Právě je 06 říj 2024, 16:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška - Pros
PříspěvekNapsal: 29 čer 2010, 23:03 
Ahoj, chtěl bych se stát členem vaší party. A tak podle pravidel něco o postavách a sobě postnu:

1. Jméno hlavní postavy : Pros
2. Jména altů : Fraze (Lock 80)
3. Povolání a Level : Mage 80
4. Talenty : Frostfire/Frost
5. Profese : Enchanting (450), Inscription (450)
6. Předchozí guildy : Djousefovo Království
7. Zaměření : PvE +(Malinko PvP rekord je 1500 rating)
8. Jak dlouho hraji WoW : Co se týče Anthorie ta jsem online již 1,5roku a předtím jsem strávil asi 2 roky na Spojce (pokud znáte)
9. Zkušenosti s raidy (WotLK) : VoA 10/25, Naxx 10/25, ULD 10, BlackTemple
10. Link na armory : http://profiles.wowarmory.sk/anthoria2/ ... =char&s=18
11. Věk : 22
12. Jak často se věnujes WoWku ? : Jak kdy, mám přece i práci a přítelkyni :) , ale pokud je nějaká akce lze se mnou počítat předem. Ale denne tomu tak 3h dám
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Měl sem tu čest jít s některými členy Naxx25, a neskutečné se stalo skutečností že ta parta byla super a věděla jak hrát aniž bych věděl že pohár naxxu patří vám. Šel jsem Naxx25 i s OFFLINE a ti se nedokázali pořádně dohodnout. A jako poslední věc je že sem pro PvE a teď jsem v Guildě která je spíše PvP
14. Něco o sobě : Jsem někdo koho "asi" v životě nepotkáte, sem blázen do IT, mám své názory za kterými si někdy pevně stojím, rád horskou cyklistiku, paintball, čtyřkolky (vlastním), a pak spíše nudné aktivity které nemá cenu zmiňovat :)
15. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Hodnotí mse jako velice aktivního, nemám žádné komunikační problémy ať je to chat nebo TS, v guildě bych se rád zapojil do raidů a popř i BG a dalších aktivit, a mohu pomoci co se týče mých profesí.
16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Vše mám uplný vyvrhel nejsem :)
17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: ANO
18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: ANO


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Pros
PříspěvekNapsal: 29 čer 2010, 23:18 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 00:16
Příspěvky: 108
Bydliště: Náměšť nad Oslavou
in-game nicky: Vydropysk,Soplznosa
Trochu mě s tý modrý barvy bolej oči,ale jinak je to jedna s těch lepších přihlášek.Jen toho medu kolem úst na Naxx je trochu moc,protože jestli myslíš ten dnešní,na kterým jsem byl poslední čtyři bosse,tak podle toho kdy jste začli to byl jeden z nejdelších vůbec.Takže bych tu chválu nepřeháněl.Ale třeba myslíš jinej.Já jsem za ANO.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Pros
PříspěvekNapsal: 30 čer 2010, 05:45 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2010, 21:05
Příspěvky: 277
in-game nicky: methrias
Pekna Prihlaska za mna ano ale teda kym som sa preluskal cez tu modru :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Pros
PříspěvekNapsal: 30 čer 2010, 05:59 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 28 úno 2010, 03:53
Příspěvky: 277
Bydliště: Žilina/Brno
in-game nicky: Yuuna, Nialynn, Dellea
heh ak toto hodnotis ako naxx ktory sa ti vryl do pamati a hodnotis ho pozitivne tak to je s tebou biedne :D som za a co najskor, nech chlapec zisti co znamena super raid s ordo este predtym ako calusari cosi dosere tak, ze uz anthoria nepojde :D (alebo skor nepojdu raidy)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Pros
PříspěvekNapsal: 30 čer 2010, 06:06 
Vydropysk píše:
Trochu mě s tý modrý barvy bolej oči,ale jinak je to jedna s těch lepších přihlášek.Jen toho medu kolem úst na Naxx je trochu moc,protože jestli myslíš ten dnešní,na kterým jsem byl poslední čtyři bosse,tak podle toho kdy jste začli to byl jeden z nejdelších vůbec.Takže bych tu chválu nepřeháněl.Ale třeba myslíš jinej.Já jsem za ANO.


Není to žádnej med, nevím kolik si nachodil naxxů s jinýma grupama ale i přes to že sel cca 9 hodin, byl to jeden z mála co sem došel celej (když vynechám Sappa), šel sem i kratší a šel sem i delší, který se nedošli. I různé jiné guildovní naxx25 s TS i bez ale vzdycky se to nekde podelalo a rozpadlo se to protože nemaji trpělivost zkoušet nějakého bossa 5-6x.

P.S Sry za modrou měla to být růžová :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Pros
PříspěvekNapsal: 30 čer 2010, 08:25 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 12:18
Příspěvky: 866
in-game nicky: Órrin
som ZA .. mal TS aj ked nebol z guildy, robil co sa mu povedalo, vypada ako v pohode typek :)

inak vcera ten NAXX... nejako sme lamili :D :D :D .. ved tam do 4 hodin by malo byt vsetko dole :D .. najblizsie to musime napravit, nech si nerobime hanbu pred inymi B-) .. ale aspon sranda bola \m/

_________________
Horum omnium fortissimi sunt - Ordo Satanas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Pros
PříspěvekNapsal: 30 čer 2010, 08:52 
Moj dealer v naxxe na mana štrůdly. Mno ked som tam ležal v polke Saphirona na zemi pozoroval som ho. A taktiez ked som healoval raid dival som sa na Grobulusovi co robí so zombiemi. Hraje dobre Dmg nemal najhorší a TS mal to je pravda. Škoda že nemáš mikrofon. Inač máš moje ANO naxx si bol až do konca.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Pros
PříspěvekNapsal: 30 čer 2010, 09:31 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
ruzova by bola supis pupis :o) ...no v poho prihlaska ...ano

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Pros
PříspěvekNapsal: 30 čer 2010, 09:59 
Feudal píše:
Moj dealer v naxxe na mana štrůdly. Mno ked som tam ležal v polke Saphirona na zemi pozoroval som ho. A taktiez ked som healoval raid dival som sa na Grobulusovi co robí so zombiemi. Hraje dobre Dmg nemal najhorší a TS mal to je pravda. Škoda že nemáš mikrofon. Inač máš moje ANO naxx si bol až do konca.


Mikrofon mám ale TS3 měl nějaký problém, zkoušel sem to několikrat za hru ale nepovedlo se. Poladim to kdyžtak do dalšího raidu pokud me priberete.
Co do DPS nemam spatný ale sem frostfire a mágům teď nějak nejede Combusion což je velká ztráta.

Jinak zatím všem děkuji.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Pros
PříspěvekNapsal: 30 čer 2010, 10:10 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul

Registrován: 17 kvě 2010, 14:19
Příspěvky: 416
in-game nicky: Svetlana
pekna prihlaska (modra je dobra :D ) sice som ten naxx 25 nebol, no podla toho co pisete ked sa mu pacil...je to mozne ja som odbehal tolko naxxov s lfg ze mu verim (ked sa naxx dokoncuje 4 dni posebe kazdy den 4 hodiny tak spraskat na jednu supu je uplny luxus)

za mna ANO

P.S: Potom ak budes mat zaujem obrat sa na mna alebo na Sukreta poladime ti DPS :)

_________________
Zázraky na počkanie, nemožné do troch dní... OrdoSatanas s.r.o


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz