Právě je 06 říj 2024, 15:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Martinesk - Prot. War
PříspěvekNapsal: 02 říj 2011, 18:58 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 12:18
Příspěvky: 866
in-game nicky: Órrin
skoda ze som si toto neprecital skor.. bol by som aj celkom ZA..
Elven, z tvojho postu netusim, ci ma chlapec skill, ci vie taktiky, ci vie kedy pouzit obranne ability a podobne..
ak by sa dalo, zoberte ho aspon test raid, napokon, tankovia sa k nam nehlasia skoro vobec.. takze mate aspon 1 na test a niekto si moze equipnut alta.. za skusku nic nedame..

co sa tyka situacie tankov.. Elven, Nymfo, Ademar, Pacan, Cuci.. ja ked sa vratim tak samozrejme mam 2, ale druid je alt a ide len vtedy ked treba pomoct (s leadrovanim, tankovanim..)

ako vravim, za skusku nic nedame a wara tanka mame prakticky iba 1.. eq ma pekny, podla elvena je v pohode, ja by som to skusil.. samozrejme s tym, ze do 25 sa asi na zaciatku vobec nedostane..

necham to na Vas, ci sa Vam bude chciet.. nedavam mu ani odporucanie ani ho "neupalujem na hranici".. len konstatujem.. takze Nymfo uzavrite to podla seba..

_________________
Horum omnium fortissimi sunt - Ordo Satanas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Martinesk - Prot. War
PříspěvekNapsal: 02 říj 2011, 22:45 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 21 říj 2010, 22:51
Příspěvky: 229
Bydliště: Kutná Hora/Pardubice
in-game nicky: Elvensmith, Shila, Tyrrion, Elvenřit xD
orrin píše:
Elven, z tvojho postu netuším, ci ma chlapec skill, ci vie taktiky, ci vie kedy pouzit obranne ability a podobne..

Težko se mimo raid dá poznat míra skillu v tankování používání obranných abilit a těžko to poznat i na togc10 když s healem jaký je u nás jsou sotva 2 encountery výzva. Já jsem to nechtěl moc rozvádět, ale budiž. Dost mi vadí sockety na 20parry, 10parry 15 stam, podle mě na warra nejhorší volba v ringu dokonce 10 str 15 stam, pry ze stareho "threat buildu", když aggro u warra ještě nefungovalo. Aggro je ale už přes půl roku v pohodě. Talenty a glyphy sou ok, celkově to bylo průměrný, nic oslnujícího, ale žádnej propadák, ale zkrátka máme tu jak každy opakuje full stav. Mainu tanků tu zas tolik není, ale těch kvalitních a víceméně full eq altů a offspeců aktivních lidí aka Russty, Jckl,Eol,Mohican,Stabilo,...Zkrátka i podle mě za situace 2x ICC 25 1x togc je tu tanků až moc. Vzít ho s tím, že se pár mesíců raidy nedostane mi nepřijde ani vůči němu košér, ale jak chcete :-)

_________________
Tři stupně lži - lež, hnusná lež, statistika.
Who dares wins!
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Martinesk - Prot. War
PříspěvekNapsal: 02 říj 2011, 22:52 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 30 pro 2010, 12:58
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
in-game nicky: shakinzu jckl shukena
sdilim nazor s elvenem,

orin russty antig nymfos pacan ademar cuci elvensmith + par offspecu a altu s full tankem na dva raidy podleme akorat

a vzhledem k tomu, ze je full stav a nijak extra neoslnil, PROTI

_________________
In omnia paratus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Martinesk - Prot. War
PříspěvekNapsal: 02 říj 2011, 23:24 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
NEPRIJATY cisto z dovodu ze uplatnenie by si si v icc 25 s najvecsou pravdepodobnostou v najblizsom case nenasiel

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz