Právě je 03 říj 2024, 16:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška - Prcililinka
PříspěvekNapsal: 23 pro 2011, 10:35 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 23 pro 2011, 10:07
Příspěvky: 3
in-game nicky: Prcililinka
1. Jméno hlavní postavy : Prcililinka
2. Povolání a Level : Mage 80
3. Talenty : Fire/Arcane
4. Alti : Prcilinka (80, Paladin, vsechny specy mam na 5500gs cca), Shamanisko (80, Shaman, Enha/Resto), Tirisffal (80, Priest, Holy/Disci), Jessy (73, Warlock), Prcilinek (80, DK, nehraju ho)
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano!
6. Profese : Enchanting (450 , včetně velkého množství vzácných Enchantů jako je moongose) a Engineering(450)
7. Předchozí guildy : SGC, CHOL, LMYC
8. Zaměření : PvE / PvP (Samozřejmě pro mě vždy PVE byla priorita)
9. Jak dlouho hraji WoW : Těžká otázka, začínal jsem na Anthorii i s celym wow asi půl roku před příchodem WOTLKu a mam played: 152days.
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : No všechno co bylo na Anthorii otevřeno, krom ICC (tam jsem nebyl Queen a Prince a ted ty nově otevřené)
11. Popis mého PvE eq : Vlastním většinu dostupného equipu z TOGC 25 a pár ucraftěných částí z ICC. Vlastním také uplný PVP Wrathfull gear. V současnu se nelekněte že mám primary talents uvedené fire, jelikož ten arcane nefunguje moc jak má a ja dříve arcane chodil, tak se můj equip ještě fire moc nepodobá, nicméně mám vyzkoušeno, že s ním dosáhnu pořád většího DPS než s arcane talenty.
12. Věk : 22 (teda myslim :))
13. Dříve jsem se věnoval klidně 10hodin denně, ted začínám znovu, takže předpokladám podobně.
14. Mohl bych Vám říct takové ty obecné věci, že si myslím že Ordo, alespoň když jsem hrával cca před rokem, bylo jednou z TOP guild na serveru, což je určitě pravda, ale druhý důvod je ten, že si chci užít lepší raidy s lepšími hrači a jelikož si CHOL, ze kterého jsem odešel a založit LMYC, myslí že jsem jim zničil guildu, tak pro mě připadáte v úvahu jen Vy. Samozřejmě to není úplná pravda, z CHOL jsem odešel kvůli hráčům jako byli Eddward nebo Gillin a ostatní hráči z CHOL odešli za mnou z vlastní iniciativi, což už někteří z CHOL pochopit nedokáží, takže jsem se projistotu ani neobtěžoval s přihláškou. Další důvod by mohl být ten, že pokud vím tak k Vám odešlo pár mně znamých lidí, jak z bývalé guildy tak i jinak.
15. Něco o sobě : Jsem 22 letý student 1 ročníku magisterského studia na FJFI CVUT v Praze, který v současné době postrádá zábavu a chtěl by si dopřát trochu potěšení ve formě kvalitního PVE. Bydlím přechodně v Praze a na Mělníku, přes semestr a o prazdniny (s přitelkyní a u rodičů). Mám smysl pro soutěživost (to znamená, že Vám raid opravdu neleavnu, při progressu).
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : In my humble opinion (promiňte za <a id="00c054b5a6b186ad2" href="http://www.dynamicenglish.cz/"><a id="00c054b5a6b186ad2" href="http://www.dynamicenglish.cz/">angličtinu</a></a>, ale česky to tak dobře nezní :)), si myslim že mám dost zkušeností s PVE raidy jako na TBC tak i na WOTLKu, mám zkušenosti v PVP s velice širokou škálou class a speců a navíc si myslím že svojeho maina (mage) zvládám velice bravůrně a DPS, které i s ted zastaralým equipem vlastním je docela aktuální.
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat) ANO, to je pro mě samozřejmnost.
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: ANO
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: ANO
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: ANO
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: opravdu jsem pochopil system rozdělování lootu Orda a vím co to obnáší? ANO


Naposledy upravil Najlon dne 23 pro 2011, 11:53, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Prcililinka
PříspěvekNapsal: 23 pro 2011, 11:40 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 15 říj 2011, 15:57
Příspěvky: 63
in-game nicky: Cassy
Podle mě člověk,co si nikdy na nic nehrál..skill má,eq základní a další hráč co by rozšířil naše "pvp křídlo".
za mě PRO pokud by se ti zase nechtělo skončit.

_________________
NA CO OFFI,KDYŽ JE ANTHORIA?! :D
Anthoria offilike PROgamming
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Prcililinka
PříspěvekNapsal: 23 pro 2011, 11:44 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2010, 14:18
Příspěvky: 390
in-game nicky: Ardan
testovat ho je zbytecne, skill ma... ovsem nevim, jestli mista je dost - magu mame posledni dobou presyceno :P v pvp sekci by se urcite uplatnil ale, bezpochyby

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Prcililinka
PříspěvekNapsal: 23 pro 2011, 11:48 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 23 pro 2011, 10:07
Příspěvky: 3
in-game nicky: Prcililinka
Abych to upřesnil, ja jsem do guildy nepřišel hrat PVP, to můžu hrat i sam :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Prcililinka
PříspěvekNapsal: 23 pro 2011, 11:52 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 26 srp 2011, 19:33
Příspěvky: 12
in-game nicky: Cheetah, Eternity, Muss, Seboo, Offkoo
Určitě jsem Pro :) ale musel by jsi se prosadit :) máme tu asi 3 nebo 4 mágy aktivní teď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Prcililinka
PříspěvekNapsal: 23 pro 2011, 12:03 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 25 lis 2011, 17:25
Příspěvky: 30
in-game nicky: Rastiqq
No podla mna je to dost kontroverzny hrac aj ked pve skill urcite ma to nevidim ako problem len moj zbezny nazor z par skusenosti z minulosti umna tvoria zmiesane pocity ako mozno sa mylim sak nepoznam ho dobre ale prisiel mi ako arogantny panko ale to nemusi byt tak rad by som tomu doprial priestor aby som sa presvedcil ze to tak nieje jedine co sa mi na prihlaske nepaci je ze mi to vyznelo tak ze ak by u cholka nemal dvere zatvorene kedze tam je brany za leavera tak do orda by ani necuchol . Zatial sam neviem ci za alebo proti rad si vypocujem nazori a skusenosti ostatnych

_________________
For Honor & Glory !!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Prcililinka
PříspěvekNapsal: 23 pro 2011, 12:06 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2010, 12:02
Příspěvky: 55
Bydliště: Gbely-tam kde sa ťažila ropa
in-game nicky: Finc , Dreikis , Bbc(Big Black Cock)
Proti


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Prcililinka
PříspěvekNapsal: 23 pro 2011, 12:07 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2010, 17:25
Příspěvky: 415
in-game nicky: Tacpad,Inyy,Bango
nie

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
[16:14:33] [SERVER] :) Calusari: [16:14:28] [W From] [Tacpad]: raty budu dokedy?
Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Prcililinka
PříspěvekNapsal: 23 pro 2011, 12:08 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
Plenil,Pocco,Sukre,Ardan,Enjoyka,Sally(Aj ked teraz nehra) Alti : Ejdzej,Ademarov,Woska,Kruelo,Kirow


Všetko top za mňa Nie

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Prcililinka
PříspěvekNapsal: 23 pro 2011, 12:08 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 18 črc 2011, 22:31
Příspěvky: 23
in-game nicky: Benstyler,Macgryver
Proti

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz