Právě je 06 říj 2024, 23:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihláška - Vala
PříspěvekNapsal: 01 pro 2011, 11:44 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 23:33
Příspěvky: 583
in-game nicky: Valador , Valalama
1. Jméno hlavní postavy : Valador
2. Povolání a Level : Paladin lvl 80
3. Talenty : Retribution - Protect
4. Alti : Valalama (80 shadow), Wayo ( nejak lvl 56 - feral ), Lamadorka ( shaman lvl 73 ele ) nehrávam ani na jednom skoro vôbec
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Nie ( ale kedže som ešte stále Class leader pri Retrine tak pochybujem že u seba neprejdem :D )
6. Profese : FA, Fishing, Blacksmithing, Mining , Cooking - všetko 450
7. Předchozí guildy : Champions of light ( ešte za éry Zarana, Nitram, Nightlord, Eddward , Emma a všetkých starých výborných členov s ktorými som chodil Zul Gurub na progress ), Potom prestup do Ordo Satanas na základe dlhoročných vzťahoch a Raidovanie s Órrinom a Nymfosom a Xhammerom takže ma ukecali
8. Zaměření : PVP ( arénky ma nikdy moc nebavili tam o mne moc nehladajte ) , PVE - best polský mraziak retribjušn in da house ...čo to viem o paladinovy
9. Jak dlouho hraji WoW : už to je cez 6 rokov
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : všetko down cez NAxx, Uldu ( čo je otvorené ), TOGC insanity ( som MT na TOGC ), ICC všetko down aj profesor aj council aj queena
11. Popis mého PvE eq : Odkedy som leavol nič sa nezmenilo asi okrem toho že chcem vymeniť ruky a legy ale za tie isté Item lvl pomaly takže 5956 GS tuším to bolo ani si to nepamatám už jak som dlho nehral
Armory link : http://anthoria.wowarmory.sk/#valador,character,
12. Věk : 23
13. Jak často se věnujes WoWku ? : skoro vôbec len chcem byť v guilde lebo niekedy som začal znovu chodiť ingame kvôli vykecávaniu sa s ludmi že Xano a Selfi :D a neplánujem to moc zmeniť lebo herný notas mi zhorel a nedám 600 eur za opravu takže zapnem stolný PC na net ktorý utiahne ledva BG na 8 fps aj to pozerám na oblohu
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Kvôli ludom a tomu že sa mi nechce hladať ludí ingame a chcem si pokecať s ludmi s ktorými som hrával cez 3 roky túto úbohú hru
15. Něco o sobě : Som dosť mimo , sem tam si vypijem riadne a potom začnem robiť kraviny tie samozrejme robím aj za triezva , som študent na vysokej škole STU 5tak ( už som mal vyštudovať len som lenivé hovado ) , frajerku nemám zatiaľ , v Nedelu namiesto kostola hrávam futbal s kamošmi a hrešíme čo to dá , rád počúvam hudbu ako O-zone , Backstreet Boys a Lunetic , som za každú srandu a urážam sa vždy len na pár hodín nikdy nie na dlhšie , Mám rád Pivo lebo "Pivo delá heský tela"
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Absolútne žiadny , okrem toho že budem vedieť luďom poriadne liezť na nervy a poradiť ohladom retriny v PVE aj PVP ked už bude moc chcieť
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: Všetko mám moc často nehovorím ako si pamatáte
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: NIe lebo som neni malé decko ale aj ja sa viem hádať za svoje práva
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Tomuto poviem len jedno : Igen
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: všetko hej len nebudem chodiť raidy aj ked by som milerád KOmp to nezvládne na 1000 percent pokial nekúpim nový herný notas čo bude asi za 3-4 mesiace
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: Okašlem vám celý equip ja nič nechcem takže áno mám EPGP a viem aj rozdelovať loot kedže sme sa to učili ako vedenie guildy :D


Prípadne pripomienky na moju adresu píšte sem, možno do hry ale po 14:30 do hry nechodím absolútne nemám nato čas

Ešte dodám že si nerobím srandu !

Dík Papaláši že si to vôbec niekto prečíta :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Vala
PříspěvekNapsal: 01 pro 2011, 11:49 
Offline
Guild Master Twinstar
Guild Master Twinstar
Uživatelský avatar

Registrován: 05 kvě 2011, 07:37
Příspěvky: 637
Bydliště: Topoľčany
in-game nicky: Ademar, Feldmarsalek, Aremys, Gwaihir
Proti :D

Ale nie , jasné že ZA

_________________
In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi.
In the Name of Satan, Ruler of the Earth, True God, Almighty and Ineffable

Obrázek


Naposledy upravil Ademar dne 01 pro 2011, 11:55, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Vala
PříspěvekNapsal: 01 pro 2011, 11:51 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 15 říj 2011, 15:57
Příspěvky: 63
in-game nicky: Cassy
to mý být instantní inv do G ? :D nevím co si v téhle guildě znamenal,ale někteří hráči o Tobě nemluvili hezky a jsi strašně agresivní :D

_________________
NA CO OFFI,KDYŽ JE ANTHORIA?! :D
Anthoria offilike PROgamming
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Vala
PříspěvekNapsal: 01 pro 2011, 11:59 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 23:33
Příspěvky: 583
in-game nicky: Valador , Valalama
Napíš Nicky tých ludí lebo ked si už raz niečo začal tak to musíš dokončiť aj tak viem o koho sa asi jedná

A to že som agresívny ? neviem na základe tej hádky čo som mal s 2ma ludmi v guilde som bol agresívny ? to mi príde dosť trhnuté

Ja sa s Antigonus vadím pravidelne raz za rok vačšinou sa to upokojí lebo vie že ho rešpektujem a on rešpektuje mna ... Aj on aj každý iný máva návaly a výbuchy akurát že ostatní si to nepriznajú a nedajú si pauzu ako ja a radšej zakladajú topicy aby niečo akože dokázali


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Vala
PříspěvekNapsal: 01 pro 2011, 12:03 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 15 říj 2011, 15:57
Příspěvky: 63
in-game nicky: Cassy
jsem v téhle guildě krátce,tzn. moje slovo tu nemá váhu..at si to rozhodnou officeři..
jinak fakt sem žádný nicky psát nebudu..

_________________
NA CO OFFI,KDYŽ JE ANTHORIA?! :D
Anthoria offilike PROgamming
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Vala
PříspěvekNapsal: 01 pro 2011, 13:59 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 12:18
Příspěvky: 866
in-game nicky: Órrin
PRIJATY.. bez debaty.. offica mat nebudes.. mozno za tie 4 mesiace ked budes mat komp, sa k tomu zase prepracujes :D

_________________
Horum omnium fortissimi sunt - Ordo Satanas


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz