Právě je 08 říj 2024, 13:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: FURI War
PříspěvekNapsal: 28 úno 2011, 11:37 
1. Jméno hlavní postavy : Dykolokorko
2. Jména altů : Dyyko
3. Povolání a Level : Warior Hunter 80
4. Talenty :Furi Prot/Marksmanship
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano (pokud ne, uveď důvod proč právě o Tebe a tvojí classu bychom měli mít speciální zájem) No Furi War ze sa prida na Stranke to je a ci budem pre vas prinosom neviem ved zistite ale jedno viem ze budem pomahat kazdemu ked sa da
6. Profese : Blacksmithing (450),JWL (450) Eng
7. Předchozí guildy : Black Angels . SGC
8. Zaměření : PvP / PvE / Oboji : Skor PVE
9. Jak dlouho hraji WoW : ......7 Mesiacov cca aj viac
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : ......Toc10 25 Naxx 10 25 ULD 10 25 Onyxia 10 Eye Of Eternity 10 ICC 2 Boss
11. Popis mého PvE eq : Moje Gear score je ako Furi warior 4988 Pve Ako Prot Tank 4964 Pve Moj Alt Hunter ma 5146 Pve
12. Věk : ...... 21
13. Jak často se věnujes WoWku ? : Venujem sa tomu velmi vela casu :)
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Chtěl bych být v Ordo satanas kvůli tomu, že je tu skvely Kolektiv a Schopnost zlozit vatsie a kvalitne raidy a spoznat par novych pratel
15. Něco o sobě : Som Normalny chalan ako kazdy iny mozno v niecim vynimocny mozno nie mam rad Holky Sex WOW a Alcohol :D
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Moj Prinos pre Guildu by mohol byt ako Furi War alebo Tank alebo ako nastrelovac HUnter hlavne budem sa snazit zapajat do vsetkych raidov a zapajat sa do Guild Chatu proste setko co je potreba pre vase plus :)
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat) Vse stoho mam a hned po prijati ak to bude mozne to prehodim a nastavym
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: vyjádřím se
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: vyjádřím se
20. Ihned po případném přijetí se přihlásím na nějaký raid v GC (GroupCalendar), budu mít přiravené TS3 (Teamspeak 3)?: vyjádřím se (to znamená, že budu mít připravený jak GC tak TS3 při náboru)
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: opravdu jsem pochopil system rozdělování lootu Orda a vím co to obnáší pockam na vasu odpoved dakujem pekne hezky dniq :-bd


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: FURI War
PříspěvekNapsal: 28 úno 2011, 12:22 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 13 úno 2010, 14:17
Příspěvky: 337
in-game nicky: duranko, Blackminder
no zatial si pockam ked sa vyjadris k bodom 18, 19, 20 :D

ale skoda...gs mohlo byt trocha vyssie ..aspon full 245 si mohol byt podla mna (co sa maina tyka)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FURI War
PříspěvekNapsal: 28 úno 2011, 12:30 
Ano Prijimam tieto pravidla a suhlasim snimi :)
a 245 mi chybaju len par :P


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: FURI War
PříspěvekNapsal: 28 úno 2011, 12:55 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul

Registrován: 17 kvě 2010, 14:19
Příspěvky: 416
in-game nicky: Svetlana
za mna NIE. Ak uz mame niekoho prijat tak to musi byt full equipnuty totalny zabijak. Tvoje zameranie "Skor pve" - netreba nam dalsieho co sa chce vopchat do main raidu a pritom pvpckuje, dalej skusensti s WOW ako hrac 7 mesiacov povazujem za malo. A nakoniec mam pocit ze tvoj hunter je tvoj main a cez warra sa snazis k nam dostat, odpoveda tomu GS aj ten epicky nick.

_________________
Zázraky na počkanie, nemožné do troch dní... OrdoSatanas s.r.o


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FURI War
PříspěvekNapsal: 28 úno 2011, 13:17 
Moj Main Je war a moj alt je Hunter neviem preco by som mal klamat nemam 15 rokov a ak nie tak nie ok dik za odpoved


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: FURI War
PříspěvekNapsal: 28 úno 2011, 14:30 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 16 úno 2010, 23:38
Příspěvky: 776
in-game nicky: Antigonus, Antig
Na GS jako určovatel kvality eq jsem alergický, NE Můžu mít GS třistamilionůpětsetšedesát a je mi to do ICC k hovnu, když jsou to všechno wrath-rele-armagedon-apocalypse pvp věci


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FURI War
PříspěvekNapsal: 28 úno 2011, 14:46 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 říj 2010, 21:23
Příspěvky: 194
Bydliště: Prievidza
in-game nicky: Manowarrior, Vonjose
Píšeš ako mongol. Za mňa NIE.
Je to fury btw


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FURI War
PříspěvekNapsal: 28 úno 2011, 15:24 
hm neviem kde som napisal ze som PVP hrac ale ten EQ mam PVE ale nic dik za odpovede prajem pekny den :ymsmug:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: FURI War
PříspěvekNapsal: 28 úno 2011, 19:10 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Tech 21 let ti teda neverim, tipuju ti max. 16...

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FURI War
PříspěvekNapsal: 28 úno 2011, 19:32 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2010, 14:51
Příspěvky: 253
Bydliště: Bratislava
in-game nicky: Purity, Gross, Plesina, Omerta
dal by som ti nie za dovody ktore uz vypisal GADZO :D .... ale mozno by som ti dal sancu minimalne s warom ak to vies hrat (podozrive ze s huntom mas viac GS ale to bude asi pvp eq)

_________________
\m/ *** Purity (The Killing Name) *** \m/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz