Právě je 02 říj 2024, 23:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska
PříspěvekNapsal: 23 zář 2010, 06:40 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 23:33
Příspěvky: 583
in-game nicky: Valador , Valalama
NO ked to povie malý plešatý gnóm s ktorým zdielam kaderníka tak som ZA :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska
PříspěvekNapsal: 23 zář 2010, 07:22 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 05 úno 2010, 06:10
Příspěvky: 160
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé :-)
in-game nicky: Mahy
No já se jdu vyjádřit spíše k tomu, že ho Tweete doporučuje :-)
Tweete forum bylo založený a spuštěný přibližně 5.2. 2010, ty jsi v Ordo co pamatuji a registraci na fórum, kam by měli chodit všichni členové, si se registroval až 22.9. 2010 a to ješte jenom za účelem aby si podpořil kámoše v přihlášce. Takže mi vysvětli co ti na tom trvalo přes 7měsíců? A za další mi z toho vyplývá, že tě dění v guildě až tak nezajímá a tvoje pro v přihlášce vůbec neberu v potaz.

A k přihlášce
-už jednou přijat na základě doporučení
-v minulé přihlášce si psal že jsi konfliktní člověk, změnilo se v tom něco? konflikty, i malý, jsou to poslední co by sme tu teď potřebovali
-7. Zaměření : Zatial PVE ale samozrejmostou je PVP po case sa to samozrejme zmeni. - ještě složitěji by jsi to napsat nechtěl? z tohohle pochopit na co se chceš zaměřit jde těžko, nebo to budeš "samozřejmě" pořád měnit? nebylo by potom jednodušší napsat, že jsi PVE/PVP hráč a budeš se stíhat věnovat obojímu v takový kvalitě aby jsi byl přínosem
-kvalitních locků máme, že by sme je mohli přehazovat vidlemi

zkus mně ještě nečím přesvědčit, zatím jsem proti

_________________
Marcus Tullius Cicero CUIUSVIS HOMINIS EST ERRARE,NULLIUS NISI INSIPIENTIS IN ERRORE PERSEVERARE.
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska
PříspěvekNapsal: 23 zář 2010, 09:38 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
suhlas mahy ..no skus nam k tomu nieco povedat ....ReffShadeica

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska
PříspěvekNapsal: 23 zář 2010, 14:20 
A k přihlášce
-už jednou přijat na základě doporučení
-v minulé přihlášce si psal že jsi konfliktní člověk, změnilo se v tom něco? konflikty, i malý, jsou to poslední co by sme tu teď potřebovali
-7. Zaměření : Zatial PVE ale samozrejmostou je PVP po case sa to samozrejme zmeni. - ještě složitěji by jsi to napsat nechtěl? z tohohle pochopit na co se chceš zaměřit jde těžko, nebo to budeš "samozřejmě" pořád měnit? nebylo by potom jednodušší napsat, že jsi PVE/PVP hráč a budeš se stíhat věnovat obojímu v takový kvalitě aby jsi byl přínosem
-kvalitních locků máme, že by sme je mohli přehazovat vidlemi

1.bol som prijaty ale som nehral na anthorii asi pol roka takze kick.bo som skusil iny server a tam som stravil viacej casu to ktomu.
2.v minulej prihlaske som to pisal ale v tejto som pisal ze som komunikativny clovek aj v tej minulej takze natom sa nic nezmenilo takisto som pisat ze viem kde mam svoje medze radsej si to vybavim realne a ne zneprijemnovat ludom hru
3.Samozrejme ze vsetko stiham to neni problem .. myslel som to takto ze pve ze zatial expim jakmile bude 80 tka samozrejmostou je PVP ale stihat samozrejme aj PVE tolko k tomu PVE/PVP hrac
4.Co pre teba znamena kvalitny lock,ja som zacinal uz od classic wow takze tak a veci ktore su mne neznamene sa naucim rychlo a lahko.
5.Chcel by som do guildy pretoze tam mam (Purity,Tweete,Romadurr), ktorych poznam osobne a stretavam sa snimi,vedia posudit moju zavislost a nechodenie obcas do skoly kvoli WoW aby som ich dobehol tolko k tomu :) .
6.V guilde uz som bol podla mojho nazoru sa nikto nestazoval resp. o tom neviem .


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska
PříspěvekNapsal: 23 zář 2010, 15:54 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 15:44
Příspěvky: 586
in-game nicky: Taishi, Silvershane, Taishik, Tailock, Taisham, Taihunt, Taiwar, Taishiest, Taimage, Tailadin
ako mahy to fakt vystihol ...mne skoro oci vypadli ked som tam zbadal ze tweete sa vyjadril...nikdy predtym som ho fakt nevidel teda na forume...

ale k prihlaske...tak ta prva prihlaska fakt cisto cez protekciu...velmi slaba...a teraz ta druha tiez nie je az tak velmi presvedciva ze by som sa nejak priklanal k ano...jedina vec co ta este tak drzi je ze sa vyjadrujes k veci ...avsak neviem ci to bude stacit...

to ohladom aktivity a neaktivity by som fakt neriesil ixo...lebo v tomto ma sindo pravdu...nie vzdy mas chut hrat a nie vzdy aj mozes...nezabudat ze je to stale len hra...

ja ti dam sice ANO ...avsak ak by sme ta vzali budes pod drobnohladom...ale po pravde nie si na tom prave najlepsie so sancami

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska
PříspěvekNapsal: 23 zář 2010, 16:18 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Kurva co furt mate s tou neaktivitou? Tady nikdo neresi ze byl neaktivni, tady se resi, ze byl neaktivni a po celou dobu neaktivity mel tu nasi gildu naprosto v pici. Kurva existujou nejaky zaklady elementarni slusnosti. Kdyz si davam na pul roku pauzu, nezabije me kdyz napisu na forum nebo po nekom vzkazu ze si tu pauzu davam. Kdyz pritahnu do gildy a nekoho znamyho tam nevidim delsi dobu, staram se co s nim je a vetsinou mi to nekdo rekne. Tady jsem se ani nestaral protoze to, ze ten clovek byl v gilde vim jenom podle toho, ze jsem si matne pamatoval, ze podal prihlasku. V zivote jsem ho snad nevidel nic napsat. Proc mam chtit takovyho cloveka v gilde? Jakej prinos ma pro gildu clovek, o kterym nevim, ze v gilde je? Podle me naprosto nulovej... :-w

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska
PříspěvekNapsal: 23 zář 2010, 16:22 
Nevidel si ze som nic nepisal lebo som bol este pred tebou v guilde a to som bol lvl 10 pokial viem .. takze tolko k tomu . a inak ty si pamatas kazdy co napise ?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska
PříspěvekNapsal: 23 zář 2010, 16:49 
ReffShadeica píše:
Nevidel si ze som nic nepisal lebo som bol este pred tebou v guilde a to som bol lvl 10 pokial viem .. takze tolko k tomu . a inak ty si pamatas kazdy co napise ?


Toto bolo uplne zle napisane..


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska
PříspěvekNapsal: 23 zář 2010, 18:28 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
Tweete píše:
Takze ja sem chodim ! ale nie cez prihlasenie kere mi je pri citani prihlasok atd nepotrebne .. Anti mi znizil rank na inkvizitor preto lebo som nesiel sp kvoli nedostatku casu bo zivot neni len wow .. co ma celkom mrzi preto lebo som tu uz asi 2 roky ale rozdelovanie rankov to uz ma netrapi .. a ked to ze sa nezapajam do guild atd je hlavne preto ze cez dva mesiace expim altov a pomaham kamaratom ktorym je napr reffshadeica .Ale co sa o chvilu zmeni a zapajat sa samozrejme budem.Aj ked to nezavazi tak podla mna by sa reffshadeica podielal 100x viac na behu guildu ako zopar novacikov .. ale to je len moj nazor samozrejme.



.::TweeTe::.



presunute a spejene s tou temou // tweete nezakladaj zbytocne dalsie temy nymfo

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska
PříspěvekNapsal: 23 zář 2010, 19:45 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
ReffShadeica píše:
Nevidel si ze som nic nepisal lebo som bol este pred tebou v guilde a to som bol lvl 10 pokial viem .. takze tolko k tomu . a inak ty si pamatas kazdy co napise ?


lol, ty mi chces jako tvrdit ze jsi v byl v gilde driv nez ja? =)) A jinak nepamatuju si co kazdej napise, ale pamatuju si lidi, ktery napisou aspon neco ;)

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz