Právě je 05 říj 2024, 00:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška Wilfriedil & Mishelle
PříspěvekNapsal: 02 čer 2010, 22:43 
Žádám o přijetí do guildy pro paladina Wilfriedila, aneb ochránce slabších se zkušenostmi v jewelcraftingu a engineeringu(block prot/retri v budoucnu block prot/prot) a priesta Mishelle se zkušenostmi v herbalismu a alchymii(spirit holy priest), dalšími postavami jsou Wilfried deathknight, Wilfredil warrior(zaučuje se již u vyšších válečníků) a Wilfridil rogue, který ještě ani nezačal pořádně se svým řemeslem. Dříve jsem byl v LoDD, ve které jsem spolu s Mishelle vyrůstal od 5.lvl. Pustím se do každého raidu i battlegroundu, který přijde pod ruku. Je mi 19, hraji 5 let a podíval jsem se do každého dungeonu a raidu až po ulduar. WoW hraji podle toho, kolik mám povinností. Hlásím se k Ordo, protože staré přátelství stále nerezaví, jsem introvert, kterého baví tankovat, přínosem bude má skvělá osobnost, zkušenosti a role tanka/dmg. 16. mám 17. přijímám 18. beru na vědomí.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Wilfriedil & Mishelle
PříspěvekNapsal: 03 čer 2010, 09:14 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 16 úno 2010, 23:38
Příspěvky: 776
in-game nicky: Antigonus, Antig
nebyl jsi to náhodou ty, kdo měl u nás priesta a před 2 dny leavnul?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Wilfriedil & Mishelle
PříspěvekNapsal: 03 čer 2010, 09:28 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
a ja chcem hodinky s vodotriskom a ??....strasna prihlaska nepriehladna ...ked sa naucis ako to ma spravne vyzerat tak snad zmenim nazor teraz som PROTI

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Wilfriedil & Mishelle
PříspěvekNapsal: 03 čer 2010, 11:58 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 29 kvě 2010, 19:40
Příspěvky: 11
in-game nicky: Furyglove, Law
Vím že jako nováček do tohohle nemám co mluvit, ale Wilfriedil je nejschopnější paladin, jakého jsem během celé doby ve WoW potkal. Hraje paladina už od WoW 1.0 a je to velmi znát. Přešel jsem s ním a Ardanem (viz přihláška vedle) z jiného serveru (iCe WoW, tam byl Wilfriedil téměř legendou). I když je tahle přihláška... řekněme nekonvexní, Wilfriedil je pro guildu silným přínosem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Wilfriedil & Mishelle
PříspěvekNapsal: 03 čer 2010, 12:44 
No napisem to takto... uz teraz nerespektuje ako sa pise prihlaska cize nase pravidlo. Furyglove si u nas kratku dobu a uz vidim ze si sem snad verbujes kazdeho kamarata co mas vo friend liste. Mne nevadi ze tu prihlasku chcel napisat akoze novo ... ale vadi mi to ked uz si na konci daval tie body 16. 17. 18 tak si tam mohol dat celu vetu ako "ano som schopny prijat vsetky vase pravidla a ked ich porusim tak si sam poprosim o kick :)" trebars takto a nie ziadne cisielka, vazne je to nepriehladne a nevkusne. Administracia a korespondencia ti asi nic nehovori ... :)

Za mna NIE


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Wilfriedil & Mishelle
PříspěvekNapsal: 03 čer 2010, 12:48 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 15:44
Příspěvky: 586
in-game nicky: Taishi, Silvershane, Taishik, Tailock, Taisham, Taihunt, Taiwar, Taishiest, Taimage, Tailadin
chapem ze mozno chcel vytvorit nieco ine ...netradicne...no nepodarilo sa mu to velmi...nech si skusi podat este raz prihlasku a mozno to prehodnotime...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Wilfriedil & Mishelle
PříspěvekNapsal: 03 čer 2010, 13:49 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul

Registrován: 17 kvě 2010, 14:19
Příspěvky: 416
in-game nicky: Svetlana
netradicna prihlaska :D ludia ta prihlaska nie je zla, mne sa paci :) ale je NEVYHOVUJUCA lebo je tu zavedeny vzor ktory treba respektovat. Podaj si prihlasku znovu

_________________
Zázraky na počkanie, nemožné do troch dní... OrdoSatanas s.r.o


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Wilfriedil a Mishelle
PříspěvekNapsal: 03 čer 2010, 14:01 
Jelikož jsem pochopil špatně slovo "kreativně", tak tady je obyčejná přihláška..
1. Jméno hlavní postavy : Wilfriedil a Mishelle (char pritelkyne, momentalne ma jine starosti)
2. Jména altů : Wilfredil, Wilfried, Wilfridil
3. Povolání a Level : Paladin 80 lvl
4. Talenty : block protection / retribution
5. Profese : Jewlcrafting 450, Engineering 450
6. Předchozí guildy : LoDD
7. Zaměření : Obojí( tady vám chybí čárka ve vzoru)
8. Jak dlouho hraji WoW : 5 let
9. Zkušenosti s raidy (WotLK) : po Ulduar vše
10. Link na armory : není k dispozici
11. Věk : 19
12. Jak často se věnujes WoWku ? : 5 hodin denně, pokud mám něco důležitého, tak vůbec
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Byl jsem s vámi několikrát raidy a váš styl se mi líbí, Law
14. Něco o sobě : Jsem pro každou guildovní akci, rád pomohu nováčkům, myslím, že umím lidi motivovat a nesnáším hloupost.
15. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : pozice offtanka později tanka, popřípadně kvalitní dps, trpělivost při překonávání překážek
16. Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: TS,Omen mám, zbytek ihned obstarám.
17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Přijimám pravidla slušného chování za mé vlastní a nebudu se chovat jako malé děcko.
18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Beru na vědomí.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Wilfriedil & Mishelle
PříspěvekNapsal: 03 čer 2010, 14:05 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Ty vle jste snad banda robotu nebo co? Ja jsem se taky zarazil, kdyz jsem to videl, ale v ty prihlasce je vsechno dulezity co chceme vedet, tak proc ne? Protoze neni na 20 radku? Jediny co me stve je, ze ma tolik altu. Prestante me srat a chovat se jako roboti, prectete si tu prihlasku a pokud vam tam neco chybi, tak se zeptejte, ale nedelejte z toho cloveka debila, kdyz je videt ze ocividne debil neni. X(

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Wilfriedil & Mishelle
PříspěvekNapsal: 03 čer 2010, 14:07 
Mishelle není Mishele ani Mischelle, což jsou další dvě alianční human priestky, které nemají s mojí Mishelle nic co dočinění.


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz