Právě je 30 zář 2024, 23:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihláška-WarBiches
PříspěvekNapsal: 10 bře 2012, 19:00 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 10 bře 2012, 18:03
Příspěvky: 4
in-game nicky: warbiches,palabiches
1. Meno postavy:

WarBiches.

2. Povolanie:

Warrior 80 level.

3. Talenty:

Fury/Protection.

4. Iné postavy:

Palabiches level 77 human paladin.Začal som zaňho aktívne hrať pred 1 mesiacom.V banke mám dopredu zakúpený z BS heal eqip na 80 level.Za paladina hrám cez 3 roky.Twinkoval som na 69.Talenty Retribution/Holy.Taktiež som aj na servery Abyssal kedysi hrával za paladina,rat som mal 2,2k.Zameranie skôr na PvE.

5. Nábor:

Máte otvorený nábor pre moju class warrior.Prečo by ste ma chceli:Za warriora hrám 5 rokov,taktiež som bol twink na 69,79.Točím very good DPS,stým som aj trochu preslávený. :D Raz za čas si pozrem vašu stránku a ked´ som uvedil v rohu nábor open pre all class,som neváhal a pustil som sa do toho!Raidy chodím pravidelne,času mám habadej.

6. Profesie:

Môj warrior má Goblin Engineer/Mining.Paladin Jewelcrafting/Blacksmith low skill zatial. :)

7. Ako dlho hrám WoW:

WoW hrám od detstva,10 ročný som začal hrávať u suseda,nakol´ko som si oblúbil WoW,som si to presunul ku mne domov.Teraz mám 15 rokov (5 rokov hrávam game).Ale ked´ som vážne ochorel v roku 2009 decembri ( prasacia chrípka ) som bol 2 mesiace v nemocnici,keby som o 1 deň prišiel neskôršie som už mrtvý :(( , vdaka bohu som naživu!

8. Zameranie:

Jednoznačne PvE!PvP som hrával 2 až 3 roky ale potom som prešiel na PvE ktoré ma začalo baviť,v súčasnej dobe ked nemám všeky ID nariekam! :D ICC poznám ako svoju dlaň,nakolko som bol Raid Leader v Guildách.

9. Predchádzajúce gildy:

Sylvanas Legion,SGC,Bleeding Sabbaths,The power of Nightmares.Sylvanas Legion-V tejto gilde som začal po prvé chodiť normálne kvalitné Raidy!Naučili ma vela vecí(skúsenosti),pomohli mi nazbierať eqip.Potom sa Guilda začala rozpadávať kvôli low progressu.SGC-Som leavol kvôli nervom.Tam som už taktiky ovládal na 100% ale bola jedna chybička trebalo strašne,strašne vela času na Raidy,neustále wipovanie.Už som nevládal,bol som na pokraji síl.Ale v súčasnej dobe som si písal s officerom,ako som sa dozvedel zlepšili sa o 100%,čo som velmi rád.Držm im palce nech to dajú do konca!Bleeding Sabbaths-Ako náhle som nastúpil do Guildy na tretí deň som šiel ICC 25.Po dokončení som šiel logout.Ráno lognem a Guilda v háji,rozpadla sa,potom bolo pokračovanie Never Back Down čo nebolo vôbec úspešné.The Power of Nightmares-Som v tejto Guilde momentálne,prečo chcem odísť,dôvod nasledovný:V tejto Guilde som ako Raid Leader/Class Leader čo som dosiahol za 3 dni,vd´aka svojim úspechom,kecanie,skill + very high dmg done ( DPS ).Mám aj vlastnú ICC 10 partu ktorá je neúspešná,ludia sa zapíšu a vždy a vždy nedojdú nakoniec!Potom ked sa ich spýtam bol som na druhom servery,expil,pochybujem že každý týžden zabudne ked sa aj zapíše! :p Posledné 2 týždne som ICC 25 nebol kvôli nedostatku času,ale to sa už zmenilo,som volný tak povediac.Je tam low progress,neustále wipovanie :/ .

10. Skúsenosti z raidov:

Takže ked som hrával TBC som chodieval Raidy.Ako náhle nabehol WOTLK som mal prestávku s hraním.Ked som znova začal hrať som chodieval najprv RHC,dungy atd.. nazbierat eqip.V momentálnej dobe mám skúsenosti-ICC 10-10/11 ICC 25-10/11 TOC 10-5/5 TOC 25-5/5.Nakolko som bol Raid Leader som s ICC na 200% oboznámený,okrem LK,to len viem teoriu,prax nemám.

11. Popis môjho equipu:

Fury(Main spec)-Main 2h weapon [Shadow's Edge] , off 2h weapon [Ramaladni's Blade of Culling].Wristy z ICC 25 [Polar Bear Claw Bracers].Neck [Ahn'kahar Onyx Neckguard].Trinkety [Deathbringer's Will] a [Whispering Fanged Skull].Fling. mám za repku [Ashen Band of Endless Might], druhý z festra ICC 25 [Might of Blight].Boot mám z lady 25 man [Blood-Soaked Saronite Stompers].
Protection-Main 1h weapon [Bonebreaker Scepter] z ICC 10 marr.,shield z TOGC 25 [Crystal Plated Vanguard].Wristy 25 man marr. [Bracers of Dark Reckoning],Legy a hand Sanctified.Headka z ICC 25 lady. [Broken Ram Skull Helm],shouldre 10 man princs [Spaulders of the Blood Princes],fling. [Juggernaut Band] a [Harbinger's Bone Band],nakoniec chestka z Rot. 25 man [Blightborne Warplate].Nakoniec link na Armory: http://armory.anthoria.net/character-sh ... =Warbiches

12. Vek:

Ako som už spomenul v horných bodoch 15.

13. Koľko sa venujem WoWku:

Cez týždeň sa venujem po 15:00-16:00 ako kedy prídem zo školy do 23:00.Cez víkend hocikedy.Ale viem sa zariadiť podla hocičoho.Takže ked to zhrniem WoW-ku sa venujem dosť často. :))

14. Niečo o mne:

Som každoročne vyznamenaný človek,pochádzam zo Slovenska-Okres Galanta.Velmi dobre ovládam matematiku,nakol´ko zomrel teraz učitel´( dobrý priatel),som z toho ešte trochu mimo.Znesiem kritiku,a hned´ sa podla nej riadím,vylepším.Som ochotný pomáhať l´ud´om ktorý to potrebujú!Proste mám dobrého ducha.

15. Prečo sa hlásim do Orda a aký bude môj prínos pre gildu?

Som velmi dobrý a schopný dmger!Rotáciu mám vlastnú za roky praxe.Učím aj warriorov.Ako som už hore spomenul,DPS točím vynikajúce.Z Guild ktorej som momentálne teraz som naj. dmger.Protection chodím vtedy ked náhodou niekto nepríde alebo v zložitej situácii,def. cap mám 580.Aby ste mali aspoň predstavu na valk. v 10 man vytočím 17k DPS až 18k podla toho ako to kedy víde. :p

A na koniec ohladom pravidiel prímam všetky!Nerobia mi problém,viem sa podla nich správať,čo aj momentálne robím.Som zvyknutý na slušné chovanie.

Dakujem že som sa mohol vyjadriť!S pozdravom Bitches! :-h


Naposledy upravil BestBich dne 10 bře 2012, 21:44, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-WarBiches
PříspěvekNapsal: 10 bře 2012, 21:19 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 18 úno 2011, 13:33
Příspěvky: 279
in-game nicky: Haniibal
Ale mňa to nezaujima :)

Nech sa vyjadrí CL , potom sa uvidí čo s tebou. :)

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: Ako náhle sa zle cítim, a pomyslím na vás,je mi hneď lepšie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-WarBiches
PříspěvekNapsal: 10 bře 2012, 21:44 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2010, 15:12
Příspěvky: 273
in-game nicky: Eol the hodne silny gnom
bohuzial.....poviem to znova.....nie je mi to po chuti ze ta ani nevyskusam ako CL....ale bohuzial mame trocha problemy s udrziavanim fora takze ten nabor neviem ci je aktualny....kazdopadne wara nepotrebujeme......treba DK skor....

bohuzial nic ine ti nemozem napisat......proti

_________________
I hold your life in my hands....RESPECT YOUR HEALER!!!
The horde's worst nightmare has been realised! :o GNOMES http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=188491
Obrázek
Obrázek
http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=193013
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-WarBiches
PříspěvekNapsal: 10 bře 2012, 22:38 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2012, 20:25
Příspěvky: 65
in-game nicky: Darixes,Kylia
Poznám tě ze sylvanas...Ale jsem PROTI z duvodu, že si byl nezkutečný failer. A dodnes si pamatuju posledni raid kde si to failoval schválně a ještě si se tomu tuším smál:) Sám viš, že já ti za určitě nedam!

BTW armory neukazují že by si mel v icc 10/11 down

_________________
[23:31:43] [S] [80:Triplkill]: Darixes ja mam co cem zadara .. od gm .. ale necem
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-WarBiches
PříspěvekNapsal: 10 bře 2012, 22:46 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 10 bře 2012, 18:03
Příspěvky: 4
in-game nicky: warbiches,palabiches
Darixes píše:
Poznám tě ze sylvanas...Ale jsem PROTI z duvodu, že si byl nezkutečný failer. A dodnes si pamatuju posledni raid kde si to failoval schválně a ještě si se tomu tuším smál:) Sám viš, že já ti za určitě nedam!

BTW armory neukazují že by si mel v icc 10/11 down


Darixes písal som aj v príhláške,Sylvanas som bol naprstý začiatočník,že som tam nič nevedel :D Však sa spýtaj v SGC čo som šiel tam po Sylvanas. :) Tam som všetko vedel a teraz v TPON som Raid Leader dávame ( ICC 10 9-11 a 25 7-11) takže ako môže byť dnešnej dobe RL failer ?

A ktomu armory.Ja som 10/11 dal na druhom servery.Na tomto 7/11.

Neviem prečo vyťahuješ prastaré fails.Každý failoval ked začínal.


Naposledy upravil BestBich dne 10 bře 2012, 23:14, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-WarBiches
PříspěvekNapsal: 10 bře 2012, 23:01 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 14 říj 2011, 12:15
Příspěvky: 534
in-game nicky: Lauryn
warry mame top,reference špatný,nevidim důvod ti dát za..sry

_________________
ObrázekPut It OnObrázek
From [Propanbutan]: mourne mám poctivě,celá guidla za tím stojí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-WarBiches
PříspěvekNapsal: 11 bře 2012, 06:23 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 10 bře 2012, 18:03
Příspěvky: 4
in-game nicky: warbiches,palabiches
Takže ludia z OS,mám vás rád,dostali sa ku vám moji good friends.Ako vidím každý je PROTI .Prosil by som vás o jednu vec-Pozrite si ma alebo/ ma pošlite na TEST RAID.A potom nech officeri povedia konečný verdict či som failoval alebo nie v ICC! :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-WarBiches
PříspěvekNapsal: 11 bře 2012, 07:38 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta

Registrován: 31 bře 2011, 13:39
Příspěvky: 108
in-game nicky: Wixxi
V každom raide mame dosť warov ktorí maju toho odprogresovane oveľa viac preto z dôvodu KapacitY PROTI

_________________
wixxi ------> Rename na "Tgdzsfvchkld" :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-WarBiches
PříspěvekNapsal: 11 bře 2012, 10:54 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 06 pro 2011, 23:23
Příspěvky: 69
in-game nicky: Adrianna, Stewe, Starlight, ...
tiez som proti..vkuse vidno 3-5 warov v raide..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-WarBiches
PříspěvekNapsal: 11 bře 2012, 12:55 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2011, 18:17
Příspěvky: 290
in-game nicky: Pocco, Poxx, Poxxy
Citace:
WoW hrám od detstva,10 ročný som začal hrávať u suseda,nakol´ko som si oblúbil WoW,som si to presunul ku mne domov.Teraz mám 15 rokov (5 rokov hrávam game).Ale ked´ som vážne ochorel v roku 2009 decembri ( prasacia chrípka ) som bol 2 mesiace v nemocnici,keby som o 1 deň prišiel neskôršie som už mrtvý , vdaka bohu som naživu!


Malá rada do života: vypni comp, bež von sa hrať, nájdi si frajerku...u mňa máš PROTI
wow nieje celý život!

_________________
ObrázekObrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz