Právě je 07 říj 2024, 07:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: prihláška 2
PříspěvekNapsal: 19 zář 2010, 15:32 
1. Jméno hlavní postavy : Havranik
2. Jména altů : Havran ,Berezin
3. Povolání a Level : shaman lvl 80 (altovia su dkcka tiez 80tky)
4. Talenty : ELEMENTAL(main) ,resto (healujem 5-meny ,sem tam by som mohol v raide :o) )
5. Profese : havranik :Jewelcrafting 450 ,mining 450 ..havran : herbalism 450 ,blacksmithing 450 ,berezin: alchemy 450 , enchanting (low skill)
6. Předchozí guildy : Vesmírne pindy ,po ich zániku a hraní na inom srvr som sa vrátil ,dával som sem prihlášku a bol som aj prijatý ,no joinnol som Loch modan yacht club (celkom sa mi páčil epgp sys.) ,no po tom ako som 5dní nemal na wow cas ma vykopli (škola) ..joinnol som vesmírne pindy ..
7. Zaměření : PVE
8. Jak dlouho hraji WoW : 3roky
9. Zkušenosti s raidy (WotLK) : ......
10. Link na armory : http://anthoria.wowarmory.sk/char/havranik#char
11. Věk : 17
12. Jak často se věnujes WoWku ? : 2-3 hodky cez týždeň cez víkend tých 3-5 hodiek ,ale na raid si vždy snazím nájsť čas..
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : už raz ,som sem tu prihlášku dával ,no nakoniec som išiel do lmyc ,bo sa mi vtedy lubil epgp ..no ako sa ukazalo v loch modane su na moj vkus az privelmi závislí..uz len to ze ma vyhodili koli tomu ze som sa cca 5dní nelogol za havranika (dovodom bola škola + altovi som robil profesky) o tom svedci ..joinnol som vesmírne pindy ,kt. sa dávaju síce dokopy ,no pokial ta guilda bude schopná ísť raid ,tak to ešte veľa vody pretečie a hľadám guildu ,kt. aktívne chodí raidy a je schopná prijať ,to že zasa mám aj školu a iné povinnosti a že nenoliferujem na WoW
14. Něco o sobě : Myslím ,že to že viem uvažovať a rozmýšlať stačí ..
15. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : tak ,moja postava havranik je ranged dmg ,a aj taký ten off heal ,takže tým by som mohol byť prínosom v dungoch ,takisto mám celkom good profesky na altoch :o) v dohľadne si chcem aj naskilliť ench ,na guildchate sa zapajam a čítavam si ho..myslím ,že väčšinu toho ,čím by som mohol byť užitočný som už vyššie napísal ..
16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: calendar mam ,ts mam ,dbm tiez ,mikrák mám a podla nálady aj rád kecám ,a ten omen stiahnem ,zasa to je zaležitosť pár sekúnd a nerobí mi to problém ,,
17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS? jasne
18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit? beriem na vedomie
19. Ihned po případném přijetí se přihlásím do GC (GroupCalendar) a na TS3 (Teamspeak 3), podle instrukcí officera?: uz som raz bol s vami raid ,hned som sa pytal na udaje a secko co ako a hned som bol na ts ..toto mi naozaj nerobi problem ..


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihláška 2
PříspěvekNapsal: 19 zář 2010, 16:49 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 15:44
Příspěvky: 586
in-game nicky: Taishi, Silvershane, Taishik, Tailock, Taisham, Taihunt, Taiwar, Taishiest, Taimage, Tailadin
no tak jednoznacne NIE...za to tvoje vyberave spravanie...ked sa raz hlasis k nam tak preco si to medzitym rozmyslis a ides do inej guildy...aspon bolo vidno aky mas zaujem...a potom ked ta kickli tak sa ti zaziadalo opat ist niekam...samozrejme pindy kym sa daju dokopy nejaky cas potrva ak im to vobec vyjde...ale to je nepodstatne...btw my epgp nemame ani nic podobne mame vlastny system delenia lootu...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihláška 2
PříspěvekNapsal: 19 zář 2010, 16:57 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Souhlas s Taiem, my nejsme zalozni plan, my jsme solidni gilda, ktera prijima lidi, ktery sem chteji, protoze tu hledaji dobrej kolektiv nebo se chteji pobavit. Nechceme lidi, ktery sem pujdou proto, ze jinde to neni takovy, jaky si predstavovali a mysli si, ze u nas to bude lepsi. PROTI!

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihláška 2
PříspěvekNapsal: 19 zář 2010, 17:14 
Jn ,za to vtedy sa fakt ospravedlnujem ..no myslel som si ze epgp by mohlo byt lepsie ,ale nakoniec to vyzera ze najlepsie je byt na roll-e ..vas system rozdelovania lootu poznam no ..


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihláška 2
PříspěvekNapsal: 19 zář 2010, 17:25 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2010, 13:30
Příspěvky: 260
Bydliště: Otrokovice
in-game nicky: Sindorey Alestorm
Tomu nasemu "systemu" se neda rikat system :) Ale sorry taky sem PROTI z důvodů již zminěných.

_________________
\m/ Loud and Proud \m/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihláška 2
PříspěvekNapsal: 19 zář 2010, 19:45 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
havranik píše:
Jn ,za to vtedy sa fakt ospravedlnujem ..no myslel som si ze epgp by mohlo byt lepsie ,ale nakoniec to vyzera ze najlepsie je byt na roll-e ..vas system rozdelovania lootu poznam no ..


pekne od tebe ze ti je to luto ale pisem ti nie mal si nato mzsliet predtym ako si siel inde a nie k nam

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihláška 2
PříspěvekNapsal: 19 zář 2010, 19:45 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
NEPRIJATY

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz