Právě je 07 říj 2024, 09:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška-Sunseaker
PříspěvekNapsal: 27 bře 2011, 19:34 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 27 bře 2011, 18:55
Příspěvky: 6
in-game nicky: Sunseaker,Adennas,Adaria
1. Jméno hlavní postavy : Sunseaker
2. Jména altů : Adennas,Adaria
3. Povolání a Level : DK 80
4. Talenty : Unholy/Blood
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : NE (U DKcek mate "plno". Chtel jsem zkusit stesti. Zajem byste o me mohli mit protoze mam dost zkusenosti a projitou vetsinu dungeonů a hraju tu uz pomerne dlouho. Nicmene jestli o me mate zajem to je na Vas tak co tu budu vypisovat)
6. Profese : Mining (450), Blacksmithing (450)
7. Předchozí guildy : LMYC, jeste predtim CHOL a tu drivejsi ... to uz vam asi nic nerekne pac uz neexustuje :) (Guards of light)
8. Zaměření : PvP i PvE (Driv jen PVE ale bez guildy se spatne chodi raidy tak posledni dobou spis PVP).Mam i slabsi tank eq.
9. Jak dlouho hraji WoW : Stydim se ale skoro od zacatku Anthorie
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Mam projite skoro vsechno. Naxx 10/25, UD 10/25 i s hard mody, TO(G)C 10/25 , Sarth 3D atp
11. Popis mého PvE eq : Vetsinou mam itemy na urovni TOC 25. Par z TOGC 25. Prsteny z ICC. Zbran WF (5500GS+)....." Na PVP 2/5 wf zbytek setu rele (5900GS +)".
12. Věk : 20
13. Jak často se věnujes WoWku ? : Jak kdy. Kdyz je skola tak jen treba udelam daily, jindy jsme tam mnohem dyl. Nekdy treba ... placnu..treba 6 hodin
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Kvůlivá tomu že mě posledni dobou PVP nudi a rad bych oprasil PVE equip. A jak je znamo s LFG jsou raidy na nic. A kdyz se tak podivam jake mate hrace je videt ze Vase guilda funguje a jste dobri. Tak proto chci zkusit Vas.
15. Něco o sobě : Mozna bych hned ze zacatku upozornil ze nesnasim demenci, lamy, neznalost taktik a casto se nastvu u arenek xD. Mozna ze me nekteri znate jak pokazde nadavam v BGckach :) To je jedna z veci co me stve. Jinak si myslim ze jsme nekonfliktni a da se se mnou o leccem pokecat/podrbat. Rad poradim, pomuzu nebo neco vyrobim kdyz je potreba. Jinak pokud nemam zavazny duvod nebo mi nelehne net tak neleavuju raidy a nemam rad lidi co musi koncit o pul 10. stim ze rano vstavaji ikdyz teda chapu ze za to nemuzou... Jo a casto pisu "jsme" namisto "jsem" tak se nedeste :)
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Prinos pro guildu... jak jsme rikal, rad s leccim poradim, pomuzu :). Myslim ze DMG taky nemam k zahozeni. Mam dost altu takze muzu vypomahat na nejakych raidech kdyz nejsou lidi a tak no. Jinak mame s pritelkyni skoro vsechny profese na postavach takze neni problem. Ohledne fci, nevim co by Vas zajimalo. Slozit raid umim, rozdelovat loot taky ikdyz ne podle toho adonnu. Muzu delat i CL kdyby to nikdo nechtel :D
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP, DBM, Omen,GroupCalendar: mam to myslim jeste nekde stazene takze neni problem. Mikrofon mam ikdyz moc nemluvim pac mi tu vetsinou nekdo spi a rusi je to :)
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Samozrejmost
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Beru na vedomi
20. Ihned po případném přijetí se přihlásím na nějaký raid v GC (GroupCalendar), budu mít přiravené TS3 (Teamspeak 3)?: neni problem
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP: meli jsme EPGP v LMYC tak to znam


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška-Sunseaker
PříspěvekNapsal: 27 bře 2011, 20:47 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 říj 2010, 21:23
Příspěvky: 194
Bydliště: Prievidza
in-game nicky: Manowarrior, Vonjose
Prečo si opustil predchádzajúce gildy?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška-Sunseaker
PříspěvekNapsal: 27 bře 2011, 21:04 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2010, 14:51
Příspěvky: 253
Bydliště: Bratislava
in-game nicky: Purity, Gross, Plesina, Omerta
"15. Něco o sobě : Mozna bych hned ze zacatku upozornil ze nesnasim demenci, lamy, neznalost taktik..."
to potom nemozes byt u nas :)

"14....že mě posledni dobou PVP nudi a rad bych oprasil PVE equip."
si nemal ani pisat radsej, ked ta prestane bavit pve (alebo naberes eq) tak sa zas vratis k pvp ze? a na pve sa vy*****

_________________
\m/ *** Purity (The Killing Name) *** \m/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška-Sunseaker
PříspěvekNapsal: 27 bře 2011, 21:14 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 27 bře 2011, 18:55
Příspěvky: 6
in-game nicky: Sunseaker,Adennas,Adaria
No, hned me neodsuzuj. Prestal jsme chodit PVE protoze jsem nemel guildu a nevim jestli jsi chodil nekdy raidy s LFG ale stoji za prd. Jsi tam 6 hodin, das jednoho bosse a zbytecne ID. O Itemech ani nemluvim. CHodil jsem PVE od doby kdy tu byl max lvl 60 a chodilo se BWL. Na PVP jsme se dal nedavno po odchodu z guildy protoze jsme se nudil.

K tomu proc jsem odesel z guild... z CHOLu to uz je hodne davno.. par let a to bylo kvuli tomu ze se ta guilda "rozpadala" a kvuli tomu ze Eddward s ichodiul raidy se svyma 20i vyvolenyma a ostani se tam proste nevesli.

Z LMYC jsem odesel po dlouhe dobe. Byl jsme tam pomalu od zacatku. Jak se zacali prevadet horda k ali tak tam proste prisli lidi kteri tu guildu znicili. Jestl ichces jmena .... Guilda sice byla potom znovu slozena ale ty lidi kvuli kterym se predtim rozpadla tam vzali znovu a kvul itomu tam skoncilo asi 5 mych kamaradu... proto jsem odesel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška-Sunseaker
PříspěvekNapsal: 27 bře 2011, 21:26 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2010, 14:51
Příspěvky: 253
Bydliště: Bratislava
in-game nicky: Purity, Gross, Plesina, Omerta
ja ta neodsudzujem, svoj verdikt som este nenapisal, ja len hovorim jak to zvacsa byva a jak si teba asi predstavujem
viem co to je s lfg ist raid parkrat mi stacilo :) a preto si myslim ze ked chces do ordo mal by si si to vazne zasluzit a byt uzitocny lebo tu sa ludia maju ako vo vaticke :ymhug:
"Jinak mame s pritelkyni skoro vsechny profese na postavach takze neni problem" ona si nepodava prihlasku?

_________________
\m/ *** Purity (The Killing Name) *** \m/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška-Sunseaker
PříspěvekNapsal: 27 bře 2011, 21:36 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 27 bře 2011, 18:55
Příspěvky: 6
in-game nicky: Sunseaker,Adennas,Adaria
Ona ted pise bakalarku tak rikala ze nevi jestli by stihala raidy a jeste ty statnice a tak ale urcite by sla taky.Tedka spolu tak maximalne udelame daily, odehrajem arenky nebo skocime sem tam nejakej HC nebo LFG raid ale jinak se uci no :). Ale mate "plno" skoro u vseho tak nevim jestli nas vubec vezmete. Ona ma mage, shamana a Rdruida. To se uvidi casem :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška-Sunseaker
PříspěvekNapsal: 27 bře 2011, 21:43 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2010, 14:51
Příspěvky: 253
Bydliště: Bratislava
in-game nicky: Purity, Gross, Plesina, Omerta
no ja by som vam mozno aj dal ano
len nech sa vyjadria aj dalsi a hlavne vedenie

_________________
\m/ *** Purity (The Killing Name) *** \m/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška-Sunseaker
PříspěvekNapsal: 27 bře 2011, 22:43 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 16 úno 2010, 23:38
Příspěvky: 776
in-game nicky: Antigonus, Antig
takto, DK potřebujem jen opravdu imba dmg do PvE... s talenty blood / unholy toho moc neuděláš v raidu. Musel by tě nejprv někdo vyzkoušet, hlídej si ve hře mě (Antigonus / Antig) nebo Nymfos. Pak se můžem bavit dál


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška-Sunseaker
PříspěvekNapsal: 27 bře 2011, 22:52 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 27 bře 2011, 18:55
Příspěvky: 6
in-game nicky: Sunseaker,Adennas,Adaria
No neni problem. Blood mam na tank a UH... kdyz mam 4/5 casti setu tak davam docela sludnou dmg. Ale jak rikas muselo by se to zkusit. Popripade mam i zbrane na frost pokud by to byla podminka (taky na urovni TOC25 /10HC)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška-Sunseaker
PříspěvekNapsal: 27 bře 2011, 23:40 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 16 úno 2010, 23:38
Příspěvky: 776
in-game nicky: Antigonus, Antig
v HC pěkné, Nymfo vem ho ještě když tak tocko, zkusit PvE frost i unholy (že by konečně pořádný unholy DKčko?)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz