Právě je 04 říj 2024, 22:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Kema
PříspěvekNapsal: 01 dub 2010, 23:08 
8-x ..vy přijímáte podle věku, nebo uhlazené přihlášky, ale já s těma lidma chodím denně dungy.
Neříkám, že nemá potenciál, nebo tak něco, ale jeho schopnosti v součastné chvíli (*) elitní (*) guildě (sry že se opakuju) prostě neodpovídají.

Osobně když nabírám na dung, nabírám hlavně podle guildy. Myslím že nejsem sám.
Chcete stavět GH kvůli propagaci guildy, většímu ohlasu v přihláškách a přesto naberete lidi bez řádných schopností.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Kema
PříspěvekNapsal: 02 dub 2010, 04:35 
Návštěvník píše:
Nechci se zastavat, ani hodnotit, ale Kema ma pravdu v tom, ze kazdy musi nabrat trpelivost. Vydra byl kdysi jako damage taky zoufaly (promin:) ), ale postupne se vypracoval a ted patri k tomu lepsimu, co v guilde je. Dalsi vec, ktera to mohla zpusobit jsou addony. Ja osobne pouzivam Grid a Clique, kde mam na pravym tlacitku nabindovany prayer of healing, na prostrednim flash heal a circle of healing mam na dvojce. Jiny spelly moc nepouzivam, kdyby chtel nekdo rypat, mam je na X a C:) Nikdy jsem nezkousel, ale bez Clique bych sel o nekolik stovek hps dolu.


Pche Vydra začal s ele šamanem až před osumdesátkou ty vopico ušatá! :p Předtím vždycky jenom heal a bláznivej enha bez eq.
Ale je fakt že vypracovat se musí každej a každej začíná jako zmatená zelenka.Na zkoušku jsem PRO.
Pořád mluvíte o vychovávání členů a bez zkoušek to nejde.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Kema
PříspěvekNapsal: 02 dub 2010, 04:37 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 00:16
Příspěvky: 108
Bydliště: Náměšť nad Oslavou
in-game nicky: Vydropysk,Soplznosa
Jinak tady vydropysk,taky mě to vykoplo koukám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Kema
PříspěvekNapsal: 03 dub 2010, 08:26 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 16 úno 2010, 23:38
Příspěvky: 776
in-game nicky: Antigonus, Antig
ok, vidím tu nesvár ;) takže, přihlaš se mi ve hře, vezmu tě nějaký HCčka a uvidíme


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Kema
PříspěvekNapsal: 03 dub 2010, 16:42 
Anti píše:
ok, vidím tu nesvár ;) takže, přihlaš se mi ve hře, vezmu tě nějaký HCčka a uvidíme



O to nejde, jako s hráčem s ním problém nemám, prostě se mi nelíbí styl jakým přijímáte nové členy - Virus je třebas docela dobrej retry paladin, byl sem s ním HC a můžu usoudit, že má dost zkušeností - naproti tomu Kema se má ještě co učit.
Vzhledem k vyššímu věku a k tomu, že sám sebe Kema považuje za healera přijmete jeho a Viruse vyřadíte s tím, že paladinů je dost.
Doufám že chápete můj postoj =))


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Kema
PříspěvekNapsal: 08 dub 2010, 10:52 
Nepoznam prihlas sa niekomu nech sa kukneme ako ti to ide
- VEK pre mna nie je dolezity..ale to ako sa clovek sprava ( ak ma niekto viac ako 12 neznamena ze je normalny a naopak)
- link na armory je celkom podstatny vieme si tam kuknut dost info a tvojej postave achiev veci v bagoch a podobne


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Kema
PříspěvekNapsal: 08 dub 2010, 10:54 
Návštěvník píše:
Nepoznam prihlas sa niekomu nech sa kukneme ako ti to ide
- VEK pre mna nie je dolezity..ale to ako sa clovek sprava ( ak ma niekto viac ako 12 neznamena ze je normalny a naopak)
- link na armory je celkom podstatny vieme si tam kuknut dost info a tvojej postave achiev veci v bagoch a podobne

nymfos

NO ako pozeram si uz v CHOL tak sem asi nejdes


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz