Právě je 09 říj 2024, 06:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: RE:.../reload Kriplex
PříspěvekNapsal: 02 srp 2011, 00:00 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 24 črc 2011, 10:56
Příspěvky: 11
in-game nicky: Kriplex, Deathblader
Nevim co mám dodat,snad jen prosím o ještě jednu šanci, může za to tak trochu Airimo xD, kvůli němu jsem se vrátil a on se druhý den ztratil

1.Jméno hlavní postavy: Kriplex
2.Povolání a Level: Paladin 80lvl
3.Talenty: Holy/Retry/Prot(low)
4.Alti: Deathblader(lvl80,frost DK)
5.Holy paladiny v náboru nemáte, ale myslím si že mám užitečný skill, dostatečný brain a nějakej ten gear abych byl skvělým přínosem pro guildu
6.Profese: Herbalism(450),planuji zmenu na Jewelcrafting, Alchemy(450)
7.Předchozí guildy: SGC,Tumulus exiguo,LMYC
8.Zaměření: Pve holy/Pvp holy..Pve retry/Pvp retry..pve Prot(low eq i skill)
9.Jak dlouho hraji WoW: aktivně 1 rok
10.Zkušenosti s raidy (WotLK): Myslim si že není potřeba zmiňovat všechny existující dungy na
Wotlk, tak se vyjádřím jen k ICC- na 10 zvlatnutí všichni bosové až po nově otevřenou část po Blood Prince Council, na ICC 25 po Profesora a Togc 10 a 25 bez Anuba
11.Popis mého PvE eq: full holy Pve eq s gearem 5955, na raidy pak 5904 s nekterym eq z TOGC 25, Retry Pve eq s 2 WF doplnky gear 5648, tank pve eq for fun
12.Věk: 25 let
13.Jak často se věnujes WoWku?: mám teď pracovní 10denní turnusy od rána do večera do 7 hodin, ale i tak se tomu snažím dávat min 3 hodiny denně, když mám volno tak i 10 hodin denně
14.Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas: Chci jít do guildy která má naprogresované všechny bossy z ICC 25 a která mě může ještě něco naučit a která to bere alespoň trochu vážně, nejdu jen po eq ale hledám dobrou partu lidí kterým nedělá problém ICC 25
15.Něco o sobě:běhání,práce,wow, záliby s časem ubývají.
16.Jaký bude váš přinos pro guildu: Hraji jeden rok což možná přijde některým lidem dost málo, ale za tu dobu jsem pokročil v pve dál než mnozí, pořád se snažím učit,měnit talenty zkoušet jinak healovat což mi jde nejlíp, jsem hodně komunikativní, stále spamuji lfg a dokáži se připojit do jakékoliv konverzace na g chate
17.Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře: ano mám všechny zmiňované addony a prvky jako VT TS, bez toho raid nefunguje xD
18.Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní... : Ano přijímám, myslím si že urážky nebudou třeba,ale sem tam v raidu ujedou, když je někde problém což nebude případ Vaší guildy
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: beru na vědomí a pokusím se nechat si stavební slovník do práce
20.Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3)...: TS je zapnuté pořád
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět...: Ano,vím,umím,znám

Zdraví Kriplex


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RE:.../reload Kriplex
PříspěvekNapsal: 02 srp 2011, 00:13 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 30 pro 2010, 12:58
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
in-game nicky: shakinzu jckl shukena
Rekl bych k tomu jen "dvakrat mer a jednou rez".....u minule prihlasky sem ti dal ZA...u tehle to neudelam a to z jednoducheho duvodu.......pokud takhle rychle menis nazory anebo si to, jak sam pises, udelal kvuli jednomu cloveku......kdo nam zaruci, ze se to nestane znovu, to ze sem TED treba napises, ze uz se to nestane, je pekny, ale pro me je to nejistota a guildu netvori skilled jednotlivci, ale kolektiv a ty se ocividne rozhodujes podle jednoho cloveka, za me urcite NE

_________________
In omnia paratus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RE:.../reload Kriplex
PříspěvekNapsal: 02 srp 2011, 00:35 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 24 črc 2011, 10:56
Příspěvky: 11
in-game nicky: Kriplex, Deathblader
Chápu, to samé jsem si říkal taky, ale člověk občas dělává špatné rozhodnutí, a věř mi že jsem typ co se snaží lidem vždycky vyjít vstříc, nerozhoduji se podle jednoho člověka ale věřil jsem že když se Airimo vrátil tak bude všechno jako dřív, ale asi už sám na to neměl síly to lepit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RE:.../reload Kriplex
PříspěvekNapsal: 02 srp 2011, 02:57 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 23:33
Příspěvky: 583
in-game nicky: Valador , Valalama
Prepáč ale fakt ako čo si myslíš že my sme holubník že tebe niečo nevýjde a ty si sem dáš zase prihlášku ,,,,,

Poviem ti jedno ... NIE ale čo si ty jelene s tauris párkami nahánal že si myslíš že ok v poriadku ?

NIE


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RE:.../reload Kriplex
PříspěvekNapsal: 02 srp 2011, 03:23 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 12:18
Příspěvky: 866
in-game nicky: Órrin
netreba sa donho navazat za to ze to skusil Vala.. mne sa jeho reakcia naopak velmi paci a podla toho sa da usudit, ze je to v pohode chalanisko.. samozrejme, ten vek hovori sam za seba, ale aj tak.. a navyse, kolko ludi by po tom co napisal Shakinzu reagovalo agresivne, co myslis?? 90% by tu zacalo nadavat, vysmievat sa, urazat a co ja viem co este...

k prihlaske.. za mna NIE, opatovnu prihlasku si velmi rychlo uponahlal, na tvojom mieste by som sa skor snazil dostat do nejakeho raidu Orda a tam dokazat, ze si to zasluzis.. musim drzat jednoznacne stranu offic teamu, ked sa prvykrat rozhodli "PROTI".. jednoducho treba presvedcit hned na zaciatku, co je velka nevyhoda pre novacikov, ale v ramci moznosti jedina vynutena, kedze nas je tak vela..

este by som to nevzdaval, ale chce to cas.. navyse na Xanielika sa stale mozes obratit o radu/pomoc ohladne tvojej classy, on rad pomoze, aj ked trochu sibnuty \m/

_________________
Horum omnium fortissimi sunt - Ordo Satanas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RE:.../reload Kriplex
PříspěvekNapsal: 02 srp 2011, 07:22 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 19 zář 2010, 04:07
Příspěvky: 491
Bydliště: Kosice
in-game nicky: Xanielik , Eliser je PAN, Weeezy, Drizzzey
Som myslel ze ty prejdes cez test raid. Ale taky holubnik.. za mna NIE

_________________
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... k/advanced
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Raz - Dva , raz - dva holim si vajcia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RE:.../reload Kriplex
PříspěvekNapsal: 02 srp 2011, 10:26 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 30 pro 2010, 12:58
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
in-game nicky: shakinzu jckl shukena
jen pro upresneni, on test raid ani nebyl, protoze sam tu prihlasku stahl ze de zpatky do lmyc..... http://www.ordoforum.mzf.cz/viewtopic.php?f=38&t=1453

_________________
In omnia paratus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RE:.../reload Kriplex
PříspěvekNapsal: 02 srp 2011, 14:57 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
mozes teda ist do enflaisment ked uz si sa nevedel rozhodnut ku komu ist ...pretoze u nas ako uz bolo vyssie spominane dostavas NIE

toz verdikt NEPRIJATY

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz