Právě je 04 říj 2024, 14:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: prihlaška
PříspěvekNapsal: 25 lis 2011, 23:13 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 25 lis 2011, 23:07
Příspěvky: 6
in-game nicky: jeckop
Myslím že už nikoho nebaví čítať všetky tie omáčky okolo prihlašiek a tak sa posnažím byt stručný a zároveň aby
boli informácie dostačujúce .

Viem že warov už neberete tak predom sry za čas na prihlašku ale skúsiť môžem.

Real Life Character

Meno : Ján
Vek : 19 r.
Praca : Automechanik
PC : Na 25man raidy OK ( cca 25fps )
Internet : UPC Netspace ale facha to nonstop nikdy žiadny problém stým nebol
Teamspeak-3 : S používaním TS samozrejme problém nemám v 2och predchádzajúcich guildach som sa zhostil aj nevdacnej
úlohy RL takže rozprávanie mi problém nerobí.
Free Time : Väčšinu voľného čašu trávim s priateľkou, poprípade kamarátmi a zvyšok venujem tejto závislosti menom WoW
Raid Time : Nemal by s nim byt problém , dlhšie som sa rozhodoval o podaní apply pravé z dôvodu že som si nebol istý
čí budem schopný raidovat 3x týždenné nakoniec som sa priklonil k možnosti ANO a plánujem ju dodržať.

In Game Character

Main character
Nick : Jeckop
Race : Dranei
Spec : Protection - Talenty (Klasicky talent build na Deep wounds a high threat + gag order)
- Glyphy (Last Stand , Shield Wall (Pri momentálnych dlhších fightoch myslím logické) a Taunt (snažím sa
hit rating drzat tesne okolo capu takže Glyph na taunt NUTNOST)
Class : Warrior
Gear : Môj link : http://anthoria.wowarmory.sk/#jeckop,character
Gemovanie / Enchanty : Klasicky vďaka ICC buffu sa snažím preferovať 30stamina gemy avšak robím výnimku pri červených
socketoch a socket bonuse +9 stamina 30stamina gem. Čo sa
tyká enchantov pravé vďaka spominanenu buffu všetko sa snažím cpat do Staminy.


Alt character
Nick : Darn
Race : Nightelf
Class : druid
Spec : Feral

K tomuto charu by som dodal len toľko že je to môj bývalý main takže väčšinu achievov za progress / čias progressu hľadajte
na tomto chare reroll bol v podstate nuteno/dobrovoľný nakoľko sme v predošlej guilde nemali tankov a tak keď som chcel
aby sa udržala aká taká úroveň progressu musel som preto niečo aj obetovať.

Guild History

Ex inferis - Bola to guilda do ktorej som sa dostal náhodou a išlo čisté o For Fun raidovanie so známymi . Vydržal som tu cca 3 r.
(Dôvoď odchodu - chuť progressovat a dosiahnut nejake High End ecountery)
Sylvanas Legion - Prišiel som do guildy v čaše otvorenia ICC 10/25 a vnej som do teraz.



WoW History + Progress

Vanilla WoW - Nothing
The Burning Crusade – Začiatok expenia najprv to bolo pre zábavu že 1 hod za týždeň ale potom aktivne zapojenie do hry .
Wrath of the Lich King - Aktívne zapojenie sa do raidovania a začiatky progressu
Naxx10/25 - Clear
UD 10/25 - Clear (Glory of the UD raider 10/25)
ToC10/25 - Clear
TOGC 10/25 - Clear (Insanity/A tribute to skill(25))
ICC10/25 - Clear


Čo vám môžem priniesť ja ako hráč ?
Myslím si že tanka so 100% attendance(Až na výnimočné prípady)ktorý je rozhodne veľmi sebavedomí a ma chuť progressovat a takto ako RL tak aj INGAME
keď už tomu venujem veľmi veľa čašu tak z tejto hry aj niečo chcem mat(High End Ecounters/Progress,byt TOP na takej úrovni ako nám to bude Raid time
a Raid core dovoľovať.

A čo očakávam od WaRe ja ?
Stabilne miesto pre tanka v progress raide(samozrejme podložené slušnými výsledkami z mojej strany) nejaké tie Shiny epaxs a samozrejme progress

Ďakujem za trpezlivot a ohlasy čí už budú pozitívne/negatívne.

S pozdravom

Jeckop


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaška
PříspěvekNapsal: 25 lis 2011, 23:57 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 18 úno 2011, 13:33
Příspěvky: 279
in-game nicky: Haniibal
Nie si ty náhodou Drakov brat zo Zvoľena?

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: Ako náhle sa zle cítim, a pomyslím na vás,je mi hneď lepšie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaška
PříspěvekNapsal: 26 lis 2011, 00:25 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 31 bře 2010, 00:09
Příspěvky: 152
in-game nicky: Mattisek, Matyspahliak, Arakain
No aj mna nieco take napadlo :D ale stale sa musim smiat, preco vacsina wowkarov vo svojom vyjadrovani kazde 2-3 slovo daka anglicka picovina?! Inak samozrejme prihlaska obsahovo pekna, len som zvedavy co na to ostatni, kedze tankov bolo este prednedavnom prebytok...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaška
PříspěvekNapsal: 26 lis 2011, 00:38 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 22 lis 2011, 23:52
Příspěvky: 8
in-game nicky: asdf
Ja som PRO , tank sa vždy hodí, a ak nie do mainraidu tak do Ďalších určite...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaška
PříspěvekNapsal: 26 lis 2011, 01:19 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 21 říj 2010, 22:51
Příspěvky: 229
Bydliště: Kutná Hora/Pardubice
in-game nicky: Elvensmith, Shila, Tyrrion, Elvenřit xD
Přihláška neni sice podle vzoru, ale celkem pěkně napsaná. Určitě souhlasím s přístupem ke stamině, glyphem na taunt a co sem koukal na armory tak i enchantama, ale přece jen je tu pár věcí s který mi nepříjdou uplně košér.

1.
Jeckop píše:
Spec : Protection - Talenty (Klasicky talent build na Deep wounds a high threat + gag order)

Co mě ukazuje amory, tak v deep wounds nic nemáš, přitom i 1 bod dost pomůže v threatu (kterej je navíc zas dodrbanej), například netřeba mít 3 body ve focused rage, když tankuju 10/25 man encountery, je rage na rozdávání.

2.
Jeckop píše:
Glyphy (Last Stand , Shield Wall (Pri momentálnych dlhších fightoch myslím logické)

To mi opravdu moc logické nepřijde, SW a LS jsou koncipovány jako panic buttons pro kritické situace, takže to neni čistě redukční spell na spam. Aby si mohl použít Shield wall několikrát za encounter, tak ho musíš odpálit někdy na začátku, kde většinou opravdu netřeba. OK máš glyph který sníží CD o 2 min, ale taky, sniží redukci ze 60% na 40%, což podle mě za cenu glyph slotu + ty ztráty redukce nestojí. Glyph na last stand taky podle mě hloupost, ale budiž pochopil bych je oba, ale 3 glyph, zřejmě pořád základ každýho buildu , Glyph of blocking, nemáš. To je prostě další redukce navíc zadarmo a ty místo ní vylepšuješ CD spellů, který stejně nebudeš potřebovat víc jak 1x, protože máš ještě trinkety, SB, a až budeš mít, tak 4-set bonus, který je mmj supr.

3. Ta sekyrka na arp/haste tu máš na dříví? :)) Máš poměrně solidní PvE gear a nosíš k tomu takovej verk. Jestli máš tak nafarmený TOGC10/ICC10 jak tvrdíš, tak nechápu nač tohle.

4.
Jeckop píše:
A čo očakávam od WaRe ja ?
Stabilne miesto pre tanka v progress raide(samozrejme podložené slušnými výsledkami z mojej strany) nejaké tie Shiny epaxs a samozrejme progress

Bod 4 mi nevadí, ale obávám se, že to co očekáváš ti nebudem moct nabídnout. Za současnýho stavu je tu tanků až moc a jakožto nováček nemůžeš hned čekat VIP místo v progress partě/main raidu 25man. Sice jsem tu jedinej main warrior tank, ale můj názor je, že kapacitně to teď neni vhodná doba. A doufám, že si nejdeš jen nalootovat nějaký ty "shiny" tokens.

Suma summarum počkám jak se vyjadříš ty k mým poznámkám a vedení k tomu, že je tu "přetankováno", pakliže tohle nebude problém,tak bych zkusil TEST RAID.

_________________
Tři stupně lži - lež, hnusná lež, statistika.
Who dares wins!
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaška
PříspěvekNapsal: 26 lis 2011, 08:34 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
"Stabilne miesto pre tanka v progress raide" myslim ze to by neslo -> tankov dostatok + ked ti na icc 25tku stacia dvaja a jeden dmg off spec tankom Proti .. ku prihlaske nemam nic aj ked neni podla vzoru..ale proste som toho nazoru ze stabilne miesto ako tank by si nemal..kedze mame aktivnych TOP tankov :S

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaška
PříspěvekNapsal: 26 lis 2011, 10:53 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 25 lis 2011, 23:07
Příspěvky: 6
in-game nicky: jeckop
[quote="Hannibal"]Nie si ty náhodou Drakov brat zo Zvoľena?[

tak zo ZV niesom
a jop som jeho brat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaška
PříspěvekNapsal: 26 lis 2011, 11:04 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 25 lis 2011, 23:07
Příspěvky: 6
in-game nicky: jeckop
Elvensmith píše:
Přihláška neni sice podle vzoru, ale celkem pěkně napsaná. Určitě souhlasím s přístupem ke stamině, glyphem na taunt a co sem koukal na armory tak i enchantama, ale přece jen je tu pár věcí s který mi nepříjdou uplně košér.

1.
Jeckop píše:
Spec : Protection - Talenty (Klasicky talent build na Deep wounds a high threat + gag order)

Co mě ukazuje amory, tak v deep wounds nic nemáš, přitom i 1 bod dost pomůže v threatu (kterej je navíc zas dodrbanej), například netřeba mít 3 body ve focused rage, když tankuju 10/25 man encountery, je rage na rozdávání.

2.
Jeckop píše:
Glyphy (Last Stand , Shield Wall (Pri momentálnych dlhších fightoch myslím logické)

To mi opravdu moc logické nepřijde, SW a LS jsou koncipovány jako panic buttons pro kritické situace, takže to neni čistě redukční spell na spam. Aby si mohl použít Shield wall několikrát za encounter, tak ho musíš odpálit někdy na začátku, kde většinou opravdu netřeba. OK máš glyph který sníží CD o 2 min, ale taky, sniží redukci ze 60% na 40%, což podle mě za cenu glyph slotu + ty ztráty redukce nestojí. Glyph na last stand taky podle mě hloupost, ale budiž pochopil bych je oba, ale 3 glyph, zřejmě pořád základ každýho buildu , Glyph of blocking, nemáš. To je prostě další redukce navíc zadarmo a ty místo ní vylepšuješ CD spellů, který stejně nebudeš potřebovat víc jak 1x, protože máš ještě trinkety, SB, a až budeš mít, tak 4-set bonus, který je mmj supr.

3. Ta sekyrka na arp/haste tu máš na dříví? :)) Máš poměrně solidní PvE gear a nosíš k tomu takovej verk. Jestli máš tak nafarmený TOGC10/ICC10 jak tvrdíš, tak nechápu nač tohle.

4.
Jeckop píše:
A čo očakávam od WaRe ja ?
Stabilne miesto pre tanka v progress raide(samozrejme podložené slušnými výsledkami z mojej strany) nejaké tie Shiny epaxs a samozrejme progress

Bod 4 mi nevadí, ale obávám se, že to co očekáváš ti nebudem moct nabídnout. Za současnýho stavu je tu tanků až moc a jakožto nováček nemůžeš hned čekat VIP místo v progress partě/main raidu 25man. Sice jsem tu jedinej main warrior tank, ale můj názor je, že kapacitně to teď neni vhodná doba. A doufám, že si nejdeš jen nalootovat nějaký ty "shiny" tokens.

Suma summarum počkám jak se vyjadříš ty k mým poznámkám a vedení k tomu, že je tu "přetankováno", pakliže tohle nebude problém,tak bych zkusil TEST RAID.


No tak ta axe to mam len yatim bo som si nechtac deletol tank sword z TOGC 10 a nemal som si co dat :D .
Však som si aj myslel že tam mate mnoho warov tak som aj premyslal ci dam alebo nedam prihlasku .
A ktomu dotazu že si nalootovať tokens tak to isto nie...
Ak budete mat zaujem tak pojdem test raid ak nie tak smula :D .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaška
PříspěvekNapsal: 26 lis 2011, 11:49 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 21 říj 2010, 22:51
Příspěvky: 229
Bydliště: Kutná Hora/Pardubice
in-game nicky: Elvensmith, Shila, Tyrrion, Elvenřit xD
Nemám moc čas tě ted přes víkend náhánět ingame, tak se mi tu eště prosím vyjadři k bodu 2.

_________________
Tři stupně lži - lež, hnusná lež, statistika.
Who dares wins!
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaška
PříspěvekNapsal: 26 lis 2011, 11:54 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 09 dub 2011, 16:38
Příspěvky: 105
in-game nicky: Wolzer, Walzer, Gollem, Silisia
Proti nick mi nehovori nic dobré co si pametam z ud


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz