Právě je 06 říj 2024, 13:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Melich - hybrid Warlock
PříspěvekNapsal: 15 lis 2011, 21:30 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 15 lis 2011, 21:27
Příspěvky: 8
in-game nicky: Melich
1. Jméno hlavní postavy :
Melich
2. Povolání a Level :
Warlock 80 lvl
3. Talenty :
PVE Demo/Destro (Destro PVP)
4. Alti :
Meelich DK 73 lvl se kterým NECHCI přejít i když vím jakou máte podmínku že alti jdou do guildy s mainem ale vysvětlím to v bodě "7" (mohl jsem lhát ale takvou povahu nemám, nehledě na to že ten nick je dost podezřelej xD)
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? :
Ano
6. Profese :
Alchemy(450), Enchanting(450)
7. Předchozí guildy :
LionMane - jediná guilda ve který sem kdy byl za celou dobu co hraju WoW. Abych řekl pravdu zakládal smeji s hráčem Modrejtom už kdysi dávno na jinym serveru a ředtim jako CS 1.6 clan. Nikdy tuhle guildu neopustim úplně a proto v ní chci nechat DK. Je to prostě srdcovka. Důvod mého odchodu je ten že už mě unavuje všechno tahat a ještě bejt s prominutim za kokota, takže chci guildu kde budu malý a nepatrný, což vy mi můžete poskytnout
8. Zaměření :
PVE hlavně to je důvod proč sem chci PVP si rád skočim nějaký premade aspoň bude změna EQ není tak špatnej.
9. Jak dlouho hraji WoW :
No něco kolem šesti let z toho tak čtyři roky za Warlocka na WotLK hraju prakticky jen locka a DK sem založil spíš z nudy a že se nejrychlejc expí na 80 lvl
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) :
Mno těžko říct mám krátkou paměť ale UD sem chodil když bylo otevřený a dobugovaný Naxx sem prošel celej tušim ale Achievy nemám nějak nefachali ale netvrdim že znám taktiky. Důležitý raidy v momentální situaci TOC/TOGC 10/25 taktiky ovládám na TOGC25 sem s ena anuba nepodíval protože jak je známo LFG raidy to nedávaj i když poseldní dobou se často snažim to poskládat kvůli trinketu.
A nakonec ICC což Vás asi zajmá nejvíc mám 10 komplet dole a 25 bez Profesora a Queeny taktiky znám a řekl bych že je dokážu i vysvětlit

11. Popis mého PvE eq :
Armory odkaz http://anthoria.wowarmory.sk/#Melich,character
Můj EQ má ještě pár mušek který chtějí vychytat například marky trinket finger a wandka

12. Věk :
25
13. Jak často se věnujes WoWku ? :
Pořád když mám čas pokud slíbim účast na raidu dorazim popřípadš dám včas vědět že ne a pokud to bude nalehavej případ v práci nejsem proti nekomu poslat SMS. Dělám krátkej dlouhej ve smyslu 7-15 a 9-17 čtvrtek 18 a každou druhou sobotu 9-12 s tim že aspoň hodinu mi trvá cesta domů. K tomu s eváže i případný čas test raidu jde o to jakou budu mít směnu a jaký bude počasí odle toho se dostanu domu takže kontakt ingame.
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? :
Jak už jsem psal výše chci si projít raid bez starostí s leavnutím půlky raidu nechci se zaobírat píčovinama a řešit věco který mě řešit nebaví. Mimo to (a teď nechci abych zněl namachrovaně berte to s rezervou) si myslím, že patřím ke špičce locků na serveru alespoň co jsem měl šanci srovnat si to v raidech a tak si myslím že je na čase patřit i do TOP guildy
15. Něco o sobě :
Už jsem toho na sebe prozradil dost ale jsem normální kluk svobodnej ŠŤASTNĚ nezadanej závislej na WoW. Jezdim na letní tábory letos už jako hlavní vedoucí. Pracuju jako skladník ve Škoda servisu. J ese mnou sranda někdy až dokonce prdel řekl bych. Jsem komunikativní a ochotnej ve WoW progresovat třeba celou noc pokud mám čas.
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? :
Jsem jednoduše BOŽÍ xD . A teď vážně mám si myslim slušný DPS takže v raidech budu platnej na 100% rád poradim ohledně věcí na který znám odpověď. Můžu dalo by se říst leadrovat raid když bude třeba mám zkušenost (ne moc dlouhou) s rozdáváním lootu přes EPGP ale dělat se mi to upřímně nechce proto taky opouštim LionMane. A víc už musíte posoudit vy k čemu Vám budu.
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?:
TS3 mám i sluchátka s mikrofonem, EPGP jak sem řekl používám, DBM je podle mě addon pro lamy který nesledujou hru takže zavrhuju nicméně pokud by t bylo vyloženě nutný jsem ochotnej nainstalovat s podmínkou že mi někdo řekne jak to nastavit protože co jsem to jednou stáhnul byl jsem z toho mimo, Omen3 používám, GC 4.6.1. používám bez něj by to ani nešlo.
Další addony Recount, lockdots, Titan bar, Bartender, Cartographer, ATSW, Grid2 ...... screen UI viz níže


18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?:
nemyslim si že bych kdy dělal ostudu svý guildě pokud teda zrovna nebyl někdo rozčílenej kvůli lootu takže ANO NEBUDU DĚLAT OSTUDU
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?:
Samozřejmě
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?:
No od toho k vám chci takže bych byl sám proti sobě kdyb ne. ANO JISTĚ SAMOZŘEJMĚ
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?:
opravdu jsem pochopil system rozdělování lootu Orda a vím co to obnáší? ANO


Za případné pravopisné chyby se omlouvám. Kdyby cokoli pište ingame na Melich nebo Meelich popřípadě sem budu netrpělivě sledovat tento topic.
P.S.: Pokud jsem vám stál za to přečíst tuhle přihlášku doufám, že budu stát i za to abyste se nad ní opravdu zamysleli a nezavrhli ji jen prot že je KU*VA dlouhá xD


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Melich - hybrid Warlock
PříspěvekNapsal: 15 lis 2011, 22:08 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2010, 14:18
Příspěvky: 390
in-game nicky: Ardan
rovnou ti reknu, ze to tu mas nejspis marny uz vzhledem k tomu altovi :D (a ta fialova barva se mi nelibi :D )
ale stejne jako predchozi uchazec hezky napsana prihlaska, lidi v lionmane musi byt prima :)
mimochodem jeden z top warlocku a ,,slusny DPS''? bud konkretnejsi v cislech prosim
osobne se zatim zdrzim rozhodnuti (ne ze by tu moje slovo melo nejakou vahu)
edit: tady spis plati cim delsi prihlaska, tim lepsi - toho, ze je moc dlouha bych se nebal :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Melich - hybrid Warlock
PříspěvekNapsal: 15 lis 2011, 22:16 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 15 lis 2011, 21:27
Příspěvky: 8
in-game nicky: Melich
Touhle fialovou píšu pořád protže jsem Warlock to je první věc jen tak na okraj

Za druhý s tim altem mě to mrzí ale svoje rozhodnutí bohužel měnit nebudu snažil jsem se to vysvětlit tak jak to je a doufal jsem že to pochopíte protože LM je prostě moje dítě a mám tam kámoše a tim myslim například GuMa kterej je můj spolužák ze střední a se můžu říct nejlepší kámoš. Už takle si připadám jako zrádce al esamozřejmě jsem mu otom nejdřív řekl a proto tam toho alta nechat MUSÍM jako zástupce guild mastera mám svý závazky a povinnosti který nemůžu a ani nechci přestřihnout ze dne na den. Takže tímhle to snad objasním maličko víc.

a teď k tomu DPS pohybuje se mezi 7 - 11K záleží na instanci a na raidu pokud jsou v pořádku všechny buffy nechcipne mi SH prieat na kterýho mám Hitcap atd atd ...
na Valkyrach v TOC 10 sem udělal i 14K ale nechci s etu prsit protože pak mi nevyjde test raid a nerad bych slyšel "ty si sliboval 10k DPS a máš sotva 9 takže asi tak.

Jak to říct občas to točí ale jsou dny a minuty kdy to prostě ani bohovi nejde


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Melich - hybrid Warlock
PříspěvekNapsal: 15 lis 2011, 22:59 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2010, 17:25
Příspěvky: 415
in-game nicky: Tacpad,Inyy,Bango
hmmm :D v tejto chvíli nemám čo vytknúť okrem toho alta... no aj tak som za test

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
[16:14:33] [SERVER] :) Calusari: [16:14:28] [W From] [Tacpad]: raty budu dokedy?
Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Melich - hybrid Warlock
PříspěvekNapsal: 15 lis 2011, 23:02 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 dub 2011, 08:38
Příspěvky: 186
in-game nicky: Tangerine, Tanga, Tangacka <> Tangerajn, Tange
nebol by jediny ktory ma alta v inej guilde, urcite ZA test

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Melich - hybrid Warlock
PříspěvekNapsal: 15 lis 2011, 23:08 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 15 lis 2011, 21:27
Příspěvky: 8
in-game nicky: Melich
Kamil má rozumnej přístup

ještě k tomu napíšu jednu věc: Toho locka piplám už strašnou dobu neřikám že o něm vim vše ale je to MAIN char a to MAIN prostě fest a to vy očekáváte.
Nechcete ode mě low DK za který to neumim a melle dmg sem vlastně ani nikdy nehrál Vás zajmá to že když řeknu že přijdu na raid nebo event tak se dostavim za postavu za kterou to dá se říct umim beztak nemůžu bejt na dvou najednou takže slušně řečeno a teď dámy prominou na alta sere pes :-q



Naposledy upravil melich dne 15 lis 2011, 23:43, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Melich - hybrid Warlock
PříspěvekNapsal: 15 lis 2011, 23:36 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 11 pro 2010, 17:32
Příspěvky: 33
in-game nicky: Nightmare
Vyzera slusne,som za test


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Melich - hybrid Warlock
PříspěvekNapsal: 16 lis 2011, 07:20 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
(Lev Lieder) xD hybrid -> dmg , anyway Demo powa ^^
S tym altom to je ine kedze ho nemas 80 a nemas tam lepsi gear ako na lockovi ..ako to bolo pri minulej prihlaske :S ..progres default ale tak Lionmane >_<
Skúsiť možme ..nechaj si ID na icc desinu a niekedy v priebehu tohto dna po obede asi az ku veceru (este upresnim , napis ci mas čas) skusime teda tu desinu..a áno budem hovorit ze si sliboval XY dps a mas ine ;DD

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Melich - hybrid Warlock
PříspěvekNapsal: 16 lis 2011, 08:58 
Offline
Guild Master Twinstar
Guild Master Twinstar
Uživatelský avatar

Registrován: 05 kvě 2011, 07:37
Příspěvky: 637
Bydliště: Topoľčany
in-game nicky: Ademar, Feldmarsalek, Aremys, Gwaihir
Som ZA test, podľa mňa by bolo dobré, aby sa zúčastnil Warlie ( s niektorým z altov ), keďže Ahojko ma miernu pauzu momentalne, nech je tam nejaký dozor a vedeli sa vytknúť nejaké chyby. S tým asi ale rátate takže... \m/ GL

_________________
In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi.
In the Name of Satan, Ruler of the Earth, True God, Almighty and Ineffable

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Melich - hybrid Warlock
PříspěvekNapsal: 16 lis 2011, 10:15 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 15 lis 2011, 21:27
Příspěvky: 8
in-game nicky: Melich
2 LalaONE

Nějak nechápu co si tim chtěl říct ale beru to tak že můj alt není zajmavej což je fajn.
Jinak nevim co ty osobně děláš ale já pracuju takže po obědě mám čas akorát tak na práci B-)
Čas po obědě si klidně udělám zítra když je státní svátek nebo dnes večer protože zejtra nemusim vstávat takž mě to netrápí v kolik si pujdu lehnout. Nicméně jsem to i v řihlášce psal jak mám směny a kdy pracuju tenhle tejden je to momentálně do 17:00 ale domu se dostanu až kolem 18 takže kafe nějaký jídlo to znamená že ready budu kolem 19hodiny a pak můžu bejt jen váš jestli to na vás není pozdě. Jinak se dohodneme spíš na ten čvrtek nebo víkend

díky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz