Právě je 07 říj 2024, 05:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihláška - Noctus
PříspěvekNapsal: 03 dub 2011, 15:08 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 03 dub 2011, 13:56
Příspěvky: 6
in-game nicky: Noctus
1. Jméno hlavní postavy : Noctus
2. Jména altů : Frosten (52 frost mage, ale nehrám zaňho, venujem sa hlavnej postave)
3. Povolání a Level : Druid 80
4. Talenty : Feral DPS/Balance
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano
6. Profese : Herbalism (450), Alchemy (450)
7. Předchozí guildy : Critical Error (moja prvá guilda na Anthorii, už dávno neexistuje), Wrath of Dragons (bol som vo vedení spolu so Simoonom a Pivoom), Ordo Satanas (keď sa WoD rozpadla prestúpil som spolu so Simoonom a Pivoom ku vám, no ja som mal vtedy wowka dosť a dal som si cca ročnú prestávku, keď som sa vrátil približne na začiatku tohto roku, bol som bez guildy :D no čo iné som mohol čakať za moju neaktivitu), no a teraz Sylvanas Legion (som tam asi od januára, spočiatku to bola dobrá guilda, chodilo sa dosť raidov, no vedenie potom prestalo chodiť do hry a ja jediný som sa snažil udržať guildu nažive, no asi nemám vodcovské predpoklady :) )
8. Zaměření : čisto iba PvE, PvP ma nebaví
9. Jak dlouho hraji WoW : už to budú 3 roky
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Naxx, Onyxia, ToC (taktiky viem a bol som už dosť ráz takže mám už aj trochu prax), ICC - bol som Marrowgara 2x a myslím, že taktiku už ovládam na 90%, ďalších bossov mám prečítaných, no v praxi som ich nebol
11. Popis mého PvE eq : na Feralovi mi chýbajú už iba poriadne trinkety (jeden z nich už bude dnes za triumfy, druhý je otázkou šťastia, keďže padá vo FoS HC), mám gear s ktorým som schopný už chodiť ToGC aj ICC, na Balancovi mám približne rovnaký equip, no ako vidím Balancov máte dosť takže prednostne vám tu ponúkam môjho Ferala
12. Věk : v auguste 17
13. Jak často se věnujes WoWku ? : približne 4-5 hodín každý deň
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : V Ordo poznám pár ľudí, prestúpil ku vám môj kamoš Lastmohicane a ako vravím, dosť dlho poznám aj Simoona a Piva, a okrem toho si myslím, že Ordo je jedna z najlepších PvE guild ktoré Anthoria má, a práve takú ja chcem, proste ma už nebaví byť v guilde kde sa musí doberať na 10man raidy a o 25-kách sa ani nedá uvažovať
15. Něco o sobě : Tak, v reále som Miro, chodím na gympel do 2. ročníka, rád hrám WoW :D, bavím sa s kamošmi, mám radšej kľudnú atmosféru, niekde si ísť sadnúť s kamarátmi ako danciť na nejakej maxi obrovskej piatkovej párty :)
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Som PvE hráč telom i dušou, viem počúvať a rýchlo sa učím taktiky, takže vám môžem poskytnúť vcelku solídny (a hlavne poslušný) DMG do raidov, okrem toho ponúkam svoje profesie, mám Elixir Mastera, takže si myslím, že pár fľašiek navyše sa vždy v raide zíde. No a takisto sa viem zapájať do guild chatu, môžem pomôcť s hocijakým problémom s ktorým pomôcť viem :)
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1? Všetko mám, ak bude treba zapojím aj mikrák no myslím, že počúvať mi bude stačiť :)
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Nie som konfliktný typ, vždy radšej pomôžem, a ak náhodou nejaký konflikt nastane, snažím sa ho čo najrýchlejšie vyriešiť nejakým kompromisom :)
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Som si toho vedomý
20. Ihned po případném přijetí se přihlásím na nějaký raid v GC (GroupCalendar), budu mít přiravené TS3 (Teamspeak 3)?: Samozrejme
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: opravdu jsem pochopil system rozdělování lootu Orda a vím co to obnáší? Všetko mám preštudované aj addon stiahnutý, takže myslím, že by nemal byť problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Noctus
PříspěvekNapsal: 03 dub 2011, 15:17 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 22:18
Příspěvky: 403
Bydliště: PD
in-game nicky: Arcy
pekna prihlaska.. a predokladam ze ak sa za teba Simmoonko a Pivkoo prihovoria..nebudes mat problem.. xD
btw..ked si bol s nimi taky kamos...dalsi prievidzan? ci? xD

_________________
This is Madness!! Madness?? This is Ordoo!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Noctus
PříspěvekNapsal: 03 dub 2011, 15:25 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 03 dub 2011, 13:56
Příspěvky: 6
in-game nicky: Noctus
no skoro :D bývam v jednej dedinke asi 20 km od Prievidze


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Noctus
PříspěvekNapsal: 03 dub 2011, 17:20 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
no a chystas sa este mat pauzu? o))...preskusame ta v dakom raide a vyjadrim sa potom

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Noctus
PříspěvekNapsal: 03 dub 2011, 17:49 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 03 dub 2011, 13:56
Příspěvky: 6
in-game nicky: Noctus
nie nechystám


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Noctus
PříspěvekNapsal: 03 dub 2011, 18:38 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 22:18
Příspěvky: 403
Bydliště: PD
in-game nicky: Arcy
a ten gympel.. GVBN? abo ti krizikari? =p

_________________
This is Madness!! Madness?? This is Ordoo!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Noctus
PříspěvekNapsal: 03 dub 2011, 18:53 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 12:18
Příspěvky: 866
in-game nicky: Órrin
pockam si na pivov alebo simov nazor

_________________
Horum omnium fortissimi sunt - Ordo Satanas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Noctus
PříspěvekNapsal: 03 dub 2011, 19:42 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 03 dub 2011, 13:56
Příspěvky: 6
in-game nicky: Noctus
nie nechodim na ziadny prievidzsky gympel :D chodim do Partizanskeho


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Noctus
PříspěvekNapsal: 04 dub 2011, 07:28 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2010, 20:51
Příspěvky: 535
Bydliště: Prievidza
in-game nicky: Pivoo, Respawn, Prelude
Cau socka :D Za mna urcite ano. (Simon je teraz trochu mimo tak nvm ci sa vyjadri.)

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Noctus
PříspěvekNapsal: 04 dub 2011, 10:27 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 13 úno 2010, 14:17
Příspěvky: 337
in-game nicky: duranko, Blackminder
feral dps to sa mi paci ...za


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz