Právě je 07 říj 2024, 20:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihlaska c.2 ... Pliesen Enha Shaman
PříspěvekNapsal: 28 črc 2010, 12:27 
1. Jméno hlavní postavy : Pliesen
2. Jména altů : Lmyc 64 lvl , Deathangel 80lvl , Paiin 73lvl .. a este dakee
3. Povolání a Level : Enha shaman 80lvl :) aaaa 4609 GS (proste som musel krasne cislo)
4. Talenty : Enha ..a nic INE!!
5. Profese : LW a Skinin Cooking ,, fishing tusim aj FA .
6. Předchozí guildy : Noo xD ehm .. skoro setki guildy no ale posledna Loch Modan Yach Club
7. Zaměření : PVE... a kamos ma nuti aj PVP tak aj to :) za Palacha LEN pvp..
8. Jak dlouho hraji WoW : Odkedy wow vislo :) boho vi kolko to je
9. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Total Imba co ine chcete :D setkich bossou poznam bud z ofiku :P alebo odtialto
10. Link na armory : Sak nejde :)
11. Věk : 19
12. Jak často se věnujes WoWku ? : jak sa da :) ale v Real life jak sa rado hovori :D Milujem zeny a Pivo :D ked nieco z toho stoji medzi zapnutim PC ... tak sa rad necham ovladnut :) a ide sa na pivo alebo za dakou babou :D Ale Raidy kvoli tomu neleavujem :)
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Noo Chol Nenavidim.. v LMYC su deticki :) a mate dobre zasady z Kickovanim malich deticiek a debilou :D takze... MILUJEM VAS!! :-*
14. Něco o sobě : Som proste dokonali neni co povedat .. ani namysleni ne :D ale co take som dizlektik ( ano mam nato aj papiere xD ).. som za kazdu prdel, Rad Wipujem xD som posuk.. :) a nemam rad 15 rocnich usmrkancou co pozrali mudrost sveta :D
15. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Neuveritelny .. Mega imba DMG :) a Enha takze Meleckari budu celi bez seba :D
16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?:Jasne :) vsak aj mam
17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Jasne :)
18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: aano :)
19. Ihned po případném přijetí se přihlásím do GC (GroupCalendar) a na TS3 (Teamspeak 3), podle instrukcí officera?: aaano


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska c.2 ... Pliesen Enha Shaman
PříspěvekNapsal: 28 črc 2010, 12:40 
6. Předchozí guildy : Noo xD ehm .. skoro setki guildy no ale posledna Loch Modan Yach Club

proč si myslíš že vydržíš u nás když jsi očividně cestovatel po gildách?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska c.2 ... Pliesen Enha Shaman
PříspěvekNapsal: 28 črc 2010, 12:43 
Sefarionek píše:
6. Předchozí guildy : Noo xD ehm .. skoro setki guildy no ale posledna Loch Modan Yach Club

proč si myslíš že vydržíš u nás když jsi očividně cestovatel po gildách?


Ked si to tak zoberes :D tak za skoro 6 rokou vistriedas zopar guild :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska c.2 ... Pliesen Enha Shaman
PříspěvekNapsal: 28 črc 2010, 12:47 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 20:38
Příspěvky: 48
in-game nicky: Sukreto
Mno usmev mi ostal počas citania celej prihlasky. Takeho impulzivneho energickeho cloveka by som rad videl v raide po boku.
Zdrave sebavedomie nechyba. Som za.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska c.2 ... Pliesen Enha Shaman
PříspěvekNapsal: 28 črc 2010, 12:54 
a to hraje 6 let na anthorce?:D nevim z hlavy jak dlouho anthorka funguje, ale tak dlouho snad ne..i na offiku jsi to střídal?.prostě mi přijdeš impulzivní, nevim jak bych s tebou vycházel- co teprv Bloodcry a nebo Ixxo?no, na mě neleží tíha rozhodnutí tak GL.osobně jsem o tobě neslyšel i když tu hraju skoro 3 roky


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska c.2 ... Pliesen Enha Shaman
PříspěvekNapsal: 28 črc 2010, 12:59 
Sefarionek píše:
a to hraje 6 let na anthorce?:D nevim z hlavy jak dlouho anthorka funguje, ale tak dlouho snad ne..i na offiku jsi to střídal?.prostě mi přijdeš impulzivní, nevim jak bych s tebou vycházel- co teprv Bloodcry a nebo Ixxo?no, na mě neleží tíha rozhodnutí tak GL.osobně jsem o tobě neslyšel i když tu hraju skoro 3 roky


Boze na anthorke ? :D ne tu som asi dva roky :D moznaa :D na ofiku som nestriedal len tu som bol asi .. uff.. Vo vesmirnich pindach dlho :D do cholka ma nezobrali lebo som nakopal dakeho palacha v 2 v 2 xD potom som bol v Darknes of aliance ;) alebo vzdy do rozpadu guildy :) alebo pokial som uz nezacuchal rozpad :) alebo sa tam nahrnuli Deticki :) a zakladne zakony guildy a to srdce guildy sa rozpadlo :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska c.2 ... Pliesen Enha Shaman
PříspěvekNapsal: 28 črc 2010, 13:50 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 05 úno 2010, 21:42
Příspěvky: 159
in-game nicky: Simoon, Sandwich, Damn It
pripomina mi strasne Triaska...classou specom aj humorom....ENHA nam treba jak sol vsetko je to len ele alebo resto....ZA

_________________
Pain is weakness leaving your body. Play LACROSSE ! Run'n'Be


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska c.2 ... Pliesen Enha Shaman
PříspěvekNapsal: 28 črc 2010, 14:09 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2010, 20:51
Příspěvky: 535
Bydliště: Prievidza
in-game nicky: Pivoo, Respawn, Prelude
Tu som to nenasiel ale v tej prvej prihlaske bolo nieco typu: "rad wipujem, progess mi nevadi". Ale poprosim ta o jednu vec, pokus sa "trochu" obmedzit tych smajlov, neda sa na to pozerat xD. Pre nechapavejsich som za ano.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska c.2 ... Pliesen Enha Shaman
PříspěvekNapsal: 28 črc 2010, 14:10 
Pivoo píše:
Tu som to nenasiel ale v tej prvej prihlaske bolo nieco typu: "rad wipujem, progess mi nevadi". Ale poprosim ta o jednu vec, pokus sa "trochu" obmedzit tych smajlov, neda sa na to pozerat xD. Pre nechapavejsich som za ano.


Ja mam ale smajliky raaad :D :D :D ale tak faajn :(


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska c.2 ... Pliesen Enha Shaman
PříspěvekNapsal: 28 črc 2010, 15:54 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 15:44
Příspěvky: 586
in-game nicky: Taishi, Silvershane, Taishik, Tailock, Taisham, Taihunt, Taiwar, Taishiest, Taimage, Tailadin
ten nick je mi znami...tych smajlikov je tam fakt pozehnane vela...no ale enha sa fakt malokde vidi...takze ja som za ANO

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz