Právě je 07 říj 2024, 15:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška - Airimo - Fury warrior
PříspěvekNapsal: 28 črc 2011, 18:01 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 30 kvě 2011, 14:16
Příspěvky: 10
in-game nicky: Airimo, Sheana, Omiria
Ahoj lidi :-) Už i AiRiMo se vydal se svojí kůží na trh a jako ten nejlukrativnější si zvolil právě Vás! Ordo Satanas!

1. Jméno hlavní postavy : Airimo
2. Povolání a Level : Warrior 80
3. Talenty : Fury
4. Alti : Sheana (resto shaman 5900 GS), Omiria (Shadow priest 5900 GS), Motivace (low feral druid)
5. Nábor mojí class otevřený nemáte, ale věřím, že warrior kombinující ToP gear, dobré DPS a aktivitu si své místo u Vás najde.
6. Profese : JWC (450),BS (450)
7. Předchozí guildy : O F F L I N E, LMYC (v obou až do rozpadu)
8. Zaměření : Čistě PvE. Pvp rekreačně na n00b úrovni :-D
9. Jak dlouho hraji WoW : To už je aspoň takovejch 6 let. Začal jsem na jakémsi free servru ještě na vanille, po roce jsem odešel na ofik, kde jsem zažil příchod TBC a celé TBC si pěkně odraidoval a s příchodem wotlku jsem skončil tu na AA. Main char vždy warrior.
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Na AA odprogresováno všechno, až na profesora. Vrátil jsem se po dlouhé době z dovolené, takže toho ještě dole nemám a v novém křídle jsem ještě nebyl. Tzn Naxx, Uld, Toc, ToGC 10 i 25 killed všechno co bylo open. Z ICC to mam pro profesora.
11. Popis mého PvE eq : Kradu PvE eq kde to jen jde :-) Téměř full ICC geared fury spec, až ná ranged wpn, která padá až z LK a pásku, který taky zatím nepadá.
12. Věk : 20 let
13. Jak často se věnujes WoWku ? : Jako GuM LMYC jsem u toho trávil sakra hodně času. Dobrejch 5-6 hodin denně. Docela rád bych si zase chvíli užil pozici raidera s časovým omezením tak ty dvě hodinky na den ( pokud by šlo o progres tak klidně i 5 hodin v kuse v dungu problém není)
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Jelikož jsem byl vždy náročný na úroveň raidů v guildě, vyžaduji proto i od své nové guildy ty nejkvalitnější raidy, systém rozdávání lootu, organizace raidů atd. Podle všeho tyto kritéria Ordo Satanas splňuje z mého pohledu jako jediná u aliance na AA, takže je to nejlepší možná volba. Očekávám tvrdej progress a boj a first killy v ICC. Gear a chuť na to mám. Skill ať posoudí ostatní.
15. Něco o sobě : Jsem flegmaticko cholericko sangvinický student fyzikálního inženýrství VUT v Brně. Sice se z předchozí věty zdá, že budu asi pěknej blázen, ale zdání někdy klame a já stejně jako většina lidí mám rád sradnu, pěkný holky, pláže, moře, slunko, chlast, chlast a sem tam nějakou tu kalbu O:-) Při studiu i pracuju a má mladou už nějakej ten pátek, takže jistě chápete moji tužbu být jen "obyčejný" raider.
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Můj přínos pro raidy by měl být ve formě slušného dps(v LMYC jsem byl vždy do třetího místa a většinou nad 13k dps). Jsem hráč, který se ve fightu orientuje a reaguje na jakékoliv vzniklé situace. Mám smysl pro pořádek a dotahuju věci do konce. Vždy jsem dokázal guildě pomoci s organizací ať už raidu, nebo chodu guildu jako takovému. Moje znalosti warrior class v PvE mohou též najít úrodnou půdu u nováčků a warriorů, kteří si ještě nejsou až tak jistí v kramflecích.
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ! - Podmínky přijetí splňuji. Všechny potřebné addony a komunikační programy funkční.
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Ano
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Ano
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: Ano (to znamená, že budu mít připravený jak GC tak TS3 při náboru)
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: opravdu jsem pochopil system rozdělování lootu Orda a vím co to obnáší? Ano

Snad sem na nic nezapoměl a to co sem napsal dává smysl. Kdyžtak další info ingame, nebo můžem klidně i na TS.
Předem díky za snůšku komentářů.


Naposledy upravil Grogy dne 28 črc 2011, 18:09, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Airimo - Fury warrior
PříspěvekNapsal: 28 črc 2011, 18:03 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 30 pro 2010, 12:58
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
in-game nicky: shakinzu jckl shukena
moc pekna prihlaska musim rict, ale warrioru je prebytek, takze promin ale PROTI

_________________
In omnia paratus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Airimo - Fury warrior
PříspěvekNapsal: 28 črc 2011, 18:10 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 02 led 2011, 02:56
Příspěvky: 193
in-game nicky: pacan
fakt pekna prihlaska ale tiez musim napisatproti dovod ten isty


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Airimo - Fury warrior
PříspěvekNapsal: 28 črc 2011, 18:11 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 20 dub 2011, 21:10
Příspěvky: 11
in-game nicky: Tanner
znam ho hodne dobre taky dps jako on snad nikdo netoci nebo sem jeste nevidel nekoho tocit ma asi nej top eq co ide a dmg se vzdy hodi a jeste k tomu war to sou imba damageri sem PRO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Airimo - Fury warrior
PříspěvekNapsal: 28 črc 2011, 18:30 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2010, 15:12
Příspěvky: 273
in-game nicky: Eol the hodne silny gnom
hm.....co mam napisat? top eq prihlaska velmi dobra

warov mame po *** vela......ach jo
tak ako CLko si ma najdi na nicku Eol..........ale myslim ze za mna to bude ano

nic.......uvidime

_________________
I hold your life in my hands....RESPECT YOUR HEALER!!!
The horde's worst nightmare has been realised! :o GNOMES http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=188491
Obrázek
Obrázek
http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=193013
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Airimo - Fury warrior
PříspěvekNapsal: 28 črc 2011, 18:38 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
musim to iba zopakovat ...vidiet ze si si na prihlaske dal zalezat a som si isty ze ked ta pozrie eol jeho verdikt bude za a nebude ti co vytknut avsak je tu jedno podstatne ALE...

wariorov mame fakt ze velmi vela , tudiz mozno sa nedostanes do raidu co by bolo pre teba sklamanim....takze cisto z tohto dovodu ti pisem NIE


btw nechapem odkial mate taky eq vo vasej guilde LMYC ked nedavate bosov , v prihlaskach co od vas citam o tom pise skoro kazdy :-?

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Airimo - Fury warrior
PříspěvekNapsal: 28 črc 2011, 18:39 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 19 zář 2010, 04:07
Příspěvky: 491
Bydliště: Kosice
in-game nicky: Xanielik , Eliser je PAN, Weeezy, Drizzzey
Velke ANO! CHCEM TA Tu tam !

_________________
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... k/advanced
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Raz - Dva , raz - dva holim si vajcia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Airimo - Fury warrior
PříspěvekNapsal: 28 črc 2011, 18:40 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 21 čer 2011, 18:03
Příspěvky: 24
in-game nicky: Ellen,Ondzik,legenda-gastly
Já jsem proti Si dobrý dmger:) Ale je moc warioru


Naposledy upravil ellen dne 29 črc 2011, 16:54, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Airimo - Fury warrior
PříspěvekNapsal: 28 črc 2011, 18:41 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 12 črc 2010, 07:51
Příspěvky: 244
in-game nicky: Selfi
ZA dajte mu sancu je to skilla co viem ( dmg dava velmi dobry a ma aj dobre hodnotenia od znamych z inych klanov )

_________________
Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Airimo - Fury warrior
PříspěvekNapsal: 28 črc 2011, 18:54 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 říj 2010, 21:23
Příspěvky: 194
Bydliště: Prievidza
in-game nicky: Manowarrior, Vonjose
Ďalší warr čo je lepší než ja? :D Možno sa nedostaneš do raidov ale inak som za.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz