Právě je 06 říj 2024, 09:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: přihláška - Longbeard
PříspěvekNapsal: 09 čer 2011, 15:28 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 09 čer 2011, 15:09
Příspěvky: 6
in-game nicky: Longbeard
1.) jméno mainu: Longbeard
2.) povolání a level: Shaman 80
3. Talenty : Elemental ( offspec Enhacement)
4. Alti : Astickar (71+,DK,unholy), pak par twinku PASTIR (19,hunt), ....
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano , koukal jsem ,že nyní nabíráte všechny a i kdyby ne, ptal jsme se Izidura, jak jste na tom s Ele shamany a říkal, že tu máte jen 2 mainy
6. Profese : Minning (450), JWC (455)
7. Předchozí guildy : LMYC - plánuji odchod, protože tma totálně ztroskotala idea,kvuli které jsme LMYC znovuzakládali = nabrali hromadu lidí, mezi něma hromadu špatných lidí a na g chatu to tam vypadá jak zlý sen z lfg
8. Zaměření : PvP / PvE / Oboji (PvE jezdím kvuli lidem a zábavě na Tsku, zakládám si na tom být pravidelným ,spolehlivým členem v hlavních raidech a PvP chodím také rad, jak arény,tak i BGčka,když za něco stojí)
9. Jak dlouho hraji WoW : to už je skoro ostuda ( cca 4 roky)
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : až po ICC 25 normal ( Hard mode sem ještě nebyl :) )
11. Popis mého PvE eq : PvE GS mám 5530+,full equip z TOC 25, zbraň sem akorát teď měnil za Wrathfull kvuli lepšímu haste a víc Spellpoweru + už pár věcí z ICC, jo jen jeden nedostatek, stále postrádám REIGN of UNLIVING, prostě nemám štěstí na drop, proto bych byl rád, když se mnou párkrát zavítáte toc 25.
12. Věk : 20
13. Jak často se věnujes WoWku ? : (každý den na daily + čas věnovaný raidum, neb odomluvenému PvP
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Jsem bývalý horďák, přešli jsme sem jako guilda celá nejdříve do ChoLu,tam jsem byl rád do doby, než se tam začalo objevovat kvanta lidí a nastal totální chaos, pak jsem přešel do LMYC, kde jsem byl doposud, a byl jsem zde hodně spokojený, našel jsem si tam hodně kamarádů a byla tu fakt fajn parta lidí, jenže, nyní sebral isnad všechno možný co potkali a udělali ztoho druhou ŠPATNOU verzi CHoLu, proto hledám další kvalitní PvE guildu, a to is myslím, že jste vy.Očekávám, že se budu moct učastnint main raidu , a solidní komunikaci na Tsku, a když budu potřebovat nějak pomoct, že pomužete, i já pomáhám a že si tu najdu nové kamarády.
15. Něco o sobě : Je mi 20, Sem z Jižních čech, Studuju vysokou školu, přednost před WoW dávám pár věcem,mezi které patří např. holky :)
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Jsem poslušný shaman, co si nechá rád poradit, uznávám autority (pokud je ot opravdu autorita) a snaží se přizpůsobit co nejvíc potřebám guildy, s tím že ona mu pak oplácí to, že všichni z toho mají kvalitní zábavu,kvůli které wow hrají.
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen( nemám, mám v Blizz UI zapnuté ukazování agra, proto ho nepotřebuji) GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon mám),mezi další addony mám třeba Gatherer,atd.
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: přijímám :)
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: beru na vědomí, ale doufám, že to se nestane
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: žádný problém
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: EPGP sme používal ii uLMYC? takže vím do čeho jdu a jak to funguje.

Předem díky, za jakékoliv vyřízení mojí přihlášky, doufám, že to dopadne dobře a těším se mezi vás.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Longbeard
PříspěvekNapsal: 09 čer 2011, 15:55 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 19 zář 2010, 04:07
Příspěvky: 491
Bydliště: Kosice
in-game nicky: Xanielik , Eliser je PAN, Weeezy, Drizzzey
Tosz... Ked da v Skusobnom raide velmi velmi dobre DPS tak ele sa zide

_________________
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... k/advanced
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Raz - Dva , raz - dva holim si vajcia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Longbeard
PříspěvekNapsal: 09 čer 2011, 16:11 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 09 čer 2011, 15:09
Příspěvky: 6
in-game nicky: Longbeard
DPS na dummech mám rekord cca okolo 7900. Mít ale trinket z Anuba, řekl bych že hranici 9000 dosáhnu.
Rotaci točím asi nejlepší co jde, učil jsme se od profíka - Andirona, takže, problém na vyšších DPS už je fakt pouze equip a bugy anthorie


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Longbeard
PříspěvekNapsal: 09 čer 2011, 16:37 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 02 led 2011, 02:56
Příspěvky: 193
in-game nicky: pacan
ele shamik sa zide urcite nemame skoro ziadne 2 ked ne 1 co hraju ale z toc som si neni isty :) ja som za


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Longbeard
PříspěvekNapsal: 09 čer 2011, 19:42 
Offline
Fórum Guru
Fórum Guru
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011, 09:49
Příspěvky: 832
in-game nicky: owencrawn , darkkaelynna,tennej,alpovastara
Co ste necetli prihlasku ?? Jednoznacne PROTI zberace EQ nepotrebujem...
Copak v lmyc vam to pve moc nejde ??


Edit:no psali sme si ve hre neco vyjasnili / nevyjasnili na mem nazoru nic nebudu menit precetl sem si prihlasku 2x a pote i po 3 a citim z toho proste nekonecnou cestu za TOP eq ... Mozna se me to zda ale je to muj nazor a za to neodsuzuj ...
Budu rad kdyz te vemou a presvedcis me o opaku ...

_________________
--------------------------------------------------------------

[DEV]Chipsi
07.07.2012 21:59 dafuq, ja som nikdy shadowmournu nepredal;]

http://www.youtube.com/watch?feature=fv ... j3bZDRIV2Y


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Longbeard
PříspěvekNapsal: 09 čer 2011, 23:19 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 12 říj 2010, 15:06
Příspěvky: 212
Bydliště: City of blinding lights
in-game nicky: Mirabelka
pro,vypada solidne..a 4 roky u wow jeste takova ostuda neni,jsou tu horsi pripady (ze mig xD)

_________________
I am the beginning of the end...the shadow which blots out the sun...the bell which tolls your doom
For this moment ALONE was I made. Look upon your death, mortals, and despair
The Hour of Twilight is nigh - the sun sets on your pitiful, mortal existence!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Longbeard
PříspěvekNapsal: 10 čer 2011, 07:38 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2010, 17:13
Příspěvky: 492
Bydliště: Děčín/Plzeň
in-game nicky: Crueli(heal) Irli(heal) Russty(tank) Cruely(tank) Cruele(melee-dmg) Cruelo(ranget-dmg) Moonzo(PvP)
unas uz se taky ToC uz temer nechodi
a potreba bugleho trinketu aby se vytocilo dps mi taky prijde trochu divne..

ale sem ZA na zkousku v zkusebnim raidu

_________________
Ordo Satanas vs THE LICH KING
Když jsem byl ještě malý byl jsem hrožně namyšlený, ale těd už jsem úplně bez chyby.
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Longbeard
PříspěvekNapsal: 10 čer 2011, 07:53 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 23:33
Příspěvky: 583
in-game nicky: Valador , Valalama
Pekná prihláška ...
a medzi nami 4 roky neni ostuda .... ja hrám už 5 rokov a stále ma to niekedy chytí ako maniaka ....

len neviem u nás je asi 2 krát toľko ludí ako v CHol čo som sa bavil teraz s Cholákmi takže možno sa ti nebude ani u nás pozdávať počet ludí
ale šancu by som ti dal v test raide takže ZA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Longbeard
PříspěvekNapsal: 10 čer 2011, 08:59 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2011, 22:40
Příspěvky: 16
Bydliště: Spišská Nová Ves
in-game nicky: Izidur, Izildur, Ysérä
Ja som ZA. Neviem čo by som k tomu ešte mohol dodať snáď len že ked sa pôjde TOC25, idem s DK-čom lebo DV je stále v kurze. :P

_________________
K práci sa stavaj tak, aby sa aj ostatní mali kam postaviť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Longbeard
PříspěvekNapsal: 10 čer 2011, 12:27 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
skusobny raid toc 10 nedela 12,6,2011 o 18.00 bud pripraveny tak sa definitivne dozvies ci ano ci nie

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz