Právě je 02 říj 2024, 13:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Lionheard
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 14:19 
1. Jméno hlavní postavy : Lionheard
2. Jména altů : Arló (80 Lock, nehal som kamošovi nemá cas na expenie ako ja) cize uz nemam alts. Aj tak ma nebavil už.
3. Povolání a Level : Druid , lvl sa pohybuje 50+ meni sa to z hodiny na hodinu podla casu. Powerlevelujem takze kym vy ohodnotíte možno budem behat v Icecrown.
4. Talenty : Balance, nechcem nikoho urazat ale sovojeleni sa mi moc nepáčia mam to len na expenie kvoli plošákom , powerleveling. Chcel by som byt PvE feral.
5. Profese : Zatial nič, ale som schopny vydealovat od acc kamošou takmer všetko až na LW.
6. Předchozí guildy : PvP adict , Negerwick je borec ale na PvP :)
7. Zaměření : PvE myslim je se mnou domluva , PvP si chcem dat dlhů pauzu.
8. Jak dlouho hraji WoW : 4 roky
9. Zkušenosti s raidy (WotLK) : až na ToC 10/25 všecko ovládam. A ulduar posledných spravených bosou asi eště tiež treba learnut.
10. Link na armory : http://anthoria.wowarmory.sk/char/Lionheard#char
11. Věk : 19
12. Jak často se věnujes WoWku ? : Och ako kedy. Viac ako je zdravé.
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : PvE kvalita ? Minimum afkerou, super kolektiv (az na jedincou,ale to je všadě )
14. Něco o sobě : Podarilo sa mi odmaturovat Elektromechanika, a teraz som na urádě :DD ciže mám čas na PvE :D Mám rád pivko a som nervák na arény, v PvE sa naopak smejem dementíkom xD to je sranda ked tank v naxxe sa otočí štítom dozadu :D Som velmi velmi velmi náladový človek. Ale komunikujem za každého počasí.
15. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Okrem skillu a pomoci? :( bojím sa že nič moc. Ja nebudem slubovat hory doly.
16. Mám TS3,GC a mikrofon
17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?:
Neprijimam úplně, nenechám sa bezdvovodně buzerovat aj keby to bol GuM alebo kdokolvek svatý , chovám sa k iným tak ako oni ku mně. Čiže ak ste správný OS hráči podla pravidiel neexistuje možný konflikt.
18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: OK
19. Ihned po případném přijetí se přihlásím do GC (GroupCalendar) a na TS3 (Teamspeak 3), podle instrukcí officera?: vyjádřím se (to znamená, že budu mít připravený jak GC tak TS3 při náboru)
Prečo až pri náboru ?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lionheard
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 14:55 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 11 úno 2010, 15:09
Příspěvky: 67
Bydliště: Most
in-game nicky: Netynka (Nettyy a Nettynkaa z AA:)
Lionheard píše:
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : PvE kvalita ? Minimum afkerou, super kolektiv (az na jedincou,ale to je všadě )


Proč se k nám hlásíš, když už víš, že ti někdo vadí?:)

Nijak nadšená nejsem, ale protože jsi teprve expící, dala bych ti šanci......než doexpíš 80ku, ono se ukáže:) Takže na zkoušku ANO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lionheard
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 15:02 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Bytostne nesnasim pwrleveling, neni nic horsi nez kdyz mi nejaka dementni 80tka vymlati celou Q lokaci pred nosem X(

Jinak ale prihlaska celkem v poho, jsem pro

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lionheard
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 15:05 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta

Registrován: 11 úno 2010, 16:32
Příspěvky: 131
in-game nicky: Ghergy, Edgui, Pahliacik
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : PvE kvalita ? Minimum afkerou, super kolektiv (az na jedincou,ale to je všadě )

15. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Okrem skillu a pomoci? :( bojím sa že nič moc. Ja nebudem slubovat hory doly.


až na tieto 2 nepresvedčivé body a mekčene narvané všade tam, kam nepatria, ti dávam svoje ÁNO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lionheard
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 15:16 
Písal som že hrám WoW 4 roky.. chlapci verte mi, ja už som si naexpil dost charou.. A čo sa týka tych dvoch nepresvedčivých bodou. napísal som to radšej pravdivo podla toho ako to cítim. Dokázal by som spravit funny prihlášku a všetko vám odkývat ale nechcem sa pretvarovat.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lionheard
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 15:26 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2010, 19:01
Příspěvky: 310
in-game nicky: Sheep
Lionheard píše:
Písal som že hrám WoW 4 roky.. chlapci verte mi, ja už som si naexpil dost charou.. A čo sa týka tych dvoch nepresvedčivých bodou. napísal som to radšej pravdivo podla toho ako to cítim. Dokázal by som spravit funny prihlášku a všetko vám odkývat ale nechcem sa pretvarovat.


ZA

_________________
Ak by sme sa v zivote riadili filozofiou naco robit a skusat robit veci inak vsak tak ako to je staci a funguje to mozno by nas zivot v 21. storoci vyzeral ako pred 2000 rokmi.
Niesom dokonaly a mam chyby ale nikdy nevycitam cloveku chyby ktore sam robim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lionheard
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 16:10 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2010, 14:51
Příspěvky: 253
Bydliště: Bratislava
in-game nicky: Purity, Gross, Plesina, Omerta
ja som ZA

_________________
\m/ *** Purity (The Killing Name) *** \m/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lionheard
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 16:14 
Bytostne nesnasim pwrleveling, neni nic horsi nez kdyz mi nejaka dementni 80tka vymlati celou Q lokaci pred nosem X(

hh.. no ja expim v dungeonech takže na mě bud prosím bytostně mírumilovný. :-P


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lionheard
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 16:42 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 23:33
Příspěvky: 583
in-game nicky: Valador , Valalama
máš celkom v pohode a logické odpovede na dotazy tak som aj ja ZA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lionheard
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 17:54 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul

Registrován: 17 kvě 2010, 14:19
Příspěvky: 416
in-game nicky: Svetlana
ja z teba az taky uneseny niesom, obavam sa ze si konfliktny typ

_________________
Zázraky na počkanie, nemožné do troch dní... OrdoSatanas s.r.o


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz