Právě je 07 říj 2024, 21:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihláška - Santdevil
PříspěvekNapsal: 21 črc 2011, 18:01 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 21 črc 2011, 16:12
Příspěvky: 3
in-game nicky: Santdevil, Turin, Extream
Dobrý deň
1. Meno hlavnej postavy? Santdevil
2. Povolanie a level? Priest 80lvl
3. Talenty: Shadow pvp/Shadow pve
4. Alti? Turin (80, Paladin, Tank/DMG), Tulkas (19 twink, Rogun, DMG)
5. Súhlasí moje povolanie a class a spec s tými, ktoré sú uvedené na stránke fóra? Áno súhlasia
6. Profesie? Tailoring 430(+ Mooncloth vhodný pre 70tky v gilde)/JWC 170 (začínam)
7. Predchádzajúca gilda? Night Watch
8. Zameranie? Prevažne PVP ale aj PVE viď nižšie
9. Ako dlho hrám WoW? WoW zatiaľ hrám len niečo viac dvoch rokov, Skúsenosti mám s datadiskami TBC, WOTLK, Cataclysm.
10. Skúsenosti s raidmi? OS 25 aj HC, Naxxmars 10/25, TOC 10/25 (valkíri pod 3 min), TOGC 10/25, VOA 10/25, ICC len z iných serverov tu som nenašiel zatial schopnú partiu naň (taktiky poznám až po plagueworks a Valthiriu Dreamwalker. Bohužial tento pekný boss tu ešte nefunguje :-\ .
11. Popis môjho PVE/PVP eq? -PVE-moje zameranie je prevažne pvp ale mám 3xT9 + trophy na t 9,5. Staff z POS hc roll som v raide ešte nevyhral :( a wand heroic z togc
-PVP- mám full rele brnenie + šetrím na wf handy, legy a chest rate mam. Inak full wf doplnky všetky sokety a enchanty čo sa mi podarili zohnať.
12. Vek? 20 rokov.
13. Ako často sa venuješ WoWku? Približne 6-8 hodín (môže byť aj viac podla práce ale zamestnania)
14. Prečo sa hlásim k Ordo Satanas? Chcem byť v Ordo Satanas preto, že už nechcem byý znova odkázaný na raidovanie s LFG kvoli tomu že v gilde nebolo dosť hráčov na raid. Od mne blízkych ľudí viem, že ste dobrá a nápomocná gilda. A chcem byť členom jednej z najlepších g na servery kde si budem môcť povedať, že patrím medzi Vás :)
15. NIečo o sebe: Študujem na Obchodnej akadémii so zameraním na programovanie (HTML, + bude aj pascal, c **). Mám rád fantasy literatúru napr. tolkien ale nielen ošúchanú trilógiu a samozrejme WoW literatúra a aj Warcraft. Mám rád keď si niektoré miesta z knihy môžem pozrieť. Momentálne prekladám Rise of the lichking tak kto by mal záujem kontakt me ;;)
16. Aký bude váš prínos pre gildu: Za shadow priesta hrám od začiatku môjho hrania wow tak myslím, že niečo budem snáď viedieť. Ponúkam profesie a rád vám urobím čo budem môcť a ak suroviny nebudú tolko ich nafarmím. Rád pomôžem aj slabším lvlom napr. s dungom ale zas nie, že budem tahať nonstop ;). Skrátka chcem pomôcť a pokúsiť sa pomôcť gilde k rastu.
17. Podmienka prijatia Mám alebo si hneď obstarám základné prvky k hre? Mám a používam TS 3 (občas nefachčí úplne mikrofón ale kupujem nový tak to snáď pôjde), EPGP addon mám, threat meter tiež, DBM samozrejme a jdeiný problém idem riešiť ten group calendar čo neni otázka dlhej doby. + používam základné addony
18. Prijímam pravidlá služného správania za moje vlastné, nebudem sa chovať ako malé dieťa, teda nebuďem robiť hanbu OS? Prijímam a samozrejme tieto pravidlá sa snažím čo najviac dodržiavať.
19. Beriem na vedomie, že po porušení bodu 18 môžem byť vylúčený z G a o kicku sa somnou nebude nikto baviť? Áno som si toho vedomí a dúfam, že sa mi to nestane.
20. Hneď po vyplnení tejto prihlášky si pripravým TS3 a po prípadnom prijatí sa zapojím v akciách v GC? Áno pripravené by to malo byť už teraz.
21. Hneď po prípadnom prijatí budem mať pripravený addon EPGP a budem vedieť čo a ako podla návodu?
Pochopil som systém delenia a som si vedomí, že bez dostatočnej aktiviti na raidoch a správneho správania nebudem mať nič a tento krok úplne schvalujem.
+ Malá otázka: Ako to bude s test raidom keďže som PVPckar a PVE nemá skoro žiadne až na tých pár T9?
- vopred sa ospravedlňujem za prípadné pravopisné chyby a dúfam, že nevadí za napísanie v slovenčine


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Santdevil
PříspěvekNapsal: 21 črc 2011, 19:43 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 21 říj 2010, 22:51
Příspěvky: 229
Bydliště: Kutná Hora/Pardubice
in-game nicky: Elvensmith, Shila, Tyrrion, Elvenřit xD
Na mě působí velmi dobře, sice ten PvP eq, ale zkušenosti s raidy a taktikama na ICC, věk a styl projevu +++. Za mě PRO na test raid a dál podle CL. Jinak k tvojí otázce ohledně test raidu, případně prostě půjdeš raid v tom co máš a ukážes co v tobě je, eq není jediné kritérium. I když málou vítku bych měl a to, že by sis mohl obstarat alespoň základní PvE eq za emblemy z HC runů + něco za frosty za daily, myslím teď nejaké ty věci co máš wrath apod :-p

_________________
Tři stupně lži - lež, hnusná lež, statistika.
Who dares wins!
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Santdevil
PříspěvekNapsal: 21 črc 2011, 19:51 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 30 pro 2010, 12:58
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
in-game nicky: shakinzu jckl shukena
prihlaska, pekna, at si te omrkne OWEN, na test raid by to ale asi stacit melo

edit : i kdyz prevazne PvP :-/ no mozna by to chtelo nejdriv nasbirat veci aspon za triumphy a frosty, pokud to s tim PvE myslis vazne.........

*confused* prihlaska pekna, ale PvE nic oslnujiciho -.- neutral

_________________
In omnia paratus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Santdevil
PříspěvekNapsal: 21 črc 2011, 19:56 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 12:18
Příspěvky: 866
in-game nicky: Órrin
prihlaska pekna, velmi podrobna, paci sa mi..

ale..
a) 20 rokov a chodis na strednu skolu?? tak urciteeeeeeeee...
b) kolko mas Emblem of Triumph a Emblem of Frost?? podla toho aspon trosku bude vidno tvoja aktivita v PvE.. staci keby si robil daily Q na HC a musis ich mat uz pozehnane, vzhladom na dlzku ako to je otvorene..
c) podla mojho nazoru nepotrebujeme dalsieho 90% PvP hraca.. ale mas moznost mi to vyvratit :)

_________________
Horum omnium fortissimi sunt - Ordo Satanas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Santdevil
PříspěvekNapsal: 21 črc 2011, 19:57 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 21 črc 2011, 16:12
Příspěvky: 3
in-game nicky: Santdevil, Turin, Extream
hej 20 rokov bohužial do školy som išiel o dva roky neskvor (problém s hlasivkami)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Santdevil
PříspěvekNapsal: 21 črc 2011, 19:59 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 21 črc 2011, 16:12
Příspěvky: 3
in-game nicky: Santdevil, Turin, Extream
čo sa týka emblémov 40 ich padlo na gemy keďže som bol namizine s goldami a nutne som musel presoketovat + heirloomi ktoré som nedávno kúpil takže je to hrozne málo + som nedávno kupoval primodial saronite za frosty kvoli goldom možno neuvážené ale pomohlo mi to

k tomu pvp nemam 90% :) ale naberam pve eq ale ked nevihram roll je to nanic daili hc chodim pvp sa snažím stále zlepšovať a keď potrebujem pomoc tiež nieje vela možností sa obrátiť na niekoho
+mali uspech na 5500gs som si dal Joffa(60XX) :)
nehovorim ale ze pve nechodim rad npr. vo VoA som si vitočil 6800dps :) to je nic moc ale na pvpckara staci ale hodne pomohlo heroism
-Uvážte si to sami prípadne doberem ten pve eq a skúsim to znova ak to pravidlá dovolujú.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Santdevil
PříspěvekNapsal: 21 črc 2011, 21:51 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 21 říj 2010, 22:51
Příspěvky: 229
Bydliště: Kutná Hora/Pardubice
in-game nicky: Elvensmith, Shila, Tyrrion, Elvenřit xD
Určitě bych to tak viděl, ak máš opravdu zkušenosti s raidy které tu popisuješ, tak soudě podle eq, spíš z jiných serverů. Na tvým místě bych se fakt sebral a poběhal každý den HC run a za 2 týdny máš nějaký ten eq a zkusil bych přihlášku znova. Bylo by asi zbytečný si takhle tu možnost členství zazdít a je to fakt to nejmenší co můžes pro potencionální PvE guildu udělat. Ale tak rozhodnutí přináleží officům, takže to odě mě ber jako doporučení i když to hádám uvidí podobně.
PS: A zkus dávat víc bacha na hrubky, je jich neúnosně moc :D

_________________
Tři stupně lži - lež, hnusná lež, statistika.
Who dares wins!
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Santdevil
PříspěvekNapsal: 21 črc 2011, 22:17 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 16 úno 2010, 23:38
Příspěvky: 776
in-game nicky: Antigonus, Antig
Přihláška sice pěkná, ale soudě podle informací v ní, tak PvE i to PvP bude low. A utrácet emblemy pro goldy, když nemáš pořádný eq mi přijde dost neuvážený a předpokládám tak, že wow je pro tebe jeden velkej zmatek...

promiň, NE


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Santdevil
PříspěvekNapsal: 22 črc 2011, 00:35 
Offline
Fórum Guru
Fórum Guru
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011, 09:49
Příspěvky: 832
in-game nicky: owencrawn , darkkaelynna,tennej,alpovastara
Napis me ve hre uvidim co a jak ...

_________________
--------------------------------------------------------------

[DEV]Chipsi
07.07.2012 21:59 dafuq, ja som nikdy shadowmournu nepredal;]

http://www.youtube.com/watch?feature=fv ... j3bZDRIV2Y


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Santdevil
PříspěvekNapsal: 22 črc 2011, 06:52 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 19 zář 2010, 04:07
Příspěvky: 491
Bydliště: Kosice
in-game nicky: Xanielik , Eliser je PAN, Weeezy, Drizzzey
NIe

_________________
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... k/advanced
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Raz - Dva , raz - dva holim si vajcia.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz