Právě je 06 říj 2024, 15:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihláška- Retri/prot pala
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2011, 20:16 
1. Jméno hlavní postavy :Mougan
2. Jména altů : Karimajster
3. Povolání a Level : Paladin 80 Alt Warr 80
4. Talenty : palach Retri/prot Warr čisto Prot
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Neviem to najsť a videl som že Mordred leavol tak možno bude flek :D :D :D
6. Profese : Min/Jwc na obidvoch postavách
7. Předchozí guildy : Lmyc,Offline
8. Zaměření : PvE / Pvp iba rekreačne
9. Jak dlouho hraji WoW : Fuha asi 3 roky
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Všetky od Hc až po Icc 10/25 okrem tých bossov čo niesu otvorený :D .... naštudovať taktiky nieje problém
11. Popis mého PvE eq : Tak Gs mám 5724 retri Pve/ Prot mám 5392 IL približne 251/264/245
12. Věk : 16
13. Jak často se věnujes WoWku ? : 3-6 h a na raid nieje problém prísť ak v tom čase niečo nebudem mať
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : V ordo chem byť kvoli tomu že raidy na Vysokej úrovni niektorí ludia bolio somnou aj vo VoI ale Hlavne kvoli raidom ...
15. Něco o sobě : Tak som mladý pekný chlapce kus nechápavý ale na to sa dá zvyknúť , Bavyý ma raidovanie a zábava , mám rád ženy,šport,zábavu rád jem a nerád chodím do školy ... A nemám rád namyslených ludí ...
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Mám celom dobré Dps a ked bude chýbať tak čo si myslím že sa nestane tak môžem help + mám skoro všetky sockety :)... poznám all taktiky na bossov ... ked niekto z nejakým altom bude chciet previesť low dungom helpnem alebo poradím ak náhodou niekto bude chcieť .
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: Všetko mám mám aj mikrák ale ja iba počúvam ...
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: to je samozrejmosť .... budem sa snažiť a ak poruším pravidlá som ochotný niesť následky .. :)
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?:to je samozrejmé ..
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: ten už je redy teraz ... :D
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: Pochopil som sistém rozdelenia lootu ... a viem čo to obnáša


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška- Retri/prot pala
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2011, 20:22 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
http://www.ordoforum.mzf.cz/viewtopic.php?f=38&t=605

pre tych ktory si ta nepametaju

ja ti pisem NIE, dobre vies ze guilda leaverov neberie spet , bol si tu a leavol si

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška- Retri/prot pala
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2011, 20:32 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
Uzavrem Neprijatý

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška- Retri/prot pala
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2011, 20:34 
Dostal som kick z neznámeho Dôvodu ...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška- Retri/prot pala
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2011, 20:57 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 18 úno 2011, 13:33
Příspěvky: 279
in-game nicky: Haniibal
lala :D:D Mougan - ANIE

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: Ako náhle sa zle cítim, a pomyslím na vás,je mi hneď lepšie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška- Retri/prot pala
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2011, 21:03 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 02 led 2011, 02:56
Příspěvky: 193
in-game nicky: pacan
precitaj pravidla nez podas prihlasku nesmie leavnut alebo kick z guildy takze je jasne ze pises zbytocne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška- Retri/prot pala
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2011, 08:14 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
Mougan píše:
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: to je samozrejmosť .... budem sa snažiť a ak poruším pravidlá som ochotný niesť následky .. :)
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?:to je samozrejmé ..


tu mas dovody , av topiku je jasne napisane ze nesmie byt leaver
NEPRIJATY

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz