Právě je 21 kvě 2024, 01:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ZNOVA
PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 07:19 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
jara.l.17 píše:
Nymfo a Taishi tak duvod vi snad cela anthorie....
A jestli vam tuto jako vysvetleni nestaci : No takže co bych napsal... myslím ten člověk co zakládal někdy guildu ví o čem mluvím .. myslel jsem si že to někam po leavnuti ještě před "váma" po nabídkách který sem dostal jsem dal ano zase pro Lmyc.... ne proto že bych neměl rád lidi v Ordo ale chtěl jsem ze vrátit na začátek lmyc kdy ty začátky byli o něčem ....ale od doby co sem dal pár požadavku ....(nepohodl jsem se s lidrem na pár myšlenkách tak jsem řekl čau mějte se) nebylo to jednoduchý ani dnes to není jednoduchý je to už dá se říc rok co ta guilda je ale nepůjdu přes mrtvolky :=). chtěl bych k vám zpět protože tam mám pár lidí opravdu rád s kterýma dobře vycházím jde mi jen o to :) na looot kašlu jsou i lepší věci přece =)

tak to už fakt nechápu co po tom "klukovi" chcete ???


tvl drak ja som chcel jeho vyjadrenie , ine ako to co si mi skopiroval z prihlasky ,co sa do toho miesas ....
- oskarr nebol som online ked si leavol ale nepaci sa mi ze si leavol a ked si zistil ze inde nepochodis sa chces vratit spet .Tato guilda nie je holubnik ze si niekto nevie udrzat nervy na uzde a mysli ze leavnutim si to polepsi . Naopak si myslim ze si si to posral si tu bol novy a ked si o G stal nemal si leavnut

ja ti pisem proti

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZNOVA
PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 08:44 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 15:44
Příspěvky: 586
in-game nicky: Taishi, Silvershane, Taishik, Tailock, Taisham, Taihunt, Taiwar, Taishiest, Taimage, Tailadin
tak ja som uz asi slepy alebo som sa nedocital to co som chcel pocut... :-\

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZNOVA
PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 12:27 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 09 úno 2010, 00:20
Příspěvky: 176
in-game nicky: Dracek , Ardury
Tai a nymfo nvm tady de poznat ze ctete jen 3 radky asi nebo ja nvm pac ja tuto komentoval jako 3 a bylo to tam od zacatku

_________________
Výhra není všechno, výhra je to jediné...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZNOVA
PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 15:09 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 16 úno 2010, 23:38
Příspěvky: 776
in-game nicky: Antigonus, Antig
já jsem PRO poslední šanci, ale chci po tobě pár věcí.

1) Ikdyž jsi dobrý hráč, sniž trochu své ego
2) žádné narážky na dosavadní guild system, předem říkám, jestli nejsi spokojený s našim rozdělování lootu a dalšíma věcma, nelez k nám.
3) EPGP zkouška je zatím odložená věc na neurčito, ohledně EPGP nechci nic slyšet.
4) Sme lidi, chováme se lidsky, tzn v klidu poradit a nechat si poradit.
5) jak tě přijmem, budeš dost na očích, tzn neporušit ty 4 body a další pravidla guildy ;) budeš vyloženě "na zkoušku" ;)

ok?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZNOVA
PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 15:15 
Anti píše:
já jsem PRO poslední šanci, ale chci po tobě pár věcí.

1) Ikdyž jsi dobrý hráč, sniž trochu své ego
2) žádné narážky na dosavadní guild system, předem říkám, jestli nejsi spokojený s našim rozdělování lootu a dalšíma věcma, nelez k nám.
3) EPGP zkouška je zatím odložená věc na neurčito, ohledně EPGP nechci nic slyšet.
4) Sme lidi, chováme se lidsky, tzn v klidu poradit a nechat si poradit.
5) jak tě přijmem, budeš dost na očích, tzn neporušit ty 4 body a další pravidla guildy ;) budeš vyloženě "na zkoušku" ;)

ok?

diky


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZNOVA
PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 15:19 
jinak vážím si komentu lidí PRO. vážím si vás lidi.... mám vás rád sawwo mete.. drak yunna sindo ty chvile na TS byli super mám vás rád nemám s váma problém jste super lidi :-*jo a xhammer moje láska jedina :D :o)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZNOVA
PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 18:25 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 23:33
Příspěvky: 583
in-game nicky: Valador , Valalama
JA len napíšem Preboha


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZNOVA
PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 18:41 
wayo píše:
JA len napíšem Preboha

já napíšu OMG :D :ymparty:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZNOVA
PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 04:04 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 00:16
Příspěvky: 108
Bydliště: Náměšť nad Oslavou
in-game nicky: Vydropysk,Soplznosa
No v dungu jsme se potkali nejspíš,ale za dva tejdny mě ještě nikdo tak neuchvátil abych si ho zapamatoval.Není to jeden z těch dvou kvůli kterým se řešil ten system rozdělování lootu?Nechce se mi to hledat.
Někdo tu psal že nejsme gilda která si může vybírat dobrý hráče.Co je to za blbost?Ste Ordo kua,tak se za to nestyďte.
Jinak kdybych mohl přidat svůj hlas budu spíš proti,leavery taky nemusím.Ale je to fuk oficíři už jsou rozhodnutí a když má tendenci něco řešit tim že dá pápá nový gildě po dvou tejdnech,tak tu stejně víc jak dva tejdny nevydrží! :ymdevil:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ZNOVA
PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 10:22 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2010, 21:05
Příspěvky: 277
in-game nicky: methrias
Ja osobne som za. Pisat tu to ze ho nevezmeme naspat len preto ze leftol ... noa? Aj ini odisli ked mali nervy a bolo to aj inymi sposobmi a vzali sa naspat taky canter a blood mali leavovanie na dennom poriadku ked sa pochytili a zobrali sa naspat. Ja som tu s oskarrom bol vtedy ked leavol a viem aj preco leavol a poviem k tomu iba tolko ze bol maximalne nasraty koli nejakemu blbemu lootu. To sice nebol dovod na leave guildy ale tak stalo sa lenze sa koli tomuto ho odsudit sa mi zda moc kedze to bol naozaj aktivny hrac a nikto mu tu nema az tak co vycitat a to ze vyzieral eq ako tu citam to neviem odkial ste zobrali.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz