Právě je 30 zář 2024, 15:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Swapo
PříspěvekNapsal: 25 bře 2012, 15:41 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 25 bře 2012, 15:20
Příspěvky: 3
in-game nicky: Swapo
1. Jméno hlavní postavy : Swapo
2. Povolání a Level : Priest-80
3. Talenty : Holy/Disco
4. Alti : Orionkoo Warior 5800fury 5800prot , Orionkko mág arcane/frost ešte slabšie eq.
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano
6. Profese : Alchemy ešte low 77 kedže som deletol eng.
7. Předchozí guildy : SGC
8. Zaměření : PVE
9. Jak dlouho hraji WoW : 2,5 roka.
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : TOC/TOGC-10/25, ICC 10 10/11, ICC 25 8/11
11. Popis mého PvE eq : Celé moje eq je pve žiadna vec pvp,sockety a enchanty samozrejmosť,5800gs http://armory.anthoria.net/character-sh ... A&cn=Swapo ... V armoroch mám ešte nenaenchantované veci mám inú daggeru a iné talenty ...
12. Věk : 15
13. Jak často se věnujes WoWku ? : Cez týžden tak 4-6 hodín , cez víkend aj viac..
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Keďže máte už dačo odprogresované rád by som si aj ja dačo nové vyskúšal a ste z jedna najlepších guild na servery.
15. Něco o sobě : Som srandovný,flexibilný,spolahlivý rád sa venujem športu.
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Máte otvorený nábor priestov za priesta hrám dlhšiu dobu aj na inom servery som zaňho hral ovládam túto classu a rád sa naučím od vás niečo nové .
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: Mikrofon mám addony tiež.
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Ano
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Ano
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: Ano
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: Ano epgp addon používam už dlhšiu dobu.
:-h Ďakujem za pozornosť. :-h


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Swapo
PříspěvekNapsal: 25 bře 2012, 20:12 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta

Registrován: 07 říj 2011, 14:06
Příspěvky: 110
in-game nicky: Mougan
Prihláška až príliš stručná... ale tak to podstatné som sa dozvedel kedže je nedostatok priestov by sa hodil + celkom slušný progres má a kicknuť sa dá furt takže ZA ! nemusel si tú prihlášku až tak odfláknuť.. :) gl :bd


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Swapo
PříspěvekNapsal: 25 bře 2012, 22:21 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 29 led 2012, 23:26
Příspěvky: 23
in-game nicky: Perro, Rylay, Lamamoon, Bohunik, Wanatutaitu
Kde zacat ... Do sgc si sa hlasil najprv s orionkom nevzali ta ... potom si to skusil so Starbackom a vzali ta len preto ze ele shaman chybal a ty si tvrdil ze povodny majitel tej postavy je tvoj bratranec a ze ti ju dal - ze starback bude tvoj main. Starback ako postava brutalne equipnuta ale povedzme si to rovno nevies za nu hrat a trocha ma zaraza ze ju nevidim spomenutu medzi altami resp main ... v sgc sa snazis equipnut wara orionka a vydaval si ho za svojho maina a do orda sa hlasis s altom Swapom lebo mame otvoreny nabor? Co sa tyka swapa ... pamatam si ta ako shadow ako holy som ta asi ani nevidel ... orionko priemerny dmg aj tank ... prihlaska odflaknuta a ked zhodnotim len eq na holy, nemas ani len setovky (co len potvrdzuje to ze neni to tvoj main kedze uz orionko ich ma :P ) wanda s hitom a trinket nahovno. Neviem ako ostatny ale ja som urcite PROTI


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Swapo
PříspěvekNapsal: 25 bře 2012, 22:27 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 25 bře 2012, 15:20
Příspěvky: 3
in-game nicky: Swapo
Tak po 1. Swapo toho som živote nehral Shadow max.. čo som skúšal arenky ale nikdy som nehral shdow pve ..
2. Starbacka nespomínam preto lebo ta postava nieje moja čiže to neuvádzam ani medzi svojích altov..
3. V Sgc som sa dávno hlásil za wara vtedy am nezobrali ... Potom som dostal shamna tím pádom som si zanho dal prihlášku do sgc zanho lebo som ho hral a pokial ty si tu guildu leavol .. nevieš zakoho som hral main raidy som chodil z shamanom tak neviem komu ideš čo hovoriť perro ..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Swapo
PříspěvekNapsal: 26 bře 2012, 06:31 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta

Registrován: 31 bře 2011, 13:39
Příspěvky: 108
in-game nicky: Wixxi
Čachre machre s postavami, že som sa až stratil, tak preto Proti

_________________
wixxi ------> Rename na "Tgdzsfvchkld" :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Swapo
PříspěvekNapsal: 26 bře 2012, 08:33 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 25 bře 2012, 15:20
Příspěvky: 3
in-game nicky: Swapo
Prosim uzavrite túto prihlášku už nechcem k vám do guildy...Ďakujem ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Swapo
PříspěvekNapsal: 26 bře 2012, 09:06 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2010, 17:13
Příspěvky: 492
Bydliště: Děčín/Plzeň
in-game nicky: Crueli(heal) Irli(heal) Russty(tank) Cruely(tank) Cruele(melee-dmg) Cruelo(ranget-dmg) Moonzo(PvP)
AS you WISH

NEPRIJAT locked

_________________
Ordo Satanas vs THE LICH KING
Když jsem byl ještě malý byl jsem hrožně namyšlený, ale těd už jsem úplně bez chyby.
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz