Právě je 06 říj 2024, 11:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška
PříspěvekNapsal: 20 dub 2011, 12:13 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 20 dub 2011, 12:12
Příspěvky: 17
Bydliště: Hradec Králové
in-game nicky: Martina, Leilla, Lye, Lilitth , Lithien
1. Jméno hlavní postavy : Martina
2. Jména altů : Lye (DK-75), Leilla(rogue-58),Lithien(mage-29) (pala,horde-31) (za alty moc nehraju,spíš je expim jen když se nudím,snažím se naplno věnovat mainovi)
3. Povolání a Level : Paladin 80
4. Talenty : retri (pvp-4907gs) , holy (pvp-5780gs)
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : bohužel ne (mohla bych healovat menší dungy-naxx,hc. A jako pvp bych každý den mohla skládat party na RBG)
6. Profese : Blacksmithing (450), Mining (450)
7. Předchozí guildy : ordo satanas(vyhodili mě,nebyla jsem ještě ani lvl 80-je to cca rok a půl zpátky), heroes of azeroth(guilda se rozpadla-gum odešel na offic),codename ire(chci odejít,nezúčastňují se akcí,nekomunikují,gum kašle na guildu)
8. Zaměření : PvP (sbiram pve eq 1/2)
9. Jak dlouho hraji WoW : 3roky
10. Popis mého PvE eq : používám pvp heal eq- mám full rele,wf doplňky, zbraň a štít wf. (sbírám pve eq ...zatim mam asi 1/2 ale nic moc )
11. Věk : 16
12. Jak často se věnujes WoWku ? : podle toho,co je v plánu.Nemám problém tam být déle jak 3hodiny. :) :D
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : protože vím jak si dávate pve (ikdyž pve nejsem) jsou tam fajn lidi a skvělý gum :) ,nejsou tam žádné lowky, líbí se mi, jak plánujete raidy a různé akce.
14. Něco o sobě : Nemám ráda hloupé dotazy. např. ,,dáš mi golda?" :D ...odpoveď je vždy jasná :) :D Nevadí mi někomu na něco odpovědět pokud to vím.Jsem jinak docela klidný človek,vadí mi nervní lidi.Např. v raidu ať už v dungu nebo v bg,když někdo udělá chybu a oni mu nadavají. Proto občas v Bg chytam nerva. :) No jsem z Hradce Králové.baví mě wow,ale není to celý můj život,takže se věnuju i kamarádům a tak. :) jezdím na SNB takže přes zimu tu moc o výkendech nebývám :)
15. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : tak určite v guild chatu aktivní :D (ale asi bych to neměla přehánět), jak sem už psala, mohla bych skládat partu na RBG, healovat menší dungy popřípadě i dmgovat.
16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: No problemo. Mikrofon mám. :)
17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: malých děcek jsem si užila až až :D. Přijímám pravidla slušného chování a nebudu dělat ostudu OS. :)
18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Ano,beru na vědomí. :)
19. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: Už to tu mám :).
20. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: opravdu jsem pochopil system rozdělování lootu Orda a vím co to obnáší? : :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 20 dub 2011, 12:18 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 29 srp 2010, 20:38
Příspěvky: 138
Bydliště: Pribram
in-game nicky: Thassarian
se mi líbí, nějaký holáček by byl dobrej kdyz se pujde pvp a pve taky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 20 dub 2011, 12:20 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 22:18
Příspěvky: 403
Bydliště: PD
in-game nicky: Arcy
dievcat v g nikdy nie je dost.. ;) ZA

_________________
This is Madness!! Madness?? This is Ordoo!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 20 dub 2011, 12:25 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 23:33
Příspěvky: 583
in-game nicky: Valador , Valalama
ja som sa s nou bavil trochu predtým o prihláškach ... a dievčat v guilde nikdy nieje dosť :) a veľmi si dala záležať na prihláške ja som Za aj preto že už u nás raz bola čo si pamatám aj sme za nu hlasovali na miss anthoria :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 20 dub 2011, 12:27 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 29 srp 2010, 20:38
Příspěvky: 138
Bydliště: Pribram
in-game nicky: Thassarian
Vala píše:
ja som sa s nou bavil trochu predtým o prihláškach ... a dievčat v guilde nikdy nieje dosť :) a veľmi si dala záležať na prihláške ja som Za aj preto že už u nás raz bola čo si pamatám aj sme za nu hlasovali na miss anthoria :)


a co to je miss anthoria? to se tam hodnotí podle čeho? jak sem koukal tak podle toho kdo má větší a pěvnější kozy nic jinýho:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 20 dub 2011, 12:52 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 23:33
Příspěvky: 583
in-game nicky: Valador , Valalama
bambák :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 20 dub 2011, 14:20 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 16 úno 2010, 23:38
Příspěvky: 776
in-game nicky: Antigonus, Antig
úchyláci. Potřebujem člověka, kterej by skládal pravidelný rbg, myslíš, že jsi tak disciplinovaná a máš na to nervy? :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 20 dub 2011, 14:22 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 20 dub 2011, 12:12
Příspěvky: 17
Bydliště: Hradec Králové
in-game nicky: Martina, Leilla, Lye, Lilitth , Lithien
Anti píše:
úchyláci. Potřebujem člověka, kterej by skládal pravidelný rbg, myslíš, že jsi tak disciplinovaná a máš na to nervy? :)


Jsem v CODENAME IRe ,co myslis ?:D ...tam skaldam RBG i treba hodinu :D ...semzvykla na vsechno :D :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 20 dub 2011, 14:29 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 22:18
Příspěvky: 403
Bydliště: PD
in-game nicky: Arcy
bol som s nou par bg.. ;) a za vyroky:,,areny su zaklad" ,,slovaci su pekni" ,,Stefan je velmi pekne meno" ,, dvojicky by sa volali Stefan ml. a Stefan st." u mna dalsie ZA =)) :)

_________________
This is Madness!! Madness?? This is Ordoo!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 20 dub 2011, 14:37 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 20 dub 2011, 12:12
Příspěvky: 17
Bydliště: Hradec Králové
in-game nicky: Martina, Leilla, Lye, Lilitth , Lithien
Martinaa píše:
Anti píše:
úchyláci. Potřebujem člověka, kterej by skládal pravidelný rbg, myslíš, že jsi tak disciplinovaná a máš na to nervy? :)


Jsem v CODENAME IRe ,co myslis ?:D ...tam skaldam RBG i treba hodinu :D ...semzvykla na vsechno :D :)

Mimochodem tam sem byla officir a tam to byl i vicemene muj ukol ..jenze je to tezky,kdyz musim pul hodiny premlouuvat 5 lidi z 30online aby sli jedno podelany BG.A uvas simyslim ze by to nebyl problem,jen hledam lidi,ktery o to maji zajem no.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz