Právě je 01 říj 2024, 23:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihlaska - Jiraiiya
PříspěvekNapsal: 25 led 2012, 16:19 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 25 led 2012, 15:01
Příspěvky: 14
in-game nicky: jiraiiya, charlik, moonos
1. Jméno hlavní postavy : Jiraiiya
2. Povolání a Level : Paladin 80
3. Talenty : Holy
4. Alti : bohuzial uz ziadny...moonos-a (lvl 80 shaman) som nechtiac zmazal a nejde acc manager aby sa vratil s5
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Nie, ale chcel by som sa pridat do Vasej guildy pretoze ma dobru reputaciu a mohli by ste ma aj vyuzit. A jeden kamarat co je u Vas tak mi vravel ze berete palachov a priestov tak skusam podat prihlasku.
6. Profese : JWC (400+, skillujem ale zatial to mam len pre vlastnu potrebu), BS (145+ , robi sa na tom)
7. Předchozí guildy : SFU, BH, SS
8. Zaměření : PVE
9. Jak dlouho hraji WoW : cca 3 a pol roka
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Naxx, OS, Ulduar, VOA, TOC 10/25, TOGC 10/25, ICC 10/25
11. Popis mého PvE eq : Zatial eq este zbieram, GS mam 5476
12. Věk : 18
13. Jak často se věnujes WoWku ? : vo Wowku som tak casto ako sa mi da, pokial nieosm v posilke alebo nieco otec nepotrebuje tak som tu stale. Do fitka chodim v pondelok, utorok a stvrtok od pol 6 do pol 9, cize mam volne stredy, daktore soboty a nedele.
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Hlasim sa do OS hlavne preto, ze je to dobra guilda ktora ma velmi dobru reputaciu a su tam niektory ludia ktorych poznam a hlavne mi ide o dobry kolektych a o kvalitne Pve.
15. Něco o sobě : Takze moje meno je Milan, ale toto meno neznasam tak ma vseci volaju Miňo :D . Som za kazdu srandu a ked mam svoje dni tak sa vseci okolo mna bavia na mojich hlaskach. Snazim sa robit aj nieco ine ako sediet len pri PC tak v zime lyzujem (od 3 rokov) a v letke skacem Dirty na BMXe a popri tom posilka a piatky mesto a ZENY :D ...viac ani neviem co napisat, ake su moje dobre a zle vlastnosti: to nerad hovorim lebo mozno si myslim zle, tak je lepsie ked is o mne ludia urobia vlastny obraz
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Tak hrac si myslim ze som priemerny ale to musite posudit sami a popripade ak budete chciet tak ma vyskusat. Napomocny dufam ze budem. Do G chatu sa zapajam rad lebo rad komunikujem s ludmi ked mam cas a rad pomaham. A nemali by byt somnou ziadne problemi lebo vsetko sa ucim rychlo a idem chodit uz len pve a to chcem prave v OS. Chodil som aj PVP za charlika s Arrmagedonom, dali sme to na top 15 a potom som si dal na isty cas pauzu s WoW a teraz uz len za tohto palacha pve.
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3 - Mam, EPGP addons - Mam, DBM - Mam, Omen threat meter - zozeniem si co najskôr, GroupCalendar v4.6.1 - mam: (mikrofon mam)
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Pravidla respektujem a aj respektovat budem, a nemam dôvod sa spravat ako male decko kedze som uz s puberty vyrastol. A nemam dôvod rebenie zleho mena a hanbu OS a ani nebudem, niesom skodoradostny typ alebo ze by som isiel robit nieco "decke" ak by ste ma aj nevzdali.
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Ano, som si toho vedomi.
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: Ano vsetko uz mam pripravene a som ochotny sa zapojit. (to znamená, že budu mít připravený jak GC tak TS3 při náboru)
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu ? opravdu jsem pochopil system rozdělování lootu Orda a vím co to obnáší? Kedze addon EPGP sme mali aj v SS takze viem ako sa ovlada a rozdelovanie lootu v OS pochopim hned.


Naposledy upravil mallu dne 29 led 2012, 11:51, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Jiraiiya
PříspěvekNapsal: 25 led 2012, 16:23 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 19 zář 2010, 04:07
Příspěvky: 491
Bydliště: Kosice
in-game nicky: Xanielik , Eliser je PAN, Weeezy, Drizzzey
SS ma u nas reputaciu dobru... ale skor by som bol za to keby si dal Miana (hordaka) ku ali ako alta ktoreho si teraz EQpujes... Na EQ je zbytocne sa pozerat maximalne mozem check talenty a enchy /scoky no ale aj tak cchem vyjadrenie Cassy / Lauryn / Cheetach ze co to je za hraca


/w Xanielik in game na chcek talentov.. atd

_________________
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... k/advanced
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Raz - Dva , raz - dva holim si vajcia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Jiraiiya
PříspěvekNapsal: 25 led 2012, 16:50 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 25 led 2012, 15:01
Příspěvky: 14
in-game nicky: jiraiiya, charlik, moonos
To by som bol aj ja radsej keby som isiel za charlika ku vam, lenze zmena rasy nieco stoji a ja som si uz povedal ze nejdem do wowka vrazat uz ziadne € lebo to je zbytocne.
Dufam ze to vyjadrenie nebude zle :) kedze Lauryna poznam aj osobne zo stanovaciek s BH a SS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Jiraiiya
PříspěvekNapsal: 25 led 2012, 17:16 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 14 říj 2011, 12:15
Příspěvky: 534
in-game nicky: Lauryn
Ted trochu nechápu jednu věc.Vždyt Moonos byl Miso ne?Pokud mas jeho char a jsi mino a byl si na Liptově,tak mě napada jen Mino M,nebo se pletu?

_________________
ObrázekPut It OnObrázek
From [Propanbutan]: mourne mám poctivě,celá guidla za tím stojí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Jiraiiya
PříspěvekNapsal: 25 led 2012, 17:29 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 25 led 2012, 15:01
Příspěvky: 14
in-game nicky: jiraiiya, charlik, moonos
Lauryn píše:
Ted trochu nechápu jednu věc.Vždyt Moonos byl Miso ne?Pokud mas jeho char a jsi mino a byl si na Liptově,tak mě napada jen Mino M,nebo se pletu?

Miso za moonosa nehral uz pekne davno....vsetky TOC atd za moonosa som behal ja lebo jeho to za shamana uz nebavylo tak ho dal mne...a jo ja som Mino M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Jiraiiya
PříspěvekNapsal: 25 led 2012, 17:54 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Registrován: 09 črc 2011, 15:38
Příspěvky: 30
in-game nicky: Everglade
Citace:
nebavylo
Gramatika. Inak sa mi prihlaska paci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Jiraiiya
PříspěvekNapsal: 25 led 2012, 17:59 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 25 led 2012, 15:01
Příspěvky: 14
in-game nicky: jiraiiya, charlik, moonos
Everglade píše:
Citace:
nebavylo
Gramatika. Inak sa mi prihlaska paci.

moja trosku slabsia stranka :D...ale inak dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Jiraiiya
PříspěvekNapsal: 25 led 2012, 18:02 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
Hm keby si si vedel vybavit predov maina ku ali ..mozno by som rozmyslal ..ale teraz brat alta holy palu ... ked duranko znova zacina hrat a prijali sme resura nieje podla mna dobra volba ^^ ...takze u mna Nie


mallu píše:
zmena rasy nieco stoji


Obrázek

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Jiraiiya
PříspěvekNapsal: 25 led 2012, 18:12 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 18 úno 2011, 13:33
Příspěvky: 279
in-game nicky: Haniibal
Som skôr PROTI.

Nič v zlom, ale keď si hral ešte s Armagedonom dvojky, pamätám si tvoje reči po arénach :/

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: Ako náhle sa zle cítim, a pomyslím na vás,je mi hneď lepšie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Jiraiiya
PříspěvekNapsal: 25 led 2012, 18:38 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 14 říj 2011, 12:15
Příspěvky: 534
in-game nicky: Lauryn
Jo Mino je velkej pohodak a skill urcite ma.Ja sem urco ZA
Jinak staci mit par znamosti a da se prevadet i zadarmo pokud clovek vi jak.Dyztak mi napis ingame a skusime neco poresit

_________________
ObrázekPut It OnObrázek
From [Propanbutan]: mourne mám poctivě,celá guidla za tím stojí


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz