Právě je 06 říj 2024, 09:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška-Lauryn
PříspěvekNapsal: 14 říj 2011, 13:14 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 14 říj 2011, 12:15
Příspěvky: 534
in-game nicky: Lauryn
1. Jméno hlavní postavy : Lauryn
2. Povolání a Level : Druid 80
3. Talenty : Balance/feral+resto,mám v plánu si ale udělat 2x balance pve,kvůli talentům,které se hodí na určitý raid
4. Alti : nick (level, class, specy), nick (level,....): Lauryn,(Keirra-zatím),Mortiicia,Faustin,Sellela,Salaky,Qetak,Sakaratu,Bobs+lowky
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano
6. Profese : Engeneering,který jsem skillil před pár týdny místo lw(skill 434/450,ještě musím doskillit,ale boosty mám),Enchanting 450/450,mám i plánky z BC
7. Předchozí guildy :Tak začínal jsem na serveru MystiQ.cz,kde jsem byl v gildě In Omnia,poději rename na Závisláci,(super parta,byli jsme jedna rodina.Když přicházel konec Mystiqu,přešli jsme jako celá gilda na Anthorii.Zde jsme se menovali také Závisláci.Moc dlouho,jsme se po hromadě neudrželi.Bob(gum)chtěl gildu vést s pár lidma svým způsobem,a dost lidem se to nelíbilo.Já byl v té době na úrovni,na které jsem ani nevěděl za kým mám stát.Bob a jeho lidi leavli,cca polovina gildy,já jsem zůstal.Potom,co mě asi 6x i přez slib nevzali na raid ani na HC,leavnul jsem a šel sem za Bobem a lidma,kteří založili guildu Reborn In Omnia.Byli jsme malá guilda,proto jsme založili spolupráci se začínající guildou Brave Hearts,se kteréma jsme se po necelém měsící spojili v celek named Brave Hearts.Od Karazanu jsme se v BC za rok prokopali přez SSC,TK,Grulla a Magtheridiona po BT,kde jsme asi měsíc progressovali Illidana.Pak jsme se dostali na úroven TOP guildy s First killy Felmysta a Muru/entropia a po cholkách jsme dali Kil Jaedena.Po příchodu wotlku leavlo dost lidí včetně Flurryho(Crafty) a začali jsme upadat.Po rozpadu pár lidí založilo guildu Hard To Kill,která také nevydržela moc dlouho.Pak jsme se s pár lidim vyhecovali,že znovu nakopnem BH a pojedeme jako za starých časů.Ze začátku se zdálo že to bude i dobrý,později přišlo ono slavné TOGC a my jsme se o5 rozpadli.Poté Maloan založila guildu Shattered Souls,do které jsem šel se svýma starýma známýma.Ze začátku jsme dost lamili,ale začali jsme se zlepšovat a znovu rozkvétat.Pak se ale bohužel něco stalo a zasekli jsme se na úrovni,kdy nám ICC trvalo 3-4 hodiny,pokud jsme to vůbec celé složili.Kolikrát jsme wipli i na složení raidu,protože na to dost lidí kašlalo a nechodili.Důvod mého odchodu už jsem psal Owenovi,takže stručně:Hrál jsem poslední rok wow jen kvůli starým kamarádům,kteří se mnou byli i v SS a jeden faktor je,že už jich zůstalo fakt málo.Další věc je PVE,které sice dáváme vše kromě Anuba,na kterém jsme měl poslední 2 IDčky wipe na 200k hp.Ale přijde mi,že lidi tam o PVE nemají takový zájem jako já,nýbrž chodí pozdě na raidy,nezapisujou se do GC,afkujou,kolikrát nemají ani Flasky a nebýt rybyčky,troufám si říct,že by polovina raidu neměla ani well fed.Scrolly jsou u poloviny raidu neznámou věcí.Celkově PVE tam bylo takové,že jsme něco stylem Slack/pull,Slack/pull dali,a pak jsme to třeba další 3 ID zase nedali.Poslední dobou jsme queenu dali vždy na 2-4 pull.Další věc že Maloan přestala a je v tom ted celkově divnej chaoz.Nýbrž bych byl rád,kdyby vám nevadilo,že bych s nimi chodil každou středu ICC 25 a pomohl jím s dalším progressem.Sehnal jsem si u hordy Balance (Create),což je muj kámoš ze základky,který přestal hrát.Na druhou stranu nemějte obavy,že by to omezovalo vás,nebo že byh tam hrá častěji než tu.To jsem si myslím dost dobře rozmyslel,Jinak bych nedával mojí main drahocenou Lauryn k alianci.
8. Zaměření : Only PVE,v pvp si dávám duely v .ar a tak jendou za měsíc něaké to BG,po kterém většinou pukám vzteky.
9. Jak dlouho hraji WoW : Nevím přesně kdy jsem začal ale ty 4 roky to budou.Z toho 3/5roku hraji za Lauryn
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Všechno otevřené na anthorii co kdy bylo mám down kromě Anuba 25/HC,samozřejmě nemám Insanitku z 25tky atd.
11. Popis mého PvE eq : Tak Link na armory: http://anthoria.wowarmory.sk/#Lauryn,character
GS cca 5965(nevím přesně armory mají spožděný a já tem v tuhle dobu mám pořád preBC eq.
Jinak kam tlačím staty?Dovolím si zkopírovat část guide balance druida,které jsem psal na forum SS

Starfire crit cap before haste cap
Tento styl doporučuju hrát na ICC,tady na anthorii.Na offi se tenhle styl jel na ICC normal,na heroic už většina baůanců jela druhý způsob(Starfire haste cap before starfire crit cap)
Tento způsob se caupje asi takto:
Samojžejmě jedeme SP a do toho:
Hit cap--->cca 300,někdo říká,že víc,ale myslím,že to nemá cenu,protože mi spell misne max jednou za bosse(většinou ani jednou)--->Pokud nemáte aspon těch 300,dejte talent balance of power.Samozřejmě počítejte s tím,že pokud máte vytalentovaný faerie fire,jsou tu další 3%hit (+3%crit)
Dále se dává haste cap na wrath.
Haste cap n wrath je kolem 700,v tomto stylu sem tomuhle capu říká jen obrazně haste cap na wrath,protože haste cap na wrath haste cap je cca 750haste--->tzn.,že wrath má cast asi 0.8s se zhruba steným global cooldownem.V tomto stylu se tolik haste netlačí,protože by se s ICC normal equipem dalo jen těžko dosáhnout ostatních statů do priority.Věšina lidí dávájí haste cap cca 400-450,já říkám,že je to kravina,protože capovat starfire do 100%crit je trochu zbytečný,protože stačí fakt těch 95% bohatě,čiže jsem haste zvednul na někch cca 650.Unbuffed mám 1,1s cast wrathu,v raidu tak něco pod 1s,takže jsem dá se říci i haste capu na wrath dosáhl.
Je jen na uvážení,jak wrath na hastovat,ale podlě mě je to tak nejvýhodnější,protože anthorie má lagy a neni to offi.
Dále se capuje starfire crit cap-tzn něakých 95%,jak toho dosáhnout?
Je potřeba mít samozřejmě svůj base crit.Je to jen lehká matematika.Z eclipse,máme 40%crit na starfire,z talentů 10%(sem línej hledat funkční wotlk talent tree,takže pokud řeknu méno talentu špatně tak to omluvte.Takže Nature majesty=4%,Improoved Insect swarm=3%,a improved faerie fire=3%)+dalších 5% z idolu,který se po 5ti tikách moonfire nastackuje.tzn,že 100-40-10-5=45% base crit v raidu buffed,by měl váš starfire při eclipse 100%crit chance.Jak už jsem psal výše,stačí,když máte v raidu full buffed těch cca 40-42%.
Po dosáhnutí tohoto capu,už se jede dále haste,který když vytáhnete víc,než na těch cca 750,stahuje se už jen na starfire,protože wrathu dá cast,dlouhý jako global cooldown.Ideálně to jet vpoměru 1/1 haste a sp.


...Tohle je způsob jakým nyní tlačím staty+úpravy podle podmínek pve na anthorii.Co si já myslím,nejvýhodnější způsob,jak ted balance hrát

12. Věk : čerstvě 18 let
13. Jak často se věnujes WoWku ? : Tak na wow jsem každý den,jinak wow neberu jako prioritu.Takže rači zajdu ven nebo na pivko s kámošema když není raid,protože mě to baví víc než proslackovanej večer na wowku.
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Už dlouho jsem přemýšlel kam jít.V SFU je pár lidí,které moc nemuim kvůli povaze a tak,a celkově mi nevyhovuje jejich systém.CW-No comment,GoE-Myslím že bych nešel za lepším,OR-Axis,ti jebe? ....Tak jsem dospěl k názoru,že nejlepší řešení bude migrace k Alianci.Tady jsem zvažoval 2 možnosti.Vás a Chol,ale chci jít k vám,protože mi přijdete víc v pohodě a zároven výborná kvalitní a rozumná PVE gilda,která se nezapojuje do Flames.Jinak tu mám dva "/e kamarády-Lálu a Tačpada :) " .
15. Něco o sobě : Tak menuji se Ondra,už hodně let zpátky jsem našel obrovskou zálibu v hudbě.Hraji 11 let na klavír,hrál sem 4 roky na kytaru,na kteoru jsem později už neměl tolik času.Jinak celkově bez hudby to nejsem já.Jsem dost společenský člověk,ale nemám potřebu být všude středem pozornosti.Jinak každý pátek a sobotu večer pijem s kamarádama,nebo i o všední den když se něco slaví.Jiank si dám občas špíčka,když je fajn nálada a příležitost.Dále se už něakých 6-7 let věnuju Graffiti.Samozřejmě jen legálně
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Tak hraji boomkina už dlouho a troufnu si říct,že to za něj ovládám dobře,a jak už bylo zmíněno,Boomkin vám chybí.Chtěl bych se ujmout vašich řad jako řadový hráč a v PVE dávat guildě co největší boost.
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ! Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat)-všechny tyhle věci mám
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS: Pár slovy,asi jsem to nenapsal,protože jsem srdcem hordák,ale tady na antohii mě to přešlo právě kvůli dětem,kteří se tak chovají,takže doufám,že nebudete mít obavy
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu
18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: S tím samozřejmě počítám,ale myslím,že by k tomu neměly být důvody
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: vyjádřím se (to znamená, že budu mít připravený jak GC tak TS3 při náboru)
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: opravdu jsem pochopil system rozdělování lootu Orda a vím co to obnáší?


PS:Omlouvám se za případné gramatické chyby.Psaní na počítači mi nevyhovuje tolik jako ruční
Edit:Ještě bych chtěl k těm altům dodat,že za ně nehraju.Chodim s nimy jen runny na atumena a jednou za čas něco low 4fun

_________________
ObrázekPut It OnObrázek
From [Propanbutan]: mourne mám poctivě,celá guidla za tím stojí


Naposledy upravil Lauryn dne 14 říj 2011, 15:23, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška-Lauryn
PříspěvekNapsal: 14 říj 2011, 13:50 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2010, 15:12
Příspěvky: 273
in-game nicky: Eol the hodne silny gnom
hmmm no co dodat prihlaska rozsiahla decentne farebne upravena

nick znamy

balancov je malo (aj kvalitnych aj nekvalitnych)

skusenosti myslim bohate

tak teda test %%-

_________________
I hold your life in my hands....RESPECT YOUR HEALER!!!
The horde's worst nightmare has been realised! :o GNOMES http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=188491
Obrázek
Obrázek
http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=193013
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška-Lauryn
PříspěvekNapsal: 14 říj 2011, 13:50 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 02 led 2011, 02:56
Příspěvky: 193
in-game nicky: pacan
:o JA som za dal si si zalezat a test povie za vsetko


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška-Lauryn
PříspěvekNapsal: 14 říj 2011, 13:56 
Offline
Fórum Guru
Fórum Guru
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011, 09:49
Příspěvky: 832
in-game nicky: owencrawn , darkkaelynna,tennej,alpovastara
Jeden ze spoluvalecniku na horde urcite kvalitni a spolehlivej balance drood s dobrym dps ... urcite PRO

_________________
--------------------------------------------------------------

[DEV]Chipsi
07.07.2012 21:59 dafuq, ja som nikdy shadowmournu nepredal;]

http://www.youtube.com/watch?feature=fv ... j3bZDRIV2Y


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška-Lauryn
PříspěvekNapsal: 14 říj 2011, 14:11 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
Jednoznačne ZA..Vek,sova,gear,skusenosti ^^
každopadne skus si pomazat nejakych altov z toho profilu baguje to stranku xD

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška-Lauryn
PříspěvekNapsal: 14 říj 2011, 14:11 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2010, 17:25
Příspěvky: 415
in-game nicky: Tacpad,Inyy,Bango
balance druid momentálne len Ellacia takže za aspoň ma už nebude cyklónovať v .ar :D

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
[16:14:33] [SERVER] :) Calusari: [16:14:28] [W From] [Tacpad]: raty budu dokedy?
Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška-Lauryn
PříspěvekNapsal: 14 říj 2011, 14:22 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2010, 17:13
Příspěvky: 492
Bydliště: Děčín/Plzeň
in-game nicky: Crueli(heal) Irli(heal) Russty(tank) Cruely(tank) Cruele(melee-dmg) Cruelo(ranget-dmg) Moonzo(PvP)
peknej zivotopis :ymapplause:
sem ZA test raid

ps a alti jsou hordaci ci vse ali ?

_________________
Ordo Satanas vs THE LICH KING
Když jsem byl ještě malý byl jsem hrožně namyšlený, ale těd už jsem úplně bez chyby.
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška-Lauryn
PříspěvekNapsal: 14 říj 2011, 14:33 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 14 říj 2011, 12:15
Příspěvky: 534
in-game nicky: Lauryn
Všechno horda :D,kdyžtak view armory

_________________
ObrázekPut It OnObrázek
From [Propanbutan]: mourne mám poctivě,celá guidla za tím stojí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška-Lauryn
PříspěvekNapsal: 14 říj 2011, 14:38 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš
Uživatelský avatar

Registrován: 29 srp 2011, 06:51
Příspěvky: 29
in-game nicky: Killernio Killerkaa Killerlol ( Envenom )
znam ho uz dlouho z hordy.na raidech s nim nikdy nebyl problem jsem ZA

_________________
Envenom the best PVP rogue :O


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška-Lauryn
PříspěvekNapsal: 14 říj 2011, 14:50 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 09 dub 2011, 16:38
Příspěvky: 105
in-game nicky: Wolzer, Walzer, Gollem, Silisia
lepší přihlaška dlouho nebyla PRO


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz