Právě je 05 říj 2024, 06:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihláška: Slapyy
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2010, 17:50 
No dúfam že hneď ako zbadáte meno si nepoviete že nie.
1. Jméno hlavní postavy : Slapyy
2. Jména altů : Slapy
3. Povolání a Level : Death Knight 80
4. Talenty : Forst
5. Profese : Blacksmithnig (290), Minig (348)
6. Předchozí guildy : SGC
7. Zaměření : PvE
8. Jak dlouho hraji WoW : zhruba 1 rok hrával som aj na deffendry za druida feral tank
9. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Naxx 10/25 Ulduar 10/25 bossovia čo sú zatiaľ na Anthorii otvorený
10. Link na armory : http://www.wowarmory.sk/player-status.f ... =char&s=18
11. Věk : 16
12. Jak často se věnujes WoWku ? : hrávam hlavne cez víkendy tak 6-7 hodín
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : No raz som to už skúšal a neuspel som ale skúšam to znova lebo ste asi jediná guilda o ktorej si myslím že by to v nej mohlo byť lepšie ako v SGC
14. Něco o sobě : No neviem čo si o mne myslíte vy ale tak podla mňa som v pohode chalan ktorého baví wowko, motorky, sem tam si prečítam aj dáku knihu a pozriem dobrý film.
15. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Takže myslím si že som celkom dobré DPS http://i42.tinypic.com/111tb1g.jpg http://i41.tinypic.com/18zs4.jpg http://i41.tinypic.com/wgp4ko.jpg (screeny z uldu su bez začiatočného trashu na tankoch) no ale DPS by bolo najlepšie keby ma vidíte v dákom raide. Som aktívny člen ochotný sem tam keď práve nie je v raide pomôcť lowkám. Zvyknem byť aktívny na guild chate teda keď je o čom kecať kecám. Sem tam je so mnou zábava a chodím aj dungy ktoré my už netreba chodiť keď niekto potrebuje DPS.
16. Jsem schopný obstarat si základní povinnosti = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat) Teamspek mám dvojku ale stiahnuť 3ojku nie je problém a mikrofón tiež mám, DBM používam, Omen tiež a GroupCalendar tky.
17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: ANO
18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: ANO
No som zvedavý na vaše názory a nesúďte ma podľa toho že ste možno niekedy so mnou niečo išli alebo ste ma niekedy videli niečo robiť predsa len každý má svoje dobré aj zlé dni a u mňa väčšinou prevládajú tie dobré ale nikto nie je neomylný a aj ja som mohol spraviť dáke chyby proste by som chcel dostať šancu a podľa mňa neoľutujete ak ma vezmete.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Slapyy
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2010, 17:57 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Uz jednou jsi tu prihlasku mel a neprijali jsme te, proc to zkousis znova? :-?

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Slapyy
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2010, 18:08 
Lebo v SGC to ide dolu vodou už sa nechodia ani také raidy ako naxxramas nie že nechodia ale nik to nechce chodit dokonca som už aj tak leavol takže keď ma nevezmete tak asi budem hľadať dáku inú dobrú guildu a od v tedy ako som písal prvý krát sa dosť veľa zmenilo.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Slapyy
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2010, 00:25 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
hm vidis ze sa da prihlaska napisat aj normalne ;-)...no sancu by som ti dal ..ale ako vravis ty sam..budes sa musiet zapojit do diania ak to nezvladnes bude kick..na skusku ano

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Slapyy
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2010, 08:27 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 13 úno 2010, 14:17
Příspěvky: 337
in-game nicky: duranko, Blackminder
ANO a mozes mi potom porozpravat o SGC ...mam dojem ze tam fungovalo elitarstvo :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Slapyy
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2010, 16:48 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 06 úno 2010, 23:16
Příspěvky: 261
Bydliště: Mladá Boleslav
in-game nicky: Exploder, Indulgence, Kiss
Poučil se z chyb, na zkoušku určitě PRO

_________________
Intel(R) Core(TM) 2 Duo CPU E8400 @ 3.00 GHz, Kingston 4.00 GB RAM, WinFast PX9600 GT (NVIDIA), SyncMaster 920NW/920LM LCD "19" Widescreen


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Slapyy
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2010, 17:28 
Ešte by som sa chcel opýtať frčíte na roll?? lebo DKP tam bolo zamietnuté ale že či sa niečo nezmenilo??


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Slapyy
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2010, 17:56 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 06 úno 2010, 23:16
Příspěvky: 261
Bydliště: Mladá Boleslav
in-game nicky: Exploder, Indulgence, Kiss
Hrajeme na roll + dohodnutí. DKP by nám akorát rozbilo guildu zevnitř :)

_________________
Intel(R) Core(TM) 2 Duo CPU E8400 @ 3.00 GHz, Kingston 4.00 GB RAM, WinFast PX9600 GT (NVIDIA), SyncMaster 920NW/920LM LCD "19" Widescreen


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Slapyy
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2010, 09:08 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 28 úno 2010, 03:53
Příspěvky: 277
Bydliště: Žilina/Brno
in-game nicky: Yuuna, Nialynn, Dellea
ja som za , neviem co sa stalo ani kto si :D asi som zrovna dlhsie nebola na fore ak si tu uz mal prihlasku. podla reakcii ostatnych sudim ze bol nejaky konflikt ale kedze si si dal prihlasku zas asi mas fakt zaujem byt u nas a DKcov fakt vela nemame. uz par krat loot vo voa siel na dis... ja by som ho pustila na skusku :)
btw co to mas na wowarmory za eq? pol pvp pol pve? :D a este skor ako budes v guilde sa ozvi. urobim ti slusnu cenu na jwl :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Slapyy
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2010, 09:20 
Ne ne ja som čisto PvE to len my ešte nepadli lepšie veci ako tie tak preto sú PvP.


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz