Právě je 21 kvě 2024, 06:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška - Stingo
PříspěvekNapsal: 07 úno 2012, 15:42 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 27 pro 2010, 12:57
Příspěvky: 12
in-game nicky: Stingo, Madskil
Ahoj všichni, než dojde na info, který je req. na to abych mohl podat přihlášku rád bych pár vět na úvod: Dostal jsem ban na acc ( perma) z důvodu toho, že jsme oběvili bug na goldy a využili ho tak jak využili. Tohle trvalo asi 14 dnů, kdy jsme dělali eventy, kde si lidi přišli na dobrej cash, kde bylo možý vyhrát cash, kde jsme posílali lidem ( random) equip z ICC který jsme nakoupili v bance atd. Něco málo jsem věnoval i týhle guildě, ale na tom nesejde. Proč to říkám? Dostal jsem ban, zařídil jsem si unban, proto abych mohl zase hrát, protože mi chyběla tahle guilda a raidy s ní. Myslete si co chcete, že to je nějakej kec na city atd, je mi to fuk. Přihlášku jsem sepsal pro ty, kdo mě neznají, pro ty, co jsou noví ve vedení, pro ty, kteří o tom budou rozhodovat, aby měli nějaký info. Předpokládám, že část z nich mě zná, každopádně nechci toho zneužívat, prostě kdo si myslí, že jsem buger a nepřínosnej pro guildu ať se vyjádří jak nejlíp umí, jen chci říct, že jsem ten cash dal mezi lidi, do oběhu, prostě zpříjemnil jsem život dost hráčům, dost potěšil, vlastně pro mě to byla jedna z nej. etap na tomhle serveru, protože jsem dělal něco, co mohli GM atd.. udělat taky. Potěšit lidi.. Přihláška je zde:

1. Jméno hlavní postavy : Stingo
2. Povolání a Level : Priest 80
3. Talenty : Shadow
4. Alti : Madskil ( mage 80 frost/fire)
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ne - jiný důvod .. chci zpět do guildy, kde jsem byl a kde se mi líbilo .)
6. Profese : Ench / Eng full
7. Předchozí guildy : Ordo a kdysi dávno kdesi, kde si nepamatuju.. s Morgulusem :S
8. Zaměření : Oboji
9. Jak dlouho hraji WoW : 5 let - možná víc?
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : všechny ( až na new open bose poté co jsem dostal ban cca 2 v ICC )
11. Popis mého PvE eq :ICC převážně a TOGC 25 TOGC 10
12. Věk : 21
13. Jak často se věnujes WoWku ? : situačně, pokud se jde raid jsem on, pokud ne jsem taky on :O
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : V Ordo jsem hrál skoro dva roky, je to moje srdcová záležitost, bohužel jsem dostal ban , teď jsem si to s Calum zařídil, chtěl bych se k Vám vrátit a zase točit dungy jak před půl rokem
15. Něco o sobě : Staré jádro mě zná, kdo chce ( ženy? ) klidně ingame whisp rád řeknu jaké mám koníčky atd..
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Tuhle hru hraji kvůli lidem, moje guilda, známí jsou lidé co to čtou + ještě hrstka těch, s kterýma jsem komunikoval mimo g nebo kteří hrají u hordy etc. Na raidech se mnou možná občas problémy byly, to nepopírám, protože k některým věcem jsem měl výhrady, nebo svůj vlastní názor, který ne vždy určité osoby chtěli slyšet, každopádně nikdy jsem se nebráni nějakému kompromisu. Respektoval jsem raid leadera atd. Na raidu vím, co dělat, vím, jak hrát svůj char, můžu pomoc lofákům kteří to nezvládají, taktiky znám až na ty new open bose všechny dokonale, nikdy si myslím nebyl problém v tom, že bych byl já ten, kdo wipoval raid..
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat) vyjádřím se
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: vyjádřím se
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: vyjádřím se
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: všechno mám v ready stavu celou dobu, nic se nezměnilo od doby kdy jsem ban dostal ( majk z Teska za 50 cash funguje stále dokonale..) tj. mám rdy all
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: mám ready all v nezměněném stavu.

dík a čus.. :) Ordo TTTT


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Stingo
PříspěvekNapsal: 07 úno 2012, 16:16 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 19 zář 2010, 04:07
Příspěvky: 491
Bydliště: Kosice
in-game nicky: Xanielik , Eliser je PAN, Weeezy, Drizzzey
Stingo!!!!! YAASSSS

_________________
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... k/advanced
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Raz - Dva , raz - dva holim si vajcia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Stingo
PříspěvekNapsal: 07 úno 2012, 16:59 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2010, 17:25
Příspěvky: 415
in-game nicky: Tacpad,Inyy,Bango
ano niet čo dodať :O starý owner :D +-+- ? :D

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
[16:14:33] [SERVER] :) Calusari: [16:14:28] [W From] [Tacpad]: raty budu dokedy?
Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Stingo
PříspěvekNapsal: 07 úno 2012, 17:04 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
Toto je Kráľ jednoznačne Za
Obrázek

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Stingo
PříspěvekNapsal: 07 úno 2012, 17:43 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 říj 2010, 21:23
Příspěvky: 194
Bydliště: Prievidza
in-game nicky: Manowarrior, Vonjose
Stingo je pán. Ja som za.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Stingo
PříspěvekNapsal: 07 úno 2012, 17:50 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 08 led 2012, 13:51
Příspěvky: 11
in-game nicky: Arrmagedon,Shoug
Za hordu si te jeste pamatuju ...ZA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Stingo
PříspěvekNapsal: 07 úno 2012, 19:32 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 18 úno 2011, 13:33
Příspěvky: 279
in-game nicky: Haniibal
Madskil je best. ZA

OT: Ak máš ešte goldy tak môžeš posielať kľudne .. :D

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: Ako náhle sa zle cítim, a pomyslím na vás,je mi hneď lepšie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Stingo
PříspěvekNapsal: 07 úno 2012, 22:18 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
Stingo..ja som absolutne za prijatie aj bez testu, ludia co ta poznaju vedia ze svoju clasu dokonale ovladas...a tie goldy ( kto by neveril , mozem dosvecit ze mi poslal skoro 200k pre dobro guildy..mate ich v guild banke ..teda to co zostalo xDD )

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Stingo
PříspěvekNapsal: 07 úno 2012, 22:23 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 23:33
Příspěvky: 583
in-game nicky: Valador , Valalama
Aj ja chcem aspon 20k goldov nech si kúpim mountov posledných ..inak so msamozrejme ZA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Stingo
PříspěvekNapsal: 07 úno 2012, 22:28 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 02 pro 2011, 19:35
Příspěvky: 17
in-game nicky: Suchy, Tory, Ychus
uricte Za


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz