Právě je 06 říj 2024, 23:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Toofife - envenom rogue 80 lvl
PříspěvekNapsal: 24 lis 2011, 18:11 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 01 kvě 2011, 15:20
Příspěvky: 120
in-game nicky: Toofife,Humunumukapa,Msilas
1. Jméno hlavní postavy : Toofife
2. Povolání a Level : Rogue 80 lvl
3. Talenty : assasination / assasination
4. Alti : Mám menšie lvly,ktoré neplánujem vyexpiť.Tofife(shaman 42 lvl enha/ele) Silas(paladin 53 lvl holy / retri)
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Nie.Som melee dmg,ale vždy sa nájde miesto,ktoré by trebalo zaplniť a na mňa sa spolahnúť v tomto dá.
6. Profese : Jewelcrafting (450), Minning (450)
7. Předchozí guildy : CHoL,Hornyes,Ordo Satanas,Hornyes.
8. Zaměření : Oboji
9. Jak dlouho hraji WoW : 6 rokov(mesiac hore-dole)
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Poznám všetky taktiky(prakticky aj teoreticky),ktoré momentálne potrebujem na anthorii.
11. Popis mého PvE eq : Mám cca 5800 PvE gs a 6100 PvP gs. http://anthoria.wowarmory.sk/#Toofife,character,
12. Věk : 18 rokov.
13. Jak často se věnujes WoWku ? : Cez týžden tu bývam také 2-3 hodinky,ale na nejaký raid si čas viem urobiť.Cez výkendy som tu aj 6-8 hodín.Podľa toho,aké raidy sa v ten deň idú.
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Solidná guilda s dobrou organizáciou,ktorá chodí pravidelne raidy a dodržiava pravidlá.
15. Něco o sobě : Z pohladu WoW-ka: Som ochotný hráč,viem pomôcť v hocičom a ako človek mám tiež nejaké pravidlá.Nemám rád vulgaritu,urážky,ignoráciu a pod. veci.V raide som trpezlivý a určite tolerujem rozhodnutia každého hráča.Viem zniesť kritiku,ale tiež trošku slušnosti,inak sa viem pekne nahnevať.Viac ma nič nenapadlo,čo by vás mohlo zaujať.Reálny život nehávam v realite a nebudem to tu písať.
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Moju osobnosť som opísal v predchádzajúcom bode.V PvE som nápomocný hlavne s dps-kom.Dokonale ovládam svoju classu,v guilde Hornyes som bol class leadrom,veľa rogunám som pomohol(rotácie,čo socketovať,aké sú najlepšie talenty na to a na to,na fóru som spravil guide pre roguny,môžem to linknúť aj sem,ak bude treba,atď.).Ako som už hovoril som aktívny hráč,keď bude niečo treba,stačí mi napísať.
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Podmienku prijatia spĺňam.V Hornyes som mal právo pracovať s EPGP a fungovalo to tam dokonale.Addony do raidov mám všetky,ktoré potrebujem.
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Samozrejme.
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Ano
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: Nebude problém.
[b]21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?:
Ano EPGP ovládam a mám ho non-stop zapnutý.


A ešte som sa chcel vyjadriť k tomu,že v Ordo Satanas som už bol.Možno si ma niektorí pamätajú,v tedy som hrával za druida.Druida už nemám a začal som aktívne hrať za rogueho.Kicknutý som bol myslím z dôvodu:Nedostatok EP.V tedy som bol PvP hráč a o nejaké PvE som nemal záujem,tak ste ma kickli.Momentálne upredňostňujem PvE a za tú dobu som sa toho naučil veľa,tak sa môžte spolahnúť,že nejaký nedostatok EP u mňa nebude.

_________________
Level 80 rogue pvp BIG AMBUSH CRIT 23k!
Obrázek
Obrázek


Naposledy upravil Silas131 dne 24 lis 2011, 18:38, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Toofife - envenom rogue 80 lvl
PříspěvekNapsal: 24 lis 2011, 18:29 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 30 pro 2010, 12:58
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
in-game nicky: shakinzu jckl shukena
linkni ten guide

_________________
In omnia paratus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Toofife - envenom rogue 80 lvl
PříspěvekNapsal: 24 lis 2011, 18:32 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 01 kvě 2011, 15:20
Příspěvky: 120
in-game nicky: Toofife,Humunumukapa,Msilas
shakinzu píše:
linkni ten guide





Keďže je to robené na Hornyes fóru,tak to budem musieť celé okopírovať.

_________________
Level 80 rogue pvp BIG AMBUSH CRIT 23k!
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Toofife - envenom rogue 80 lvl
PříspěvekNapsal: 24 lis 2011, 18:47 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 30 pro 2010, 12:58
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
in-game nicky: shakinzu jckl shukena
uff ednitnul sem to do puvodniho stavu, zaprve nemam na cteni tyden, zadruhe tam byly vsechny specy pvp pve a tak........

vemu to k veci......

1.) Nechapu moc tvuj itembuild, muzes se mi k tomu prosim nejak vyjadrit?
2.) proc si zvolil socketovani critu namisto haste? a treba i jiny metasocket?
3.) talenty si zkousel uz i jine anebo se drzis te klasiky stare 2 roky? (no offense, nevedel sem jak to lip napsat, je to normalni otazka)

_________________
In omnia paratus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Toofife - envenom rogue 80 lvl
PříspěvekNapsal: 24 lis 2011, 18:52 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 01 kvě 2011, 15:20
Příspěvky: 120
in-game nicky: Toofife,Humunumukapa,Msilas
shakinzu píše:
uff ednitnul sem to do puvodniho stavu, zaprve nemam na cteni tyden, zadruhe tam byly vsechny specy pvp pve a tak........

vemu to k veci......

1.) Nechapu moc tvuj itembuild, muzes se mi k tomu prosim nejak vyjadrit?
2.) proc si zvolil socketovani critu namisto haste? a treba i jiny metasocket?
3.) talenty si zkousel uz i jine anebo se drzis te klasiky stare 2 roky? (no offense, nevedel sem jak to lip napsat, je to normalni otazka)






Stále skúšam a učím sa nové veci.Nedávno som videl Cinic-ov eq a mal tam dosť vecí do critu.Tak som to skúsil.A ano meta som skúšal aj do AP,haste aj critu.Najviac sa mi lúbil s haste,takže si ho hodím znova.Talenty obnovujem.Posledné dva dni mam tie,ktoré vidieť na armory.Keďže bol vypnutý relentless strike.

_________________
Level 80 rogue pvp BIG AMBUSH CRIT 23k!
Obrázek
Obrázek


Naposledy upravil Silas131 dne 25 lis 2011, 09:05, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Toofife - envenom rogue 80 lvl
PříspěvekNapsal: 24 lis 2011, 18:58 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 30 pro 2010, 12:58
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
in-game nicky: shakinzu jckl shukena
toz zakladem ASSA je HASTE a AP.

mas pulku itemu s ArP (ktere na tech itemech prave nahrazuje haste), u DBW bych to pochopil pokud nemas treba DV.
Trosku me desi, ze mas takovy i itemy co se daji bezne sehnat (vyrobit, koupit, frosty), takze to asi neni jen tim, ze by sis nesehnal jiny, ale proste ti vyhovujou nebo jak to mam chapat? :D

taky sockety 20crit misto haste mi prijdou hodne podivny

Rele strikes fungujou (tak jak maji, driv to bylo bugnuty a davaly mrte moc energy)

meta socket 21 agi je asi nejlepsi, protoze ma zaroven i nejmensi naroky na ostatni gemy a nemusis tam mit pak nasocketovany ty kraviny co mas ted

talenty resit nebudu, kdyz uz nic tak mas takovou tu "klasiku" ktera neurazi, nicmene existuji asi dve varianty lepsich.

nevim jestli je to nedbalost ci neznalost, ale moc mi to na celkovym dojmu teda nepridava

_________________
In omnia paratus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Toofife - envenom rogue 80 lvl
PříspěvekNapsal: 24 lis 2011, 19:01 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 01 kvě 2011, 15:20
Příspěvky: 120
in-game nicky: Toofife,Humunumukapa,Msilas
shakinzu píše:
toz zakladem ASSA je HASTE a AP.

mas pulku itemu s ArP (ktere na tech itemech prave nahrazuje haste), u DBW bych to pochopil pokud nemas treba DV.
Trosku me desi, ze mas takovy i itemy co se daji bezne sehnat (vyrobit, koupit, frosty), takze to asi neni jen tim, ze by sis nesehnal jiny, ale proste ti vyhovujou nebo jak to mam chapat? :D

taky sockety 20crit misto haste mi prijdou hodne podivny

Rele strikes fungujou (tak jak maji, driv to bylo bugnuty a davaly mrte moc energy)

meta socket 21 agi je asi nejlepsi, protoze ma zaroven i nejmensi naroky na ostatni gemy a nemusis tam mit pak nasocketovany ty kraviny co mas ted


nevim jestli je to nedbalost ci neznalost, ale moc mi to na celkovym dojmu teda nepridava




Ah tak,k tým itemom by som povedal toľko,že asi pred mesiacom som mal combat spec a za tie tri-štyri ID som nič miesto ArP itemov nezohnal.Viď banku.Sockety su detail.Ako som hovoril,skúšal som Cinic-ov spec a zdalo sa mi to lepšie(cez ten bugnutý relentless strike haste mi nebolo až tak treba,točil som multi enve pokial mi hodilo 50 energie z relentless strike,keď mi nedalo energiu,použil som TotT alebo potion) Keďže je to opravené a energia mi chýba,tak budem musieť a aj to urobím,presocketujem sa AP+haste.Zajtra,max. o dva dni to budem mať v poriadku.Prezeral som si tvoj talent build,asi najviac mi sedel.Tie,ktoré mám som skúšal iba kvoli tomu,že nešiel relentless strike,od tej doby som to nemenil.

_________________
Level 80 rogue pvp BIG AMBUSH CRIT 23k!
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Toofife - envenom rogue 80 lvl
PříspěvekNapsal: 25 lis 2011, 20:23 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 30 pro 2010, 12:58
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
in-game nicky: shakinzu jckl shukena
toz........lepsi videt v akci nez tu cist nejaky pismenka........
v sobotu je icc25, kde by melo byt asi misto (v 17:00) tak bud tam , anebo test raid ve stredu okolo 19:00 icc10


takze logicky davam ANO, na test raid, pokud k tomu nikdo nic nema uz...

_________________
In omnia paratus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Toofife - envenom rogue 80 lvl
PříspěvekNapsal: 25 lis 2011, 21:04 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 01 kvě 2011, 15:20
Příspěvky: 120
in-game nicky: Toofife,Humunumukapa,Msilas
shakinzu píše:
toz........lepsi videt v akci nez tu cist nejaky pismenka........
v sobotu je icc25, kde by melo byt asi misto (v 17:00) tak bud tam , anebo test raid ve stredu okolo 19:00 icc10


takze logicky davam ANO, na test raid, pokud k tomu nikdo nic nema uz...





Dobre,v sobotu o 16:50 budem pripravený a budem čakať na invite.Ďakujem za šancu.

_________________
Level 80 rogue pvp BIG AMBUSH CRIT 23k!
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Toofife - envenom rogue 80 lvl
PříspěvekNapsal: 25 lis 2011, 21:50 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 02 led 2011, 02:56
Příspěvky: 193
in-game nicky: pacan
za test ale nic nemeni natom ze moja roguna owni lepsie ako vase :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz