Právě je 04 říj 2024, 10:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihláška-Keion
PříspěvekNapsal: 02 pro 2011, 21:56 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 02 pro 2011, 19:16
Příspěvky: 3
in-game nicky: Keion
1. Keion
2. Paladin 80
3. Retribution/Holy
4.
Erodan (76, druid, balance/restoration) a dva alty pod lvl 50
5. niesom síce classa, ktorú hľadáte, ale zapájam sa do guild akcií (napr. ako guild video) alebo sa zapájam pravidelne do guild raidov
6. Mining 450 Engeneering ( práve skillim)
7. Hornyes
8. Oboje
9. 3 roky
10. icc (profesora a qeenu som nedal a taktiky k icc si pravidelne pozerám)
togc 10, 25 ( raid sa rozpadol pred anubom )
toc 10, 25 (mám achievi za 10ku aj 25ku, že som ich dal), niesom žiadny failer ! ovládam všetky taktiky na iccčko, tocko, na raidoch ešte nikdy nebol kvôli mne wipe, môžete sa opýtať toofifeho (boli sme v jednej guilde)
11. pve: mám 4 veci čiže už mám set bonus, sháňam už len marky a dbw 5,7 k gs
pvp: mam 4/5 rele 1/5 wf mam arena team a steam ratom okolo 1600 5,7 gs
12. 13 rokov
13. cez 2-3 hodiny denne (podľa, toho ako sa mám učiť, ale na guild raid mám toľko času koľko mi treba), cez víkend koľko treba :)
14.Chcem byť v Ordo Satanas, pretože hľadám dobrú guildu s dobrým kolketívom, ktorí pravidelne chodia icc a togc a myslím si, že guilda na úrovní bez "detí" (ľudia, ktorý nadávajú)
15.Bývam v Košiciach venujem sa florbalu som ôsmak na osem ročnom gymnáziu. Z pohľadu wowka som ochotný a akitívny hráč, ktorý vie čo má robiť a znesie kritiku za chybu.
16. Perfketný hráč :), som meele dmger :) mam 5,7k gs točím 7-9k dps, mam aj ako off spec holy, 5.1 k gs, ale hlavne som dmger, do ordo satanas by som prišiel so svojou ochotou, ktorú mám, do guild chatu sa dokážem zapojiť, pretože si myslím, že som perpektívny hráč a podporil by som progress os a pokúsil bz som sa aj o pozdvihnutie os (týmto nechcem poveadať, že nie ste na dobrej úrovni)
17. Mám všetky požadované addony a mám aj tsko+mikrofón
18. Áno súhlasím, zatiaľ žiadnej guilde som neurobil hanbu
19.Áno súhlasím a beriem na vedomie
20. Áno už sú pripravená na prípadneé priatie os
21. Tento addon mám zapnutý stále


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Keion
PříspěvekNapsal: 03 pro 2011, 00:36 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 říj 2010, 21:23
Příspěvky: 194
Bydliště: Prievidza
in-game nicky: Manowarrior, Vonjose
Tvojou nevýhodou je nízky vek, nebol by napríklad problém s rodičmi v prípade žeby si musel končiť povedzme... o 22:00?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Keion
PříspěvekNapsal: 03 pro 2011, 10:38 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 02 pro 2011, 19:16
Příspěvky: 3
in-game nicky: Keion
S časom nemám problém...rodičia mi dovolia dokedy chcem byť


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Keion
PříspěvekNapsal: 03 pro 2011, 10:47 
Offline
Guild Master Twinstar
Guild Master Twinstar
Uživatelský avatar

Registrován: 05 kvě 2011, 07:37
Příspěvky: 637
Bydliště: Topoľčany
in-game nicky: Ademar, Feldmarsalek, Aremys, Gwaihir
Myslím , že tvoja postava patrí z tých čerstvejšie doexpených keďže nemáš ani exa ring za repku. Nerozumiem, ako môžeš byť ôsmak na gymnáziu a mať len 13 rokov..ôsmaci väčšinou maturujú s občianskym preukazom a sú o 5 rokov starší od teba.

Ok, ale k retribution : Zlý metagem v headke, Enchant v shouldroch ap+resil?!, V backu žiaden enchant, Do chesty si mohol dat tie gemy naopak a mal by si socket bonus, Pvp bracer, vo feetoch tiez PVP nemas ani gem..

Talenty : Do PVE by sa to dalo ovela lepšie naklikať, niektoré sú tam úplne zbytočne. A tiež je dobré kombinovať gemy 20str, 10str+10crit a využiť socket bonusy a nie všade pchať str.

Myslím, že re3 máme momentálne plno. Za mňa teda NIE , navyše dps ko máš velmi nízke, na svoj equip je to podpriemer. A taktiež DBW nie je zrovna najlepšie riešenie, to už darkmoon karta je lepšia.

Ale ak ti Selfi , alebo Valador napíšu áno, spamuj ingame Ademar, Selfi, mrkneme sa na teba a dáme test na dummy a reč.

_________________
In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi.
In the Name of Satan, Ruler of the Earth, True God, Almighty and Ineffable

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Keion
PříspěvekNapsal: 03 pro 2011, 10:57 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 12 črc 2010, 07:51
Příspěvky: 244
in-game nicky: Selfi
Keion píše:
16. Perfketný hráč :), som meele dmger :) mam 5,7k gs točím 7-9k dps, mam aj ako off spec holy, 5.1 k gs, ale hlavne som dmger, do ordo satanas by som prišiel so svojou ochotou, ktorú mám, do guild chatu sa dokážem zapojiť, pretože si myslím, že som perpektívny hráč a podporil by som progress os a pokúsil bz som sa aj o pozdvihnutie os (týmto nechcem poveadať, že nie ste na dobrej úrovni)

Skromny si , to si zabudol dodat k tej perfekcii , sebavedomie ti nechyba tiez , mal som vyhrady proti starsim hracom od teba voci ich veku tak v tomto pripade uz vonkoncom neviem ...
ako na margo dmgu ... ja mam 6k gs tocim 10-11 a niesom s tym spokojny takze tak
ademar ti vytkol v eq nedostatky ,to ademar doexpeny teraz nebol pozeral som mu achievy takto 80ku ma uz pol roka zhruba
... uprimne neviem kde by si sa uplatnil ... od icc 25 retrinu netreba , do icc 10 tiez nie sotva mna niekam beru :D togc 25 jedine tak ale to zasa neviem ci je podla tvojich predstav lebo tam nepadaju top marky ani dbw

za mna momentalne neutral nemam naozaj sajn co stebou ...

_________________
Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Keion
PříspěvekNapsal: 03 pro 2011, 12:07 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 19 zář 2010, 04:07
Příspěvky: 491
Bydliště: Kosice
in-game nicky: Xanielik , Eliser je PAN, Weeezy, Drizzzey
13 rokov

_________________
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... k/advanced
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Raz - Dva , raz - dva holim si vajcia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Keion
PříspěvekNapsal: 03 pro 2011, 12:11 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 09 říj 2011, 16:59
Příspěvky: 27
in-game nicky: Etky
za mna proti tvoj vek a myslim si ze nam dalsieho retri palu netreba


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Keion
PříspěvekNapsal: 03 pro 2011, 12:41 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 02 pro 2011, 19:16
Příspěvky: 3
in-game nicky: Keion
Ďakujem za vyjadrenia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Keion
PříspěvekNapsal: 03 pro 2011, 13:41 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2011, 18:17
Příspěvky: 290
in-game nicky: Pocco, Poxx, Poxxy
Citace:
13 rokov


:-bd

_________________
ObrázekObrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Keion
PříspěvekNapsal: 03 pro 2011, 20:22 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 25 lis 2011, 17:25
Příspěvky: 30
in-game nicky: Rastiqq
Hmm .. DBW pre r palu je dobry akurat na pvp .. pokial by si nemal fakt blbe trinkety ,, ale vyslovene nahanat sa za DBW za ucelom PvE to mi pride ako dostatocny dokaz tvojej neskusenosti a neznalosti vlastnej classy takze za mna NIE .. ( sorry Valador ak sa ta to dotkne ale tiez som si vsimol ze nosievas DBW a socketnute mas vsetko do str. :) Je to len moj nazor no myslim si ze ako Class leader by si ma mal presvedcit o tom preco to tak riesis ? Uvedomujes si ze keby si equipol SP co neprichadza do uvahy ale ciste na teoretickej rovine by to malo vacsi efekt ako ten armor pene ? :))
myslim si ze r pala ktori ma moznost si eq vyberata napriek tomu ma pene na weapone .. na feetoch a este aj na trinkete .. zbitocne straca dmg .)

_________________
For Honor & Glory !!!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz