Právě je 04 říj 2024, 14:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska - Druidmaestro
PříspěvekNapsal: 11 dub 2010, 06:19 
Pivoo píše:
Nie je stanoveny ziadny pocet kolko hlasov musis mat. Jednoducho sa par dni pocka, ze co kto napise a podla toho sa rozhodne

dobre to som rad teda


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska - Druidmaestro
PříspěvekNapsal: 11 dub 2010, 17:38 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 07 úno 2010, 17:02
Příspěvky: 69
in-game nicky: Vartas leonaides
druidov nieje v raide nikdy dost iba vtedy ked som tam ja :) ano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska - Druidmaestro
PříspěvekNapsal: 12 dub 2010, 10:41 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 11 úno 2010, 15:09
Příspěvky: 67
Bydliště: Most
in-game nicky: Netynka (Nettyy a Nettynkaa z AA:)
Já bych osobně byla pro trošku vyšší lvly, které doexpí v dohledné době. Ale celkem v poho týpek a takových v g není nikdy dost. Já jsem především za normální kamarádské členy, kteří mají něco v hlavě. Pak totiž i ty zkušenosti a lvl jde stranou:) ANO
PS: a navíc je vidět zájem o naše usnesení :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska - Druidmaestro
PříspěvekNapsal: 12 dub 2010, 10:59 
Nettynka píše:
Já bych osobně byla pro trošku vyšší lvly, které doexpí v dohledné době. Ale celkem v poho týpek a takových v g není nikdy dost. Já jsem především za normální kamarádské členy, kteří mají něco v hlavě. Pak totiž i ty zkušenosti a lvl jde stranou:) ANO
PS: a navíc je vidět zájem o naše usnesení :D





OOOO to som rad uz sa neviem dockat podla mnabude aj haluz :D ok tesim sa na skore vybavenie mojej pohladavky :D ..........rofl


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska - Druidmaestro
PříspěvekNapsal: 12 dub 2010, 12:11 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Vsichni jsou tu strasne pozitivni, tak ja budu holt ta svine co poukaze na to co se mi nelibi. Prihlaska tuctova...
Dal by me docela zajimalo kdyz tvrdis ze jsi mel driv postavu, tak jakej byl nick ty postavy, v jakej gilde jsi predtim hral, koho z ty gildy znas a dalsi veci, ktery by ti tu mohly prilepsit a to, ze je neuvadis spis vede k myslence, ze i prihorsit.
Posledni vec, ktera me docela zarazi, je pocet preklepu v tej prihlasce. Pokud nekam opravdu chci, davam si na tom zalezet. Proc mame brat do gildy nekoho, kdo si po sobe neni schopnej ani tu prihlasku precist a narve nam sem prvni paverzi co napise? To ukazuje na nepeclivost a nedbalost a pro me je to signal, ze k nam vlastne ani moc nechce, ale zkusil to, jak uz je tu dobrym zvykem psat "protoze jsme ta nejlepsi gilda" a kdyz ho nevemem, nic se nestane.

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska - Druidmaestro
PříspěvekNapsal: 12 dub 2010, 14:25 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 05 úno 2010, 21:42
Příspěvky: 159
in-game nicky: Simoon, Sandwich, Damn It
xhammerx píše:
Vsichni jsou tu strasne pozitivni, tak ja budu holt ta svine co poukaze na to co se mi nelibi. Prihlaska tuctova...
Dal by me docela zajimalo kdyz tvrdis ze jsi mel driv postavu, tak jakej byl nick ty postavy, v jakej gilde jsi predtim hral, koho z ty gildy znas a dalsi veci, ktery by ti tu mohly prilepsit a to, ze je neuvadis spis vede k myslence, ze i prihorsit.
Posledni vec, ktera me docela zarazi, je pocet preklepu v tej prihlasce. Pokud nekam opravdu chci, davam si na tom zalezet. Proc mame brat do gildy nekoho, kdo si po sobe neni schopnej ani tu prihlasku precist a narve nam sem prvni paverzi co napise? To ukazuje na nepeclivost a nedbalost a pro me je to signal, ze k nam vlastne ani moc nechce, ale zkusil to, jak uz je tu dobrym zvykem psat "protoze jsme ta nejlepsi gilda" a kdyz ho nevemem, nic se nestane.


Ixo...krajsie by som to nenapisal..............po naberani sa dost zhosila moralka v guilde, raide ludia niesu schopni precitat si pravidla, primitivne taktiky, CITAT GMofD, proste vsetci sa vezu na vyssich ludoch z guildy...Iniciativa chyba v guilde (rozpisal som sa aj ked nie k prihlaske, no niekde som to napisat musel, neskor mozno aj topic urobim novy nech to kazdy cita).

K prihlaske....spomenute by Ixo, tiez mi reze, ze 95% ludi co sa sem hlasia vedia taktiky na Naxx 10/25, no real je o niecom inom.

NIE

_________________
Pain is weakness leaving your body. Play LACROSSE ! Run'n'Be


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska - Druidmaestro
PříspěvekNapsal: 12 dub 2010, 15:31 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 16 úno 2010, 23:38
Příspěvky: 776
in-game nicky: Antigonus, Antig
nebudu dělat vítr - NEPŘIJAT


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz