Právě je 05 říj 2024, 08:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: přihláška - Fades
PříspěvekNapsal: 05 lis 2011, 10:50 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 05 lis 2011, 10:26
Příspěvky: 4
in-game nicky: Fades
1. Jméno hlavní postavy : Fades
2. Povolání a Level : Priest 80
3. Talenty : Shadow
4. Alti : nemám
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano
6. Profese : Engineering 405 a Mining 422
7. Předchozí guildy : Kdysi dávno,když tu byl ještě TBC jsem byl u Vanguards of Illidan a později dlouhou dlouhou dobu u Champions of Light. Na Wotlku jsem byl u Loch Modan Yacht Club a po leavu Owencrawna jsem se stal i CL. Dále žádná jiná aktivita v jiných guildách nebyla. Je nutno zmínit,že v těchto guildách jsem byl za svého původního priesta Malalamka,ale,jelikož mě ho na začátku S6 ukradli a párkrát jsem se k němu dostal z5 a pak zase ne,tak jsem přestal na Anthorii hrát. Bohužel anthorie je jeden z "nejlepšich" Cz serverů ,i přes toho ochlastu Calusariho,tak jsem si na S7 seasonu v době ToC udělal tohohle priesta a dostal se do re-made guildy LMYC s názvem , který si nemůžu přesně vybavit,ale taky to bylo něco s Clubem :) . Přisli neshody,když jsem se stal CL priestů a neměl jsem "top" eq made by Gay Score a tak jsem radši leftl a jelikož jsem nemohl najít jinou guildu,přestal jsem hrát. Teď,znovu začínam ...
8. Zaměření : PvE hraju dá se říct už od 1.12.1 ,kdy jsme krásně na totálně nenascriptovaném IcE online progressovali BWL,takže PvE hraju celou dobu wowka,jediný dung ,kde jsem zatím nebyl,bylo ICC ...PVP zaměření je taky velké na S5 jsem měl Gladiator titul , dále rank 1 na Twinstaru atp. atp. ,ale tohle si myslím není třeba zmiňovat.
9. Jak dlouho hraji WoW : Jak jsem již uvedl....od doby, kdy se ukázal na free serverech patch 1.12.1,takže to může být zhruba 4-5let.
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Vše FC krom ICC.
11. Popis mého PvE eq : zatím opravdu sbíram eq,během víkendu bych měl být schopen koupit celou T9 za EoT ,ramena z trashe ICC,dále mam nějaké ty WF offparty,rychle jsem rushl WF zbraň ,eq opravdu zatím nic moc,ale neplánuju si hrát na eq huntu,jestli by se mělo oprvadu bavit o invu do guildy,tak ten eq sám tvrdě vyfarmim
12. Věk : 19
13. Jak často se věnujes WoWku ? : cca těch 5hoď ,jelikož tu hraju jen ve stylu,že lognu a farmim HC nebo RBG tak to zase taková sranda není :)
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Jste určite jedna z nejlepšich PvE guild na Anthorii ,kterou si pamatuju,ještě z dob,kdy jsem hrál na starého Priesta,tudíž to beru jako velké +
15. Něco o sobě : Kdysi mě bavil fotbal...hrál jsem ho zavodně 7let,pak přišla střední (a ehm Wowko ehm) a na fotbal se mě ani moc už chodit nechtělo,ba ne,jsem slepej jak patrana z fotbalu jsem přešel na futsal ,ale neviděl jsem pořadně míč (3dioptrie) a nemamé zrovna moc peněz na vyhazovaní tak jsem s tím přestal. Dál nevim co,nejsem zrovna typ co by se rozplýval nad svou osobou :)
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Jak doberu zakl. eq tak si myslím,že dost slušné DPS ,dále na g chatu jsem aktivní,když se někdo ptá a ja vím odpověd,odpovim....celkem dost jsem řešil věci progressu a taktik,jelikož jsem byl v LMYC CL a pak na serveru Narnias v jedné guildě taky,takže vim,jaké to je pracovat s vedením atp. ,ale počítám,že to tu moc nebudu praktikovat :)
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Addony sosnu,TS mam,headset s mic taky
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: opravdu nehodlám nikomu dělat ostudu :)
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Plně souhlasím s timto bodem
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: Určitě
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: EPGP jsem si zažil v LMYC,takže znovu,pohoda.

Na závěr,díky za přečtení přihlášky popř. vyjadření ,chtěl bych poprosit o trošku mírnosti a neodusuzovat mě hned kvůli eq,i když vím,že virus Gay Score na Anthorii řadí ve velkém měřítku :). A omlouvám se za připadné překlepy

Fades.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Fades
PříspěvekNapsal: 05 lis 2011, 11:05 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 19 zář 2010, 04:07
Příspěvky: 491
Bydliště: Kosice
in-game nicky: Xanielik , Eliser je PAN, Weeezy, Drizzzey
-----> test raid

_________________
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... k/advanced
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Raz - Dva , raz - dva holim si vajcia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Fades
PříspěvekNapsal: 05 lis 2011, 13:14 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 02 led 2011, 02:56
Příspěvky: 193
in-game nicky: pacan
za test preco ne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Fades
PříspěvekNapsal: 05 lis 2011, 13:25 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2010, 17:25
Příspěvky: 415
in-game nicky: Tacpad,Inyy,Bango
hmm nevidím pve equip nejak... to čo máš na sebe používaš aj v pve?

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
[16:14:33] [SERVER] :) Calusari: [16:14:28] [W From] [Tacpad]: raty budu dokedy?
Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Fades
PříspěvekNapsal: 05 lis 2011, 19:01 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 06 úno 2010, 16:40
Příspěvky: 182
in-game nicky: Mordred
Jedna poznamka na okraj :) Zapomel si uvest guildu Wrath of Aliance kde jsi taky byl a v te dobe jsi byval naprosto nesnesitelny :D Tim nerikam ze lidi se nemeni preci jen je to uz par let :) - diky tobe neprimo vznikla druha faze orda ale to uz je na jiny pribeh :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Fades
PříspěvekNapsal: 05 lis 2011, 19:36 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 05 lis 2011, 10:26
Příspěvky: 4
in-game nicky: Fades
Jo Wrath of Alliance to je fakt :) ...pff to jsem tu ještě kdysi expil cca lvl 50..kolik mě mohlo bejt :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Fades
PříspěvekNapsal: 05 lis 2011, 19:37 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 05 lis 2011, 10:26
Příspěvky: 4
in-game nicky: Fades
j a Mordere vím,že ty si mě nesnášel,když jsem napsal "jen tu expím ,beztak časem leftnu do nějaky pve guildy" tak si mě chtěl utrhnout hlavu a řval si na mě jak na fakana ať teda k*rva leftnu hned :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Fades
PříspěvekNapsal: 05 lis 2011, 19:47 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2011, 18:17
Příspěvky: 290
in-game nicky: Pocco, Poxx, Poxxy
stručne...NIE

_________________
ObrázekObrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Fades
PříspěvekNapsal: 06 lis 2011, 08:52 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Registrován: 20 zář 2011, 13:04
Příspěvky: 33
in-game nicky: Wissy Wision
EQ sa dá dozbierať ak si kvalitne DPSko a nezfailujes taktiky na test raide a samozrejme PREJDEŠ cez Owena - čo si myslím keďže sa poznáte z bejvalej guildy tak to nebude problém samozrejme ZA. ShadowPriest sa zíde vždy :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Fades
PříspěvekNapsal: 06 lis 2011, 12:18 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
Pockam na vyjadrenie Owena

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz